Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. No to po spocie ludziow jak zwykle dopisalo okolo 14 aut jak dobrze policzylem :th:
  2. Poziek to tania alternatywa dokladki ale bardzo dobrze wykonana z twardego kartonu
  3. Ten drugi RS4 za 17,5 klocka odpada bo ma takie same felgi jak ja Poz mam dla ciebie ta dokladke rozmawialem z oniakiem i kazal wystawic ci fakture na 500 $ brutto ale i tak bedziesz do przodu bo nie musisz malowac jej za 400$ mam nadzieje ze pasi
  4. ale przeciez mial dokladany alarmek i co ?
  5. ciesz sie ze ci eSsssee zostawilismy a na poważnie co sie stalo ?
  6. Margot bylo sie pojawiac na spotach to bys zobaczyl jak wyglada RS4 w B7 tam nie ma zadnej turbawy, to jest FSI jak juz kolega napisal, polecam filmik z RS4 B7 z kompresorem
  7. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tylko ze jak Alonso nie ma gdzie jezdzic w przyszlym sezonie to pojawi sie pewnie w BMW zamiast Roberta
  8. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Odgrzewam temat No to mamy afere jakiej nie bylo http://sport.onet.pl/0,1248769,1605264,wiadomosc.html
  9. no ciekawe co mu sie stalo z tylu niby nic nie stalo
  10. Pazdzioch felgi 18 " Zdeniu ma wieksze A tak to mi sie podoba fakt auto dla koneserow dlatego tylko 20 sztuk
  11. szkoda ze silnika nie bylo z przodu to by troszke szpachli nalozyl, dachu i tak by sie nie robilo, cabrio teraz w modzie
  12. Hornecik Jest furak for you dosc tani tylko potrzeba dobrego mechanika http://autoplay.ru/2007/09/03/izza_nepoladok_novejjshaja_Audi_R8_sgorela_do_tla.html
  13. Kogucik ja nie chce nic mowic ale on pasuje duzo lepiej do tego samochodu niz ty jakos tak powazniej
  14. jedno zdjecie ze spotu
  15. Bo on ma jakies marki
  16. jeszcze kilka takich spotow i bedziemy bili rekordy potrzebujemy 58 aut i po co nam zloty jak na spotach jest wiecej aut najlepsza byla ostatnia rozmowa o alarmach
  17. Dla Nowych i Starych SPOT dzisiaj w Promenadzie godzina 19:00 Dziekuje
  18. Co do żóltka to KOX Na pierwszym spocie byla taka pikna B6 w tych barwach Co do tego sprzetu szyber jest tez ale nie ma elektryki z tylu
  19. Co sie dziwic mala pojemnosc hello
  20. Kiedys trzeba odpoczac i tak juz nabazgralismy 700 stron Wszyscy pewnie BB4 ogladaja to nie ma czasu na forumowanie
  21. ta oddalem oniakowi bo ponoc A wyjezdza
  22. a o to jedno zdjecie ze Spotu Samochodu Pozia. Kolega wrocil z USA, Kobieta wyjechala daleko to jakos sobie musi radzic dalismy mu kilka kontaktow
  23. Przeciez pisał ze bedzie w poniedzialek Kogucik
  24. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Twarda sztuka ta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.