Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kto potwierdzi pogode na 80% i wezmie odpowiedzialnosc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ups to cie angela zawiodlem mam dosc Promenady ale co zrobic jak ta pogoda jesienna tego lata
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Promenada bo z ta pogoda to nic nie wiadomo
-
Jaki monitor LCD polecacie ?
A EIZO na 5 LAT kto da wiecej I to jest najlepsze podejscie :th:
-
Jaki monitor LCD polecacie ?
Tym bardziej ze temat byl juz przerabiany http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3465.0.html Ja jestem niestety tylko za jedna marka EIZO no ewentualnie iiyama bo tylko ona daje rade dogonic Eizo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam I tak jak Wit zapraszam na spotkanie juz jutro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Motor kurna bylem w zamosciu w weekend ale i przez dwa dni na weselisku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak wysokich lotow i nie jezdzij na ten Bronx ja uciekam na weekend za miasto
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
taaa chodzenia to ja juz mam dosc po tamtym spocie jeszcze dzis mnie krew zalewa jak widze te milion schodow pod ktore musielsmy wejsc i po kazdym dmuchnieciu ladowanie bateryjek
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
pojedzie pojedzie a alkomat to Zdeniu ostatnio testował jak go nie przepił to moze zabieze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zółw tylko uwazaj zebys nie zasnal z nia bo jeszcze pozaru narobisz :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik dostałes ostrzezenie od Pozia niektorych to nie powinno sie dopuszczac do wladzy po
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
No siostrzyczke widze Fajny zawias ile to jest -??? No i listwy wew. ja ci dam nudny tylko z silnika i koloru
-
[B6 all sedan] długość klapy bagażnika
9cm jest wezsza klapa
-
[B6 all sedan] długość klapy bagażnika
109 cm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raz tylko bolala go po czystej po pozegnaniu Pozia czesc 12 i to dzieki mnie
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
taktus jak dla mnie bomba :oklaski:
-
Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka
a moze MargotV8
-
Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka
rozumiem ze ten generator transferu zaplaci w tym miesiacu za ten ruch na laczu
-
Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka
to dobrze ze nie moderator to na bank wit tymi swoimi wywodami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prezes juz Cie zinwigiluje z kazdej strony na Zlocie za takie oskarzenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale troszke sobie pojezdzil to mu wystarczy nie mozna za duzo sie cieszyc oniak pojezdzil pol roku na programie i tez wrocil do seryjki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakbys chcial zmienic kierowce to dawaj na PW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to bylo tak profilaktycznie wy sie moze tak nie bzykajcie bo to moga dzieci czytac ( poziek to o tej porze chyba jeszcze na bazarku)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za ostatni kurs jeszcze nie zapłacił to nie wiem czy zajedzie