Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Wit zapomniales dodac ze ma koncowki wydechu od Fiata Pandy najlepszym expertem od felg jest Q ale ona to nawet na te oniaka nie popatrzyla
  2. oniak to jezdzimy na takim samym oleju :th: Wit tylko jeszcze ten czujnik wymien i bedzie git a i hamulce popraw
  3. a co Zółw bedziesz fotel spawał ale wtedy to nie bedzie juz Bujany fotel exclusive Team
  4. Czego nie kapujesz kolega PrzemekDz ma taka pasje kupuje i sprzedaje ta pierwsza tez byla dluzszy czas na allegro Ale fura tak czy siak pikna :th:
  5. Kichol a czy juz furak podlany ? Sebmis nie ma hamowni
  6. Lukas odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6/B7
    Pewnie sie klapka ktoras zablokowala jedyne wyjscie by sie dowiedziec to VAG
  7. ale przeciez to jest najlepsza opona takze nie wiem nad czym tu jeszcze myslec ino brac
  8. Norbi jak oni by zaczeli rozbierac twoja eSke to musialbys pozniej z miesiac czasu jezdzic na poprawki
  9. co do schowka to na bank da sie wymienic bez problemow jak wyjmiesz schowek 5 minut roboty
  10. bo w B6 i B7 to juz inna technologia byla bardziej przyjazna dla oka a w B5 to widze ze dla mega rezaczy
  11. o czym wy piszecie jakie uzaleznienie ja tam dopiero od 1,5 roku siedze non stop na forum
  12. Wit ale masz jazdy ciekawe ile jeszcze bedzie poprawek
  13. Kurcze tylko co ten biedny Norbi z Zona zrobi pewnie znowu dostane pod opieke A i proponuje sie dogadac z Hornetem bo ten cos tez wspominal o zareczynach
  14. czyli jednak prawde mowiles Norbi z ta koszulka dzisiejsza ze to wszystko dla Angeli
  15. ale nas dzisiaj bylo jakby kazdy przyjechal swoja to z 17 sztuk :th:
  16. cos czuje ze albo Plati mial zly termometr lub ono ma malo czynnika chlodzacego musze zrobic pomiary u mnie
  17. Tak promenada
  18. oniak chyba przeplacilismy a mowiles ze w B5 to inna technologia byla i tam nie robili takich klimatyzowanych schowkow a tu masz plati nas zalatwil czekam na te foto jak to wyglada no chyba ze na spocie ktos sie zgodzi rozbebeszyc schowek
  19. Bede bede juz zalatwilem podwozki :th: Dzieki chlopaki Jakos tak wtorek bez spotu to mi nie pasuje
  20. w PZU mozna do 12 lat bo sam mialem
  21. opału to nawet do traktorow nie leje tylko zeby gnoju mi nie nalal ze 3 wiaderka
  22. staremu sie ciagnik popsuł a mial jeszcze zaorac troche pola to mu pozyczylem
  23. mnie dzisiaj nie bedzie brak
  24. ostatnio koledze podobnie w skodzie zalozyli ciezarki i twierdzil ze inaczej sie nie da bo felga krzywa
  25. Pierwsze bylo A4 B5 1Z od grudnia 2004 do lutego 2007 no a od lutego kolejne A4 B6 :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.