Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. cos chlopakom nie poszlo ciekawe czy nie odwolaja tego wszystkiego teraz ?[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 16:36 _________________________________________________ to po ptakach
  2. http://wiadomosci.onet.pl/1598361,11,item.html wiedzialem zeby jechac dzisiaj to bedzie jakis dzwon [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 16:17 _________________________________________________Zólwik widziales cos czy drzemke ucinales ?
  3. tak mysle ze kolo 10 by pasowalo wyskoczyc zeby na 12 tam byc ja czekam tylko na sygnal i jestem gotowy
  4. Co do Lukas taxi to chyba bede musial kupic wiekszy samochod np. Busa jak wyjechalem o 19 zeby pozbierac wszystkich to u oniaka bylismy o 20:30
  5. no ale ponioslas szkody wystawilas juz FV Kogucikowi Ogorki byly MEGA kox
  6. eh ciezka noc byla dobrze ze mnie bania nie nawala
  7. tak zrobie i jak ogarnie to bede mowil ze da rade w S4 :th:
  8. No ja juz nareszcie w domu rozwiozlem towarzysto w samochodzie mi nikt nie i wszyscy sami wyszli takze zaliczam ta impreze do kulturalnych :th: Mam nadzieje ze Adas nie bedzie mnie scigal ale bylem grzeczny [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 03:52 _________________________________________________Wazny komunikat na imrezie zmienilismy nicka Hornetowi na Kogucik [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 03:52 _________________________________________________co do Wita to bylo tylko Lukas Koniec
  9. Do HORneta bo juz za nie mnie scigal ale to samo disco polo
  10. Panie i panowie mam 3 miejsca kto zamawia LUKAS TAXI tani to ja nie jestem ale w koncu to limuzyna, skora, klima, telewizja a za wygody sie placi To pisac kto pierwszy ten lepszy
  11. dobra dobra ELB nam mowil ze na Krowe Ci nie starcza a u Adasia na zmywaku wszysktkie miejsca zajete
  12. no fakt zapomnialem ze w B5 byla inna technologia ale zdolny mechanior doreza Ci ten wydech
  13. ale sprawa jest do zrobienia patrzac na auto Adasia czy Bienia niby tylko 1,9TDI ale ma 2 ruły
  14. no co ty Adam piszesz przeciez Poziek placil mu gorzej niż murzynowi nawet mu na MaCa nie starczylo dobrze ze mial na bilet
  15. Rob jestem tego samego zdania a nawet wiecej żadnej Vki nie nalezy gazowac niby taniej ale jak chce sie taniej jezdzic to jest od tego TDI
  16. ono masz niedoinwestowany samochod na to wyglada dobrze ze chociaz wam na krowe jeszcze starcza a nie na wino z kartonu
  17. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    nie ma to jak wygodne auto to juz chyba kiedys bylo ach Ci małolaci
  18. dokupic sie da tylko zeby byl taki sam kolor
  19. no Elb jest naprawde dobry ale zeby odrazu od biedakow :oniaka, mailka i Adasia
  20. Witam a na pytania to: szukaj a znajdziesz
  21. Ale ADAM pokaz nam swoje w nocy a nie obce auto w godzinach wieczorynki
  22. Elb wam pojechal musialem to tutaj zacytowac
  23. niestety ja nie obudzilem sie z rana w lesie na Zlocie takze zgloscie sie do kogo innego Dziewczynki to kto jedzie do Radomia w niedziele oprocz mnie Angeli i Motora ?
  24. bo to ze dwa lata temu bylo jakiegos ruska scigali to prawie tak samo jak wyjac szysze z d*py
  25. to u mnie tylko raz sie strzelali pod oknem dokladnie na ulicy dobrze ze jeszcze wtedy nie parkowalem samochodu tam gdzie teraz bo jedno auto zostalo ranne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.