Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Spoty jak narazie tylko Promenada tak mysle ze jeszcze z miesiac od Listopada przenosimy sie na Wole
  2. to sa kierunki Wit
  3. no wlasnie biedaku ta pozycja tylko w snach odkad Q wyleciala
  4. Tak czulem Sebmis ze mozesz nie wiedziec co robie dlatego dawalem odrazu na chodniczek zebys mogl sie zmiescic na 3 faktycznie daje rade :th:
  5. No niestety mamy maly problem z ta plytka niby powinna dzialac a nie dziala moze za tydzien bedzie
  6. No Angela zeby mi to bylo ostatni raz a jak bylo na spocie tak jak zawsze bylo 2 nowe auta ktore zapraszamy ponownie
  7. jeszcze nikt nie wrocil ze spota
  8. Teraz juz wiem czemu wszyscy we wtorek siedzieli na mojej masce
  9. no a jak tobie by zdjeli rozowy kolor to bys sie nie martwila mysle o piatku
  10. No ten foto tylko raz mnie zaskoczyl ale nie cyknal foty :th:
  11. Kogucik bo ona mowila ze w zastepstwie
  12. Czesc Sławek
  13. Tu mam jeszcze jedno takie wychodzi na to ze jestem najwiekszy pijak w alstorku zobaczcie chate w ktorej spalismy byla KOX www.zaborek.com.pl
  14. No mielismy plan spalenia "wiatraka" ( pokoje prezesow) a to jedno z pierwszych chwil wyjazdu
  15. Witam ja juz wracam do zycia po 3 dniach i nie ma to jak imprezy integracyne z firma, bardzo podobne do tych naszych klubowych
  16. no i sa za***iste ale w samej Wawie jest ich juz 3 komplety, mało orginalne z tych 4 to tylko DzoDzo :th:
  17. no angeee i tu sie mylisz bo pol roku temu POZ, adas, sprinter, Murzyniasty latali po sniegu nawet jak go nie bylo Mi to obojetne gdzie aby byly gory i termin po sesji
  18. Nowa Kaletka byla ok ale teraz jedziemy gdzies w gory. Pamietajcie ze musi byc chetny z tych okolic ktory podjedzie i zalatwi wszytko w 4 oczy tak jak taktus czy Miron78. A ze Słowacji to nikogo nie mamy chyba
  19. Tu masz racje mi sie tam tez podobalo za rok robimy tam ZLOT
  20. Bieniu juz myslalem ze cie rekin dopadl w MIAMI ale widac ze jednak nie dawaj we wtorek razem z tym workiem prezentow
  21. Lukas odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Flyer ale szkoda mi tych godzin poswieconych na obejrzenie dwoch pierwszych serii LOST tez jest ok :th: a i jeszcze cos "wladcy much"
  22. Ja to uwazam ze jestem zbyt młody i zbyt pikny zeby za to płacic (mam nadzieje ze Prezes juz Spi)
  23. Lukas odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    No a Magda M. zawsze ogladalem jak wracalem ze spotu Wlasnie ogladam Skazanego 3 serie
  24. Flyer to juz twoja druga nieobecnosc mam nadzieje ze sie wstydzisz za siebie :bicz3:
  25. Radzio byl ale bez Dody Adas piknie ci muzyka gra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.