Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adas bedzie to przygotuje smietanke tez zalatwi
-
"Zabawy" na mokrym
Jesli dajesz w palnik na skreconych kolach to nic dziwnego ze przegub sie teraz odzywa. Moze nawet dojsc do ukrecenia przy kolejnych probach pałowania samochodu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo za kierownica to calkiem inny czlowiek sie robi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu ja zawsze jestem oniak zyje pil caly weekend i zle wyglada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak promenada
-
[B6 ALT] Psujące wygląd łapy wycieraczek
stary u ciebie to strasznie to wyglada w kazdej to sie psuje ale rzadko az tak za 350 zł masz kompletne wycieraczki Aero z ramionami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No mysle ze z Mironem i ze Zdeniem jakos sie stykniemy w Ustce jestem od 7 do 14
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie Uno turbo i teraz Norbi wstydzi sie przyznac mnie tam ostatnio A8 4,2 ale jaka byla przyjemnosc tak stanac w szaranki
-
[ALL B5] Wycieraczki Aero
tylko takie wycieraczki maja jedna wade i to nie jest cena a podatnosc na obce rece (lubia zmieniac wlaścicieli) takze hhacek jak bedziesz wracal do Zółwia to bedziesz musial je sciagac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sumie to tylko tam jezdzimy :th: pewnie kleszcz go zaatakowal w tym lesie i taka rana
-
[B6 ALT] Problem z odkręceniem schowka.
do wyjecia zmieniarki mozna zastosowac cienkie nozyki ( nie wiem jak to dokladnie nazwac) z tym tez nie bedzie tak latwo niby tylko 3 sruby 2 bez problemu sie wykrecaja ale jedna jest u mnie w takim miejscu ze nie ma sie jak dostac do niej takze zycze powodzenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No widze ze jakis tu maly ruch dzisiaj ja to jutro wracam i Co do wydechu to fajnie mruczy Zółwik :oklaski:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do Poniedzialku dziewczynki jade na dziki wschow
-
[B6] climatronik nie grzeje
powinno wystarczyc zdjecie osłony pod kiera
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ostatnio A4 skasowała 2 mewy jedna probowala oderwac sie z rolowanego po masce (fajne sie skrzydla odbily ) ale wycieraczki jej tor zmylily
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ostre słowa leca Malik co do foto to ladne juz niedlugo kolega ktory prowadzi lotniskowiec (dwie mewy na miejscu ) sie pochwali zdjeciem z wyjazdu
-
[B6] climatronik nie grzeje
czyli tak jak mowilem klapa jest zablokowana musisz sie do niego dostac wyjac przeczyscic moze ruszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze was RS duzo nie pali tyle samo co moj Gazu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet ja to juz nie daje rady za twoimi pomyslami chyba musze jesc wiecej pawełkow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale angela juz nie sprzedaje felg zostaje przy 18 " oniak ty wes czegos sie napij bo strasznie wygladasz tak prawie jak czlowiek przez wyjazd Pozia jeszcze sie odwodnisz
-
[ALL B6] Jak calkiem wylaczyc ESP ?
a moze masz juz sprzeglo nie takie i ci zamula przy strzale
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No co ty przeciez Wit kupuje teraz 19" i bedzie uprawial lanserke nie no widzialem ze jeden mial hamulce na tyl :th:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ok jak juz tak pitolicie to te 18 kilosow my zrobimy i bedziemy na herbacie u Zdenia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co my mamy powiedziec jak bede jechal z zamoscia cos pewnie z 900kilosow miron ma podobnie
-
[B6] Game Over
zewnetrznie :drool: ale ten srodek piekne lapmki ma z tyłu