Treść opublikowana przez Lukas
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Poziek czas minal juz kupione 3 sztuki rureczek i kierownic powietrza takze niestety nie bedzie chlodnego piwka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ze beda :dance: to ja wiem ale bez przesady trawa po kolana to jak tam w pantofelkach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiedzialem ze tak napiszesz ale w takim razie spalimy ci kompa no jak to goscie z calej POLSKI jada a ty miejsca nie przygotowałes
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Przemas za 15 minut bedzie info oniak jest juz u szewczyka
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
jak mnie etka nie klamie to ten sam wklad kosztuje cos kolo200zł Przemas gdzie ty to znalazles ze mowiles 800zł czy to caly schowek ? Na else jest juz kilku chetnych to moze zrzutka i kupimy razem ? [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2007, 13:58 _________________________________________________tu jest ladnie pokazane jak to sie reza http://public.fotki.com/Avanteix/audi/my_avant/goodies/coolair_glove_box/
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
to w takim razie u nas ma ta lodowke hornet z tym plastikiem to z etki ale komplet to z izoterma czyli 800zł a jak to sie reza jest opisane gdzie w MEGA REZACZU to mnie natchnelo
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
dowiedz sie przy okazji ile kosztuje taka wkladka ta niby lodowka moze maja cos taniej a i pamietaj ze ja nie mam takiego pazdziocha jak ty takze mi zakup do B6 (cos czuje ze to takie same weze ida)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja cos czuje ze ktos nas w balona (nie tego z allegro.pl) robi Pozkowi pewnie sie nie chce trawy kosic to zaprosi niby na pozegnanie a my mu trawe wydepczemy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mowisz i masz ale juz nie bedzie raczej co zwracac
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
To oniak lec kup przewody do aso najlepiej dwa i rezamy
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Dokladnie przemas da rade to tylko plastik kup rurke wyrezasz otwor i po sprawie oniak nie mam tutaj etki ale jak odpalisz to jest grupa 8 nadwozie i poszukaj cos z klimatyzacja numer cos kolo27 z czego co pamietam
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
no wlasnie sama rurka moze byc kiepska bo schowek sam w sobie nie jeszcz szczelny a moze by tak cos wyrezac ale 0.7 wejdzie
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
potrzebujemy tylko przewodu laczacego klime ze schowkiem a jesli etka nie klamie to kosztuje 4 Euro
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
oniak ja wiem stawiasz flaszke i ci zrobie w aso musisz wydac 230 zł i bedzie komplet ja ci zamontuje to jest taka sama opcja jak u mnie
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
najlepiej to sprawdzic w etce to bedzie jasne gdzie go montowali
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
nie no u nas klimatyzowany schowek jest w schowku przed pasazerem na dole ale to widac golym okiem bo po otwarciu schowka glownego jest jeszcze jeden mniejszy na 0,5L dochodzi do niego przewod od klimy, temperatura hmm taka jaka da klimatyzacja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokladnie chyba trzeba bedzie sie zaopatrzyc w swoje szkla bo Poz bedzie musial pozyczac od calego nadarzyna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cynka dajcie i polecimy zepelinem ALLEGRO.PL ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w niedziele jedziemy kolo poludnia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Własnie dostłem info Adas zyje ale jutro tak jak zawsze ma zmiane na zmywaku :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oczywiscie ze w niedziele ustawka bo w sobote wszystko bedzie no wlasnie co sie stało z nasza zakochana para bo ni widu ni słychu czyzby Adaś szukał avanta bo mial za duze doładowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widze ze jest juz nawet kara dla tych co sie nie pojawia jutro na bitwie :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Marcinie wystarczylo uzyc szukajki http://www.lotnisko-chopina.pl/katalog/dojazd/pl/dojazd.php#dojazd czyli tak jak mowilem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z czego co mi sie wydaje to kiedys bylo to w starym lotnisku czyli na lewo od nowego (zaraz obok) poprawcie mnie jak sie myle - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.