Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Dokladnie A3 takze ta ktoś pożycza
  2. Kurcze Bratpit sprzedalem tych smyczy w świat 300szt. takze moze byc ciezko znalesc gwiazdeczke
  3. Te od RSa to tylko rozmiar 19" mniejsze to
  4. a co tu zglebiac w sytuacji awaryjnej np. urwana linka od sprzegla wystarczy dobrze operowac gazem i biegi mozna zmieniac bez sprzegla powtarzam sytuacja awaryjna (ostanio mialem tak w fordzie dalo rade zjechac do domu :th: )
  5. ale teraz nocujemy w Gołebiewskim tak ? Basen byłby za friko
  6. Jesli z tego cos mialbym wybrac to numer 1 chcialem takie na zime
  7. Hello Dawaj jutro na spota
  8. widocznie dostal tajny przekaz i woli nie ryzykowac To co jutro jeszcze moze w Promce ale jak tak dalej pojdzie temp w dol to widzimy sie na bemowie
  9. znam goscia ktory cale zycie jezdzil na tirach czyli nie raz tankowal ON do auta a ostatnio zalal do osobowki PB zamiast ON. Dobrze ze to nie bylo w ciezarowce 1200litrow sciagnac z baku i wylac
  10. tylko ciekawe co na to jej Łukasz jak Poziek bedzie chcial jeszcze zalozyc Prezent na Aneczke
  11. Lukas nie jest z zadnego ukladu ale za krowke albo dwie to kto wie A ty Poziu bys wrocil do nas ilez mozna sie szlajać :bicz3:
  12. Mironek ja juz tak mam to sie zawsze sciaga a czepiam sie bo na bokach jest Sline a przod a juz wiem przod nie jest Sline to nie ma znaczka
  13. no raczej nie 100% a gdzie zderzaki ? i dlaczego atrapa nie ma znaczka s-line ? Generalnie to "pazdzioch" ale jak zmienisz jeszcze zderzaki to bedzie lux malina GRATULUJE
  14. Witam i zapraszam na spoty
  15. Norbi masz juz przeciez obiecane jak postawisz flaszke to moge dac ci to na pismie
  16. a co ona tam reklamuje niech to ktos nagra i nam pokaze [br]Dopisany: 05 Październik 2007, 17:45 _________________________________________________aaa melex połączony ze smartem
  17. Witam Nie ma to jak słynne miasto
  18. ma http://picasaweb.google.pl/malinowy/GrillHybryda/photo#5115010788469672642
  19. jesli sa jacys chetni mozemy ustawic sie na kresce na bemowie
  20. a to co jednak dowiedzial sie ze zostanie dziadkiem gratuluje Wiciu
  21. Malik narazie nie mam foto bo auto trzeba umyc bo sie strasznie te czyste grille wyrozniaja Co do probowania miejscowek to jestem na NIE juz tak raz bylo ze czesc ludzi stala na Torwarku a czesc w FW No ale z tym bemowem mozemy probowac bo przejechalbym sie tym malym samochodzikiem znowu (dawno nie robilem kreski z oniakiem )
  22. lukaszr chyba sam zostaniesz na tej pradze bo ja tez zmieniam lokalizacje takze
  23. co jest FW cieply parking i duzo miejsca Bemowo moze byc Norbi tez nie mialby daleko Grille wyrezalem Malik jest KOX :drool:
  24. tam to jakos jest za ciasno strasznie wieje
  25. O to chodzi ze nie zawsze wszystkim sie dogodzi. Najlepsze jest centrum ale tam nie ma nic co by nam odpowiadalo powierzchniowo i cieplnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.