Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie jak sie nie poprawi to zrobimy przelot do Promenady na parking i bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dokladnie ja zaczynalem od kondona i jakos nie bylo zle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motor dawaj ta nowke dzisiaj na spota sprawdzimy czy dobrze kupiles
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma problemu o ktorej taksowka ma stac pod drzwiami prosze pana ? moge nawet podjechac pod salon jak tak wygodniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit a kiedy ty odbierasz tego AKNa bo juz mi te twoje wynalazki ktorymi wpadales na spoty sie znudzily
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja na takie mycie to tylko tak moge zareagowac :drool: A Q to moje czaderskie felgi mysle ze by umyla oj jutro bedzie lisc od Pozia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dostałem najnowsze info Q myje tylko i wylacznie sedaniki, pazdziochowatych avantow nie rusza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek sie chwalil ostatnio ze Q daje rade w myciu ale nie mowil ze farbowała włosy Poziek ile za mycie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no co ty masowke robisz przeciez to my z oniakiem mielismy cwiczyc zeby przybrac na wadze cos czuje ze ty predzej wrocisz niz wylatywales
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu to widze ze ty juz podobnie zaczynasz jak ADAM !!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adasiowi trzeba pokazac jakie jest wyjscie zeby ten jego pazdzioch troche usiadl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdjecie malik dla kierowacza mesiem ale zobaczcie jak mesio jest fajnie obnizony
-
Strefa Śmiechu
wpisy do dzienniczków "Weronika nie słucha poleceń nauczyciela i mówi, że jej to zwisa. Proszę powiedzieć córce, iż nie może jej nic zwisać" "Wojtek samodzielnie chodzi po klasie." " Zbyszek sprawdza językiem koleżance czy ma wszystkie migdałki" "Wycina genitalia męskie i żeńskie z papieru i bawi się nimi na kolanach kolegi." "Uczeń Tomasz pomalował kolegę Radka flamastrem po głowie. Jednocześnie informuję, iż Radkowi wpisuję uwagę o treści: Uczeń Radek cieszy się z tego, że został pomalowany flamastrem przez kolegę Tomka." "Agnieszka kopnęła kolegę w krocze tak mocno, że kolega już drugą godzinę chodzi z genitaliami w rękach, tzn. je trzyma w ręku przez odzież wierzchnią w postaci spodni męskich czarnych" "Radek na moje uwagi odpowiedział: "Spoko, luzik."" "Michalina upomniana, żeby się nie denerwowała, bo złość piękności szkodzi, odpowiedziała: "To pani z pewnością nie zaszkodzi."" "Rysuje trumny na marginesach, twierdząc, że zakłada przyszkolny zakład pogrzebowy, a ja mogę być pierwszym klientem." "Mariusz narysował w zeszycie do niemieckiego członek męski i wmawia nauczycielce, że to Św. Mikołaj." "Córka bezcześci eksponaty w pracowni biologicznej, wkładając cietrzewiowi w dziób papierosa." "Odmówił odpowiedzi na lekcji polskiego, twierdząc, że postmodernizm gwałci jego poczucie estetyki." "Wysłany z gąbką wrócił z wiadrem i szmatą." "Uczeń na lekcji krzyczy: nie ma seksu bez pumeksu!." "Podtapia kolegę na basenie twierdząc, że tamten ma skrzela i sobie poradzi." "Męska cześć klasy odmówiła wyciągnięcia fletów." "Po kichnięciu nauczycielki, Mateusz krzyknął - cytuje: "Żeby Ci ryja nie urwało"" "Uczennica Justyna C. podrzuca ławkę pod sufit, a kiedy ta z wielkim impetem uderzyła o ziemie krzyczy "O kur... ale jebło."
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to kiedy lansik u Murzynka ponoc mozna tam dobrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To cos podobnego jak grill u Pozia bez Pozia ktory odbedzie sie w niedalekiej przyszlosci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lody u Zólwia byly tylko Żółwia nie bylo ponoc zatarł sie na rowerku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu a czy Q widziala to zdjecie bo wydaje mi sie ze nie :bicz3: a ty bys nie byl zadowolony jakbys trzymal faje w recy maluszka w kieszeni zyc nie umierac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdjecia Ciekawe kto robil pstry pstry pstry Przepraszam czy ktos widzial Wita co sie z chlopakiem stało bo wczoraj nie wyglal najlepiej
-
[B5 AAH] Czy 2.8 V6 174PS duzo mi pali ?
Co do spalania to jest ok teraz mi strasznie wzroslo przez klime na poczatku tez myslalem ze to taka wada V6 ze tak dlugo kreci po 3 miesiacach zdechla pompa paliwa po wymianie pali na dotyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a własnie mam koszulki POLO od Aniola M biala i czarna XXL na spocie rozdam to jak ktos bedzie chcial to zapraszam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adas ty to lepiej idz popracuj inni zapier**** cały tydzien zeby w piatek mozna bylo sie a ty jak zawsze nic nie robisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak ma ale powiedzial ze da jak dojdzie do siebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja sobie obiecalem ze juz nigdy nie zjem 4 pawelkow na raz Poziek :bicz3: wiedziales jak mnie podejsc Imprezka byla KOX a ile było pstry pstry pstry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a gdzie sa wszyscy Poziek mysle ze po takim pozegnaniu przez pół Polski to szybko do nas wrocisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wit jak rozleje pierwsza litre to mylse ze zaczniesz sam naklaniac ludzi do zabawy