Treść opublikowana przez Lukas
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
fakt zgadza sie niebieskie subaru na blachach NO... to byl łon ale przypomina mi sie rajd polski ostatni na start podjeżdza Hołek ludzie leca a my " a kto to to jest (jakas babka) "to Hołek Holek " a my " a to Polak ?"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hallo co tu sie stalo 2 dni nikt nie pisal aaa no tak bo jako jedyni porzadni bylismy w zdecydowanej wiekszosci na Zlocie inne miasta moga tylko sie uczyc od nas
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
No dobra to jako ostatni wylatujacy z Kaletki 4 auta melduja sie w domku Flyer juz doma Adamooo z oniakiem jeszcze troszke maja z 15 minutek Co do imprezy to KOX Taktus
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja juz wychodze do auta i ruszam na ta kaletke tylko ze Zolw to swoim nie leci tylko z hhackiem to mozemy ich nie dognac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no furak umyty na tip top (cos czuje ze bedzie padac mam nadzieje ze Wit fury nie myl) kto ma wiesci od ONIAKA zyje czy juz pierwszy zgon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak mialem napisac Nidzica [br]Dopisany: 23 Sierpień 2007, 11:59 _________________________________________________nie ma to jak dobry cytat a nie mowilem ze Poziek ma pazdziocha
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
a parada ma byc w sobote kolo 13-14 takze zapraszamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie damy sobie rade nie jedziemy do Ameryki tylko do Olsztynka, oniak zreszta i tak wyzbiera dzisiaj wszystkie fotoradary i policjantow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aby mi tylko na dachu nie wyladowal no co ty tyle to moja nie poleci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut pozniej ustawiam tempomat i ogien
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi pierwsze klikasz myszka zaznaczasz tekst i ta ikoneczka quote
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pod tym twoim szterolapem pospolitym sa takie ikonki Norbi i ta ostatnia z zielona strzalka jest potrzebna do cytowania zaznaczasz tekst klikasz ta ikonke i prosze
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Hornet dla twojej slicznotki jest specjalne miejsce tak blizej srodka jeziora
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ono to sie teraz cieszy ze mu furak lata dobrze a to tylko seria Adasia fura normalnie jak cyca malinowego jak widzialem ja tydzien temu z jednym fotelem to az sie dziwie ze to poskladal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
biere a nie mogles powiedziec wczesniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaka szkoda bo juz sie szykowalem do przepychania tej thalii Hornet to juz drugi raz gdy cie nie bedzie cos czuje ze trzeba dac ostrzezenie
-
[B7] Końcówki wydechów
ale co w tym zlego jak ktos zamienia krany na proste ladne koncowki ktore widac ? u chlopakow to bardzo ladnie wyglada prawie jak w PB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
slyszalem ze zassało ja do dolotu no jak nie powiedz tylko jaki kolor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i po co bylo pokazywac foto normalnie ruina Malik teraz tylko relingi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdjecie Kox tylko widac ze zderzak jakos zle pomalowany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi kurna no identyczna jak twoja nawet widzialem antenke gps na klapie
-
B6 - proszę o identyfikację zderzaka
niby S4 Alvaro ma od S4 tylko ze w avancie ale to to samo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi nie wiem jak inni ale ja biore urlop w piatek i nie bede go marnowal siedzac w wawie mysle ze dacie sobie rade a im bedzie wiecej aut tym gorzej bedzie z jazda zamulanie te sprawy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer oki bedziemy jeszcze rozmawiac telefonicznie ale wstepnie MC o 8