Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cos chlopakom nie poszlo ciekawe czy nie odwolaja tego wszystkiego teraz ?[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 16:36 _________________________________________________ to po ptakach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wiadomosci.onet.pl/1598361,11,item.html wiedzialem zeby jechac dzisiaj to bedzie jakis dzwon [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 16:17 _________________________________________________Zólwik widziales cos czy drzemke ucinales ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak mysle ze kolo 10 by pasowalo wyskoczyc zeby na 12 tam byc ja czekam tylko na sygnal i jestem gotowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co do Lukas taxi to chyba bede musial kupic wiekszy samochod np. Busa jak wyjechalem o 19 zeby pozbierac wszystkich to u oniaka bylismy o 20:30
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale ponioslas szkody wystawilas juz FV Kogucikowi Ogorki byly MEGA kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eh ciezka noc byla dobrze ze mnie bania nie nawala
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
tak zrobie i jak ogarnie to bede mowil ze da rade w S4 :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja juz nareszcie w domu rozwiozlem towarzysto w samochodzie mi nikt nie i wszyscy sami wyszli takze zaliczam ta impreze do kulturalnych :th: Mam nadzieje ze Adas nie bedzie mnie scigal ale bylem grzeczny [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 03:52 _________________________________________________Wazny komunikat na imrezie zmienilismy nicka Hornetowi na Kogucik [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 03:52 _________________________________________________co do Wita to bylo tylko Lukas Koniec
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Do HORneta bo juz za nie mnie scigal ale to samo disco polo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie i panowie mam 3 miejsca kto zamawia LUKAS TAXI tani to ja nie jestem ale w koncu to limuzyna, skora, klima, telewizja a za wygody sie placi To pisac kto pierwszy ten lepszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra dobra ELB nam mowil ze na Krowe Ci nie starcza a u Adasia na zmywaku wszysktkie miejsca zajete
-
Pytanie o dwie rury wydechowe w b5
no fakt zapomnialem ze w B5 byla inna technologia ale zdolny mechanior doreza Ci ten wydech
-
Pytanie o dwie rury wydechowe w b5
ale sprawa jest do zrobienia patrzac na auto Adasia czy Bienia niby tylko 1,9TDI ale ma 2 ruły
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co ty Adam piszesz przeciez Poziek placil mu gorzej niż murzynowi nawet mu na MaCa nie starczylo dobrze ze mial na bilet
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
Rob jestem tego samego zdania a nawet wiecej żadnej Vki nie nalezy gazowac niby taniej ale jak chce sie taniej jezdzic to jest od tego TDI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono masz niedoinwestowany samochod na to wyglada dobrze ze chociaz wam na krowe jeszcze starcza a nie na wino z kartonu
-
Strefa Śmiechu
nie ma to jak wygodne auto to juz chyba kiedys bylo ach Ci małolaci
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
dokupic sie da tylko zeby byl taki sam kolor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no Elb jest naprawde dobry ale zeby odrazu od biedakow :oniaka, mailka i Adasia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam a na pytania to: szukaj a znajdziesz
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Ale ADAM pokaz nam swoje w nocy a nie obce auto w godzinach wieczorynki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Elb wam pojechal musialem to tutaj zacytowac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niestety ja nie obudzilem sie z rana w lesie na Zlocie takze zgloscie sie do kogo innego Dziewczynki to kto jedzie do Radomia w niedziele oprocz mnie Angeli i Motora ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo to ze dwa lata temu bylo jakiegos ruska scigali to prawie tak samo jak wyjac szysze z d*py
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to u mnie tylko raz sie strzelali pod oknem dokladnie na ulicy dobrze ze jeszcze wtedy nie parkowalem samochodu tam gdzie teraz bo jedno auto zostalo ranne