Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W takim mlodym wieku takie bledy co do vaga to damy rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik ja mam vaga non stop w aucie takze spokojnie tylko lapka zabierz bo moj narazie chory
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spanky ty to pierwsze pojaw sie na spocie np. jutro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zółwik to z mojego potwora ten dzwiek sie roznosil bo akurat po poludniu upalalem
-
Strefa Śmiechu
Spotyka pająk pająka. - Cze, co robisz? - Gram w motylki - Skąd masz? - A, ściągnąłem sobie z sieci... Pielęgniarka mówi do lekarza: - Panie doktorze, ten symulant spod trójki umarł dziś w nocy. - No, tym razem to już przesadził... Córeczka budzi sie o trzeciej w nocy i mówi: - Mamo, opowiedz mi bajkę. - Zaraz wróci tatuś i opowie nam obu... Koleżanka pije ? - Nie - Dlaczego? - Mam problemy z nogami - Uginają się? - Nie, rozkładają ... Gdzie byłeś całą noc? - pyta żona. - Na rybach. - Złapałeś coś? - Mam nadzieję, że nie... - wzdrygnął się mąż. Lekarz wypisując chorego po operacji udziela mu rad: - Nie palić, nie pić pod żadnym pozorem, co najmniej osiem godzin snu dziennie. - A co z seksem? - Tylko z żoną, bo wszelkie podniecenie mogłoby pana zabić! Spotykają się dwaj sąsiedzi na ulicy. - Czy uprawiał sąsiad seks we troje? - pyta jeden. - Jeszcze nie - odpowiada zapytany. - A chce sąsiad? - Oczywiście! - To biegnij sąsiad do domu, a szybciutko.. Mąż wraca późno z domu. Żona już leży w łóżku, więc mąż szybko się rozbiera i do niej. Żona: - Nie zaczynaj dzisiaj. Boli mnie głowa. - Zmówiłyście się dzisiaj, czy co do jasnej cholery?! Facet umówił się z kolegami na polowanie. W dniu polowania wstał skoro świt, ubrał się wziął broń, wyszedł przed dom,postał, postał... i stwierdził, że nie pojedzie, bo jest za zimno. Wrócił do domu, rozebrał się i wszedł z powrotem do nagrzanego łóżka i przytulił sie do gorącej żony. Żona po omacku poklepała go po pośladkach i pyta: - To ty? - Yhm, to ja. - Zmarzłeś? - Zmarzłem. - No popatrz, a ten idiota pojechał na polowanie... Przychodzi gość do pani doktor i mówi: - Mogłaby pani mi coś dać bo mam erekcje 24 godziny na dobę. - Mogę panu dać spanie, jedzenie i tysiąc złotych miesięcznie. Lekarz pił przez cały weekend. Do roboty poszedł, łeb mu pęka, najchętniej nie widziałby żadnego pacjenta, a tu wchodzi taki jeden namolny. - Panie doktorze, jak tam moje wyniki? Wkurzony lekarz: - Ma pan raka! - Jak to raka? Przecież wcześniej mówił pan, że to tylko kamienie! - Kamienie, kamienie! A pod każdym kamieniem rak!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo ten nasz Prezesik to on tak wszystkie Kobietki wyroznia cos czuje ze to taki przyszly "erotoman gawedziarz"
-
temperatura zewnętrzna
no i nie bedzie ci sie wyswietlac bo nie masz tej funkcji tak jak pisalem na poczatku a ze jest czyjnik to jest od klimy jak chcesz miec pewnosc to poswiec 10 min i wyjmij te zegary nikt tu nie jest Jasnowidzem zeby ci powiedziec co tam masz [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2007, 15:55 _________________________________________________a jak wyjmiesz te zegary to bedziesz mial takie dwie czarne naklejeczki w tym miejscu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To co panowie ja juz po szkole na lody troche za zimno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co ty angela nie wiesz ze w Wawie obowiazuje jedyny sluszny kolor RÓŻOWY zobacz popis T-żółwia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolorek nicka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mogę Cię nauczyć :polew: nie dziekuje dam sobie sam rade angela jako klubowicz warszawski musisz miec klubowy kolor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak Hornecik tylko drobne zabierz bo ty lubisz placic slono za lody
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przeciez Poz walczy z Murzynem ciagle kto wygra no jutro pogoda nie halo ale jakies lody moze sie uda zrobic
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
a no fakt jak tak to beda z tego silnika ludzie ale to co Poziu kupujemy Kujawskiego
-
temperatura zewnętrzna
a moze prosciej moze nie masz takiej funkcji no chyba ze byla jak byla to wyciagaj zegary i bedziesz wiedzial co sie dzieje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam Rzeszów
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
Z tego co mowil Lookier to jest tylko 140 po programie takze oniak dawaj wykres ile dalo sie jeszcze wyciagnac z tej 170 ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hamowac mi tu bajerke wlasnie Adas z Klaudia byl u mnie na kolacji Adas sie czegos najaral bo taki byl grzeczny dla K. ze nawet przebil Pozia który tydzien temu podobnie glaskal Q
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornecik ty jeszcze ze dwa razy na lodziki pojedziesz i tez bedziesz zdawal z chlopakami takze sledz watek
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
Alvaro fajne przezycia to sa w 3,0 u nas w wawie to Plastek ma takie cudo i chlopak jakis zdolowany chodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to Adas powinien strelic bo jak nie zda nie bedzie komu go wozic oniak wyczul krowki to polecial na egzamin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a oniak co tam robi bedzie pocieszal czy poszedl zobaczyc jak to wszystko teraz wyglada i czy sam zaliczy czekam na wynik jak pozytywny to widzimy sie w knajpie u Adasia
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
temu silnikowi to juz nawet chip nie pomoze co do spalania to powinno spasc lecz nie musi pewnie z litr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co tu taki spokoj cale towarzycho bierze przyklad z panien i strzelilo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam B7 Uzupelnij profil "miejsce pobytu"