Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jedyne zastrzezenie to tak jak malik przebieg przeciez to TDI to ciagle musi jezdzic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zostanmy przy Promenadzie bo tak wieje ze Norbi jak bedzie taka pogoda jak dzisiaj to jeszcze z miesiac i jestesmy na Woli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a czy Brynia wie ze po airshow jedziemy do niej na
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
najbardziej mnie zdziwilo to ze wszyscy klubowicze dostosowali sie do alkocholu z kilkunastu rozlanych butelek byly same finki i jakiś jeden wynalazek ktory pil Alan ale pozniej mu zaszkodzilo
-
Dobre texty ze zlotu
Pani A. zajmuje sie lizakiem a Klaudia : " ty to jeszcze lizesz ja juz dawno bym pogryzła" (biedny Adaś )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi ale nic nie wspomnieli ze tylko jedna A4 zostala uszkodzona na zlocie i to przez motor drogowki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i do tego bedzie musial wypic cala krowe na raz, adamooo pamietasz ze Margot obiecal nas polansowac w A8
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Prezes ale jakie masz czadowe zdjecie :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale za to jak szybko sie zatankuje do pelna gorzej jak ktos leje za 10zł to nawet nie zdazy odbic pistoletu
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
ważne ze trafiles centralnie w latarnie az biedna przygasla
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
liscie to spoko wazne bys nie dostala szyszki a to sie zgadza nie kazdy ma taka psyche ze wytrzyma na zlocie pozniej trzeba odwiedzac terapeute
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
wszyscy cali i zdrowi Prezes z samego rana uciekl zeby nie placic kary za klubowiczow Ale spokojnie Hugo poprosilismy kierowniczke zeby wyslala fakturke do Ciebie do domu
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
jakby cie dorwal najwiekszy erotoman gawedziarz pan od KANIEKULY to jeszcze bylo by fajniej
-
Dobre texty ze zlotu
sobota (wiadomo co dzialo sie w piatek) caly czas namawiamy oniaka na wodke no i kolo 23 dal sie przekonac : Ono "Kur** jaka ona jest za***ista" Flyer : " no faktycznie wchodzi jak woda a ja sie caly dzien meczylem"
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
To przepraszam tych z ktorymi nie dalem rady czyli wszystkich
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Ja to bardzo chcialbym przeprosic Wszystkich tych Ludzi ktorych na drugi dzien bolala glowa przez moje polewanie (ja tylko lalem do kieliszkow a nie do gardla )
-
Dobre texty ze zlotu
"pilnuj Wszystkich i luzuj klaudyne jak Adas bedzie pil"
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
spoko w niedziele jak juz nikogo nie bylo siedlismy do kompa i zostawilismy im pamiatke na pulpicie "MY tu BYLI" i Zdjecie Prezesa
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
nastepnym razem kupie sobie niebieskiego koguta W Wisle byl tylko jeden radiowozik i jakos dalo rade pozbierac 57 aut do kupy a tu nie mogli poradzic sobie z 42. Co do osrodka to brak zastrzezen no chyba ze WIFI nie bylo i ten tragiczny dojazd reszta rewelacyjna a i nigdy nie moglem zdażyc na sniadanie W sobote z rana cos mi warczalo przez pol godziny pod domkiem jakby mi sie chcialo wstawac to wlasciciel dostałby szyszke w odbyt (mironek masz szczescie )
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Ci to sie nie popisali a szkoda bo jakby dali jeszcze ze dwa motorki to by naprawde byl fajny przejazd a tak to juz lepiej wygladalo jak jechalismy sami z Kaletki do Olsztyna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale na male czy na duze bramki
-
Dobre texty ze zlotu
"Co ty dzisiaj jadles ? jak kaszanke to nie spisz dzisiaj z nami w domku " "przepraszam a kto to sobie odłozył bigosik na rano na werandzie ? bo zostala sie sama kapucha kiełbe ktos wyjadl"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze nie jezdzmy az tak daleko moze cos blizej kto ma dzialke z promieniu 50 km od Wawy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no tak piatkowa noc byla najgorsza jeszcze mnie biceps boli od polewania ale Adas byl i tak lepszy wstal z rana w sobote pozbieral butelki sprzedał i mial pozniej na dwa lody i jedne frytki
-
Dobre texty ze zlotu
co do szyszek to bylo tak : " budze sie rano w lesie z szyszka w d*p** obok banka z Motulem 5W50 kurvva ktory to jezdzi na takim oleju ?"