Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Poziek czas minal juz kupione 3 sztuki rureczek i kierownic powietrza takze niestety nie bedzie chlodnego piwka
  2. ze beda :dance: to ja wiem ale bez przesady trawa po kolana to jak tam w pantofelkach
  3. wiedzialem ze tak napiszesz ale w takim razie spalimy ci kompa no jak to goscie z calej POLSKI jada a ty miejsca nie przygotowałes
  4. Przemas za 15 minut bedzie info oniak jest juz u szewczyka
  5. jak mnie etka nie klamie to ten sam wklad kosztuje cos kolo200zł Przemas gdzie ty to znalazles ze mowiles 800zł czy to caly schowek ? Na else jest juz kilku chetnych to moze zrzutka i kupimy razem ? [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2007, 13:58 _________________________________________________tu jest ladnie pokazane jak to sie reza http://public.fotki.com/Avanteix/audi/my_avant/goodies/coolair_glove_box/
  6. to w takim razie u nas ma ta lodowke hornet z tym plastikiem to z etki ale komplet to z izoterma czyli 800zł a jak to sie reza jest opisane gdzie w MEGA REZACZU to mnie natchnelo
  7. dowiedz sie przy okazji ile kosztuje taka wkladka ta niby lodowka moze maja cos taniej a i pamietaj ze ja nie mam takiego pazdziocha jak ty takze mi zakup do B6 (cos czuje ze to takie same weze ida)
  8. ja cos czuje ze ktos nas w balona (nie tego z allegro.pl) robi Pozkowi pewnie sie nie chce trawy kosic to zaprosi niby na pozegnanie a my mu trawe wydepczemy
  9. Mowisz i masz ale juz nie bedzie raczej co zwracac
  10. To oniak lec kup przewody do aso najlepiej dwa i rezamy
  11. Dokladnie przemas da rade to tylko plastik kup rurke wyrezasz otwor i po sprawie oniak nie mam tutaj etki ale jak odpalisz to jest grupa 8 nadwozie i poszukaj cos z klimatyzacja numer cos kolo27 z czego co pamietam
  12. no wlasnie sama rurka moze byc kiepska bo schowek sam w sobie nie jeszcz szczelny a moze by tak cos wyrezac ale 0.7 wejdzie
  13. potrzebujemy tylko przewodu laczacego klime ze schowkiem a jesli etka nie klamie to kosztuje 4 Euro
  14. oniak ja wiem stawiasz flaszke i ci zrobie w aso musisz wydac 230 zł i bedzie komplet ja ci zamontuje to jest taka sama opcja jak u mnie
  15. najlepiej to sprawdzic w etce to bedzie jasne gdzie go montowali
  16. nie no u nas klimatyzowany schowek jest w schowku przed pasazerem na dole ale to widac golym okiem bo po otwarciu schowka glownego jest jeszcze jeden mniejszy na 0,5L dochodzi do niego przewod od klimy, temperatura hmm taka jaka da klimatyzacja
  17. dokladnie chyba trzeba bedzie sie zaopatrzyc w swoje szkla bo Poz bedzie musial pozyczac od calego nadarzyna
  18. Cynka dajcie i polecimy zepelinem ALLEGRO.PL ?
  19. w niedziele jedziemy kolo poludnia
  20. Własnie dostłem info Adas zyje ale jutro tak jak zawsze ma zmiane na zmywaku :bicz3:
  21. oczywiscie ze w niedziele ustawka bo w sobote wszystko bedzie no wlasnie co sie stało z nasza zakochana para bo ni widu ni słychu czyzby Adaś szukał avanta bo mial za duze doładowanie
  22. widze ze jest juz nawet kara dla tych co sie nie pojawia jutro na bitwie :bicz3:
  23. Marcinie wystarczylo uzyc szukajki http://www.lotnisko-chopina.pl/katalog/dojazd/pl/dojazd.php#dojazd czyli tak jak mowilem
  24. z czego co mi sie wydaje to kiedys bylo to w starym lotnisku czyli na lewo od nowego (zaraz obok) poprawcie mnie jak sie myle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.