Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Poziu u mnie sa dwa parwoniki nowe filtry itp i przy wcisnieciu gazu do konca do 5,5 tys jest ok pozniej tylko szarpanie takze uwazam ze szkoda zachodu do eSy
  2. wiesz Wit lampeczki Adama juz nam sie przejadly teraz cos nowego a co do twojego lokum to jest miodzio tylko okolica paskudna [br]Dopisany: 30 Sierpień 2007, 12:49 _________________________________________________ale jak zostawisz PS2 i telewizor to biere za wszystkie pieniadze
  3. jak to ta kolezanka co byla ostatnio to nawet ja jej cos wynajme jesli by kogos interesowalo mam cos na bialolece jeden pokoj
  4. no ja tez nie bede polewal bo polewam na imprezie sluzbowej musze tak rozlac zeby dali podwyzke
  5. Wit ty chyba musisz bo zle skonczysz jeszcze sie odwodnisz
  6. Spetsnaz Wszystkiego Dobrego Chłopie w weekend [br]Dopisany: 29 Sierpień 2007, 20:38 _________________________________________________ niebieski caly jest KOX
  7. No albo zeby nie wygladalo a zapierniczalo takie cicho ciemne Adas a nie ma takich AZ dymionych
  8. Hornecik ale jakie BMW my tu nie mowimy o lexusach tylko o ladnych ledach wiekszosc klubowiczow kazala Poziowi brac te lampki rok temu
  9. to ja juz chyba wolabym dolozyc kilka PLNow do tych :drool: Poziek ty chyba kiedys miales chec takie nabierac rok temu tylko nie kupiles :bicz3:
  10. Kurcze takie same ma ledy jak u Adasia a jakos duzo ladniej sie prezentuja i nawet jak nie swieca :drool:
  11. hhacek nic dziwnego ze o tobie w gazetach pisza 4tys na Zlot jechac
  12. to ja mysle jaka czysta toz to nie mozliwe i faktycznie bojlera nie ma
  13. czym to malowales dziku ? bo wygada lepiej
  14. Powitac w dobrym kierunku kolego idziesz czlowiek sie starzeje i potrzebuje wiecej miejsca
  15. z mikrofibry Recznik czyli reczniak radio CB przenosne mozna nawet isc z nim do lasu na szyszki posiada krotka antenke ale na 2-3 kilosy mozna pogadac
  16. najlepiej to recznik zawsze dla lepszego zasiegu mozna podpiac dodatkowa antenke i zasilanie z zapalniczki Łukaszr chyba cos takiego kupuje
  17. Ale i tak najlepsze bylo pozniej jak Motor nasladowal ogladanie felg przez jednego z tych panow Hornecik a ty caly i zdrowy bo wczoraj widzialem po minie K ze bedziesz mial w domku lanie
  18. Ale Motor twoje felgi zrobily u nich na twarzy :drool: takze ja nie wim czemu ich nie kupili za te 10tys
  19. e tam widzialem to na zywo w nocy i jak nie swieci sie pozycja to nie wzbudzaja :drool: dopiero po odpaleniu pozycji daja rade jak dla mnie swiatlo STOPU tez jest kijowe za slabo swieci no i te diody ktore ciagle nie lacza
  20. ale za to ile moze wypic a kierowca i pasazerka ?
  21. widocznie przelecial strasznie mi sie podobaja refrektory maja taka gleboka czern naglosnienie jest :th: tylko ten biedny piesek
  22. juz lepiej zostan przy tej Renowce chociaz jest o czym rozmawiac
  23. No foty sa ok jeszcze cos ich malo zastanawia mnie kiedy bedzie film czy tak jak ostatnio bede musial czekac do nastepnego zlotu
  24. no w wawie to ja i malik no i kaj bo adas juz mial wyrezane
  25. chyba nas jeszcze trzyma po imprezie szkoda ze jeszcze zderzaki trzeba bedzie rezac zeby byla pelna wersja Sline

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.