Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. tylko niestety to juz inna technologia w porownaniu do B7
  2. :oklaski: no prosze jaki spotowicz sie nam trafil zazwyczaj to nowi sa tylko raz ciekawe dlaczego
  3. co wy gadacie ja cale zycie bez % i jakos chodze
  4. Spoko Brynia ja bede polewal tylko jak my go uspimy na wycieraczce
  5. bardzo smieszne a kto by was pilnowal i waszych Kobiet
  6. Malik dawaj zamiast Wita do domku
  7. Wit brak mi słow do Twojego wyboru :bicz3: Malik taki tok myslenia mi sie podoba :th:
  8. Hugo a wyslales zaproszenie i limuzyne po Tomboya bo przeciez on swojej A8 z garazu nie bedzie wyciagal zeby jechac na jakis tam zlot A4
  9. Malik tylko kto zrobi foto jak ty nie chcesz jechac ?
  10. Witam i zapraszam na Spota juz jutro pokazac tego rodzynka 1,9
  11. No jak kazdy inny ja z Poziem to jak blizniaki jeszcze dokladamy REXA i Hugo i mamy 4 takie same furaki :th:
  12. pikena sprawa tylko Adam jak my przewieziemy Furaki do Miami bo to akurat tam nagrywane Tu mam filmik dla Pozia Laska jest KOX :th:
  13. Przeciez oniak ma ci pomoc z handlem bedzie stał na bazarku ze stoliczkiem [br]Dopisany: 30 Lipiec 2007, 14:25 _________________________________________________a i jeszcze najlepiej w dzielnicy
  14. No tak szczegolnie jak przyjada pierwszej nocy gwiazdy z Ameryki tylko pamietajcie o zabraniu kwiatków na powitanie ( palmy z hotelu tez wchodza w gre)
  15. Wit bo jak wpadne w szau Stary ja juz rok temu wiedzialem ze pojedziesz
  16. Dziewczynki ja widze ze duuuzo osob nie wplacilo kasy za ZLOT a czas macie do konca lipca czyli do jutra
  17. Murzyn , Malik juz nawet byl temat na forum o tym [br]Dopisany: 30 Lipiec 2007, 10:57 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3218.0.html
  18. Witam jutro bedzie pierwszy
  19. Jutro niestety znowu PROMENADA bo pogoda czysto jesienna dobrze ze nie mam juz urlopu
  20. to samo mialem napisac ale sie powstrzymałem
  21. RS4

    Lukas odpowiedział(a) na rafcio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dokladnie to ta sama a niebieskiej S4 juz nie ma
  22. Speed obiecał ze sie jeszcze pokaze ale ten koles nie jechal twoim autem ?
  23. Stary jedna wielka kaszana nie bylo ja bylem u Adasia na kotlecie bo nazekal ze klienta mało
  24. RS4

    Lukas odpowiedział(a) na rafcio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No moze wkoncu beda chodzic te fotosy Auto tak jak juz mowilem w poprzednim watku KOX na zywo jeszcze lepiej wyglada :th:
  25. Adaś postaw Chemika za patelnia i dawaj na godzine

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.