Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo my teraz nie mamy czasu na pierdoly lepiej idz odpal PS3 bo chyba juz wystygło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak na dzikim zachodzie jakies R8 kupuje bo sie wkur.... ze go Norbi robi
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Oki jestem setny +1 to zes specyjalnie czekał ogólnie to trzymałem Was w niepewnosci ale jak zobaczylem 100 to ciach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uwaga Komunikat Lukas Zyje Wiem ze dziwnie to wygladalo dzisiaj na spocie ale skonczylem prace o 20 i nie mialem juz sil takze widzimy sie za tydzien i dzielimy jajeczkiem To moj pierwszy wolny wieczor Wtorkowy od kwietnia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam To jak juz kupisz to zapraszam na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
własnie ide zasiadac ale czasami mi sie teskni mordy Wy moje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukaszr Bartek to kolega ktory robi w VTG i ma zoltawe jak to Kunio napisal kanarkowe Evo to na Promce bylo od Bienia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nareszcie ktos Cie zmoderowal bo juz nie dalo sie tego czytac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie nie bedzie mam wyjazd robotniczy w teren
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taa my wiemy dlaczego sie nie pokazujesz wstydzisz sie tych swoich pazdziochowatych felg pokazywac a nawet lepiej słyszalem ze jezdzisz MZK
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a i na czarna liste zostaja wpisani: HORNET - kto to w ogóle jest Malik Motor a za co za omijanie spotów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz tak "to" się nazywa - ciekawe ciekawe ... Łukasz w tym wieku to i ty tak bedziesz to nazywał
-
[B6 AVF] Nie świecące podświetlenie przełącznika świateł - postojowe, mijania
dobrac sie do diody to kwestia 5 minut tylko problem jest taki ze sa one strasznie delikatne i latwo je roztopic zwykla lutownica. Przelacznik aby wyjac z deski nalezy delikatnie wdusic do srodka samo pokretlo delikatnie przekrecic w prawo lub w ledo a nastepnie wyciagnac calosc, pozniej sciaga sie kolnierz i pokretło a nastepnie cala płytke z diodami. Robilismy to z Łukaszemr tylko ze pierwsze trenowalismy na modelu pokazowym , sa małe problemu z pozniejszym włozeniem pokretła jak sie go zle wyciagnie. Miłej pracy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ponoc oniak nie placil za wode i mu odcieli, teraz musi dowozic z pracy takze baniaczek w sam raz
-
[B6 ALT] wymiana rozrzadu
a macie pewnosc ze liczniki nie byly cofane u was to te rozrzady nie sa jeszcze takie drogie to moze zmienic i miec spokoj na kolejne 120tys
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko ze teraz to nie masz z kim no chyba ze te zwierzeta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to bylo z 20 czyli jak zawsze :th: no i w tym 4 nowych kolegow jak mi sie wydaje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokladnie Witek tylko wczoraj byli jacys obcy i nie moglem dac im rady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
26
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak co jest nawala pewnie w Q3
-
[B6 AVF] skradziona atrapa w zderzaku
zapraszam do ASO 400zł
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam B7
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
byl problem u Pozia przy redukcji nie jedzie tylko strzela
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja juz po spocie aut bylo chyba 24 (umiem liczyc tylko do 20 ) no i pojedynek S4-A4(mega rezacza)
-
[B6 AVF] skradziona atrapa w zderzaku
alv bo tej kratki od S4 nie wcisnie do Sline gora pasuje dołem nie co widac na foto ja swoja wsadzilem malik tez ale wyrezalismy to dremelem tylko ze ta chromowana ramka musi byc od Sline a srodek (kratki) tylko docinalismy Jak cos to mam taka sama kratke jak na twoim pierwszym foto jest nawet teraz na allegro nowka sztuka