Treść opublikowana przez Lukas
-
[A4 B6, 3,0 V6]Pytanie do użytkowników
Ale jak chcesz kupic 3 litrowy silnik i szukasz oszczednosci to pomyliles chyba silniki on nawet na gazie nie jest oszczedny takze radze ci zmienic obiekt zainteresowan na TDI i bedzie pozamiatane
-
[A4 B6, 3,0 V6]Pytanie do użytkowników
no czemu ma nie pojechac ale 92 to najwyzsza liczba oktanow w USA takze dlatego leje 98
-
[A4 B6, 3,0 V6]Pytanie do użytkowników
jako ze u mnie byla hamerykanka to 92 oktanow ale ze u nas takiej nie ma to 98
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam przyszlego napisz dokladnie skad jestes bo Polska jest duza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jak tak to przepraszam dostalem tez od horneta teraz tylko sciagnac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no u mnie wszystko dziala tylko sluzbowym latam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurcze mam nadzieje ze w sobote bedzie chlodniej bo znowu lece
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie gdzie jest link dla mnie ? glowny operator aparatu Ja wlasnie wrocilem z Bydgoszczy samochodem bez klimy normalnie KOX
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oo to bedzie S3 mozna poogladac moze nawet nas przewiezie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli jednak zostawiasz trakotra pannie A Oniak tylko jak bedziesz zmienial te kola Kubicy to pamietaj wyciagnij wiertarke z kola zanim odjedzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc Krzysztof na przyszlosc nie uzywaj caps locka
-
[B6 A4] Jak wymienić przełączniki od szyb ?
Jak chcialbys jakies szczegoly to Poziek albo Adamooo oni to rezali
-
[B6 A4] Jak wymienić przełączniki od szyb ?
Elb jakbys pojawil sie na spocie tak jak obiecales to bys sie dowiedzial Chlopaki jak to zmieniali to caly boczek trzeba sciagac ps ile placiles za guziki i skad sa ?
-
Audi 1.6 co można zrobic zeby podniesc jej mocy
tak okolo 10 tys
-
Audi 1.6 co można zrobic zeby podniesc jej mocy
NO pewnie sprzedac i kupic cos lepszego np. 1,8T lub 2,8
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co Zółwik do panny A chcesz podjechac w odwiedziny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heh faktycznie nie wiem jak byl ten aparat ustawiony bo nie byl moj ale kaszana straszna ciekawe jak tam filmy nastepnym razem strzele pawelka no jak ty juz z miesiac czasu na spoty nie przylatujesz to nie nasza wina ale cos adas wspominal ze czeka na ciebie bo teraz objezdza wszsytko co sie rusza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet felga fajna ale dalej to twarzy nie widac takze moze byc niespodzianka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spanky ja to bylem pewien ze ty to sie pojawisz pogoda byla tylko ty sie opierniczasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak kto wasz operator aparatu czyli JA dorwalem aparat od kolegi elmondo i krecilem filmy na kilach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac poszukiwacza
-
Porada dot. felg i opon do B5
E tam bylo brac 17 do takiego zawiasu fajnie sie prezentuja a teraz masz pospolite 16 "
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac masz zle uzupelniony profil 1,8 T to nie jest S4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac B6 no i ale zaraz kurna blizniak stary dawaj na spota za tydzien !! obowiazkowo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No trochu nas bylo 11 albo 12 aut No edmondo dawaj te foty na fotosik a dalej na forum tylko blaszki wytnij a filmy to najlepiej na rapka wrzuc ale link to tylko na pw dla wtajemniczonych