Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Adas bedzie to przygotuje smietanke tez zalatwi
  2. Lukas odpowiedział(a) na Hotest temat w Układ Jezdny
    Jesli dajesz w palnik na skreconych kolach to nic dziwnego ze przegub sie teraz odzywa. Moze nawet dojsc do ukrecenia przy kolejnych probach pałowania samochodu
  3. bo za kierownica to calkiem inny czlowiek sie robi
  4. Wiciu ja zawsze jestem oniak zyje pil caly weekend i zle wyglada
  5. tak promenada
  6. stary u ciebie to strasznie to wyglada w kazdej to sie psuje ale rzadko az tak za 350 zł masz kompletne wycieraczki Aero z ramionami
  7. No mysle ze z Mironem i ze Zdeniem jakos sie stykniemy w Ustce jestem od 7 do 14
  8. Pewnie Uno turbo i teraz Norbi wstydzi sie przyznac mnie tam ostatnio A8 4,2 ale jaka byla przyjemnosc tak stanac w szaranki
  9. tylko takie wycieraczki maja jedna wade i to nie jest cena a podatnosc na obce rece (lubia zmieniac wlaścicieli) takze hhacek jak bedziesz wracal do Zółwia to bedziesz musial je sciagac
  10. w sumie to tylko tam jezdzimy :th: pewnie kleszcz go zaatakowal w tym lesie i taka rana
  11. do wyjecia zmieniarki mozna zastosowac cienkie nozyki ( nie wiem jak to dokladnie nazwac) z tym tez nie bedzie tak latwo niby tylko 3 sruby 2 bez problemu sie wykrecaja ale jedna jest u mnie w takim miejscu ze nie ma sie jak dostac do niej takze zycze powodzenia
  12. No widze ze jakis tu maly ruch dzisiaj ja to jutro wracam i Co do wydechu to fajnie mruczy Zółwik :oklaski:
  13. Do Poniedzialku dziewczynki jade na dziki wschow
  14. Lukas odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6/B7
    powinno wystarczyc zdjecie osłony pod kiera
  15. ostatnio A4 skasowała 2 mewy jedna probowala oderwac sie z rolowanego po masce (fajne sie skrzydla odbily ) ale wycieraczki jej tor zmylily
  16. ostre słowa leca Malik co do foto to ladne juz niedlugo kolega ktory prowadzi lotniskowiec (dwie mewy na miejscu ) sie pochwali zdjeciem z wyjazdu
  17. Lukas odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6/B7
    czyli tak jak mowilem klapa jest zablokowana musisz sie do niego dostac wyjac przeczyscic moze ruszy
  18. no prosze was RS duzo nie pali tyle samo co moj Gazu
  19. Hornet ja to juz nie daje rady za twoimi pomyslami chyba musze jesc wiecej pawełkow
  20. ale angela juz nie sprzedaje felg zostaje przy 18 " oniak ty wes czegos sie napij bo strasznie wygladasz tak prawie jak czlowiek przez wyjazd Pozia jeszcze sie odwodnisz
  21. a moze masz juz sprzeglo nie takie i ci zamula przy strzale
  22. No co ty przeciez Wit kupuje teraz 19" i bedzie uprawial lanserke nie no widzialem ze jeden mial hamulce na tyl :th:
  23. no ok jak juz tak pitolicie to te 18 kilosow my zrobimy i bedziemy na herbacie u Zdenia
  24. a co my mamy powiedziec jak bede jechal z zamoscia cos pewnie z 900kilosow miron ma podobnie
  25. zewnetrznie :drool: ale ten srodek piekne lapmki ma z tyłu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.