Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to po spocie ludziow jak zwykle dopisalo okolo 14 aut jak dobrze policzylem :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek to tania alternatywa dokladki ale bardzo dobrze wykonana z twardego kartonu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten drugi RS4 za 17,5 klocka odpada bo ma takie same felgi jak ja Poz mam dla ciebie ta dokladke rozmawialem z oniakiem i kazal wystawic ci fakture na 500 $ brutto ale i tak bedziesz do przodu bo nie musisz malowac jej za 400$ mam nadzieje ze pasi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale przeciez mial dokladany alarmek i co ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciesz sie ze ci eSsssee zostawilismy a na poważnie co sie stalo ?
-
czy w s4 po 2001 sa tylko 4.2 V8??
Margot bylo sie pojawiac na spotach to bys zobaczyl jak wyglada RS4 w B7 tam nie ma zadnej turbawy, to jest FSI jak juz kolega napisal, polecam filmik z RS4 B7 z kompresorem
-
F1 Wyniki Roberta K
Tylko ze jak Alonso nie ma gdzie jezdzic w przyszlym sezonie to pojawi sie pewnie w BMW zamiast Roberta
-
F1 Wyniki Roberta K
Odgrzewam temat No to mamy afere jakiej nie bylo http://sport.onet.pl/0,1248769,1605264,wiadomosc.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ciekawe co mu sie stalo z tylu niby nic nie stalo
-
Lamborghini Reventon - jaja mi spadły :D
Pazdzioch felgi 18 " Zdeniu ma wieksze A tak to mi sie podoba fakt auto dla koneserow dlatego tylko 20 sztuk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szkoda ze silnika nie bylo z przodu to by troszke szpachli nalozyl, dachu i tak by sie nie robilo, cabrio teraz w modzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornecik Jest furak for you dosc tani tylko potrzeba dobrego mechanika http://autoplay.ru/2007/09/03/izza_nepoladok_novejjshaja_Audi_R8_sgorela_do_tla.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kogucik ja nie chce nic mowic ale on pasuje duzo lepiej do tego samochodu niz ty jakos tak powazniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jedno zdjecie ze spotu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo on ma jakies marki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze kilka takich spotow i bedziemy bili rekordy potrzebujemy 58 aut i po co nam zloty jak na spotach jest wiecej aut najlepsza byla ostatnia rozmowa o alarmach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla Nowych i Starych SPOT dzisiaj w Promenadzie godzina 19:00 Dziekuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co do żóltka to KOX Na pierwszym spocie byla taka pikna B6 w tych barwach Co do tego sprzetu szyber jest tez ale nie ma elektryki z tylu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Co sie dziwic mala pojemnosc hello
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedys trzeba odpoczac i tak juz nabazgralismy 700 stron Wszyscy pewnie BB4 ogladaja to nie ma czasu na forumowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta oddalem oniakowi bo ponoc A wyjezdza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a o to jedno zdjecie ze Spotu Samochodu Pozia. Kolega wrocil z USA, Kobieta wyjechala daleko to jakos sobie musi radzic dalismy mu kilka kontaktow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przeciez pisał ze bedzie w poniedzialek Kogucik
-
Strefa Śmiechu
Twarda sztuka ta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hello