Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Bo my teraz nie mamy czasu na pierdoly lepiej idz odpal PS3 bo chyba juz wystygło
  2. oniak na dzikim zachodzie jakies R8 kupuje bo sie wkur.... ze go Norbi robi
  3. Oki jestem setny +1 to zes specyjalnie czekał ogólnie to trzymałem Was w niepewnosci ale jak zobaczylem 100 to ciach
  4. Uwaga Komunikat Lukas Zyje Wiem ze dziwnie to wygladalo dzisiaj na spocie ale skonczylem prace o 20 i nie mialem juz sil takze widzimy sie za tydzien i dzielimy jajeczkiem To moj pierwszy wolny wieczor Wtorkowy od kwietnia
  5. Witam To jak juz kupisz to zapraszam na spota
  6. własnie ide zasiadac ale czasami mi sie teskni mordy Wy moje
  7. Lukaszr Bartek to kolega ktory robi w VTG i ma zoltawe jak to Kunio napisal kanarkowe Evo to na Promce bylo od Bienia
  8. no nareszcie ktos Cie zmoderowal bo juz nie dalo sie tego czytac
  9. Mnie nie bedzie mam wyjazd robotniczy w teren
  10. taa my wiemy dlaczego sie nie pokazujesz wstydzisz sie tych swoich pazdziochowatych felg pokazywac a nawet lepiej słyszalem ze jezdzisz MZK
  11. a i na czarna liste zostaja wpisani: HORNET - kto to w ogóle jest Malik Motor a za co za omijanie spotów
  12. Teraz tak "to" się nazywa - ciekawe ciekawe ... Łukasz w tym wieku to i ty tak bedziesz to nazywał
  13. dobrac sie do diody to kwestia 5 minut tylko problem jest taki ze sa one strasznie delikatne i latwo je roztopic zwykla lutownica. Przelacznik aby wyjac z deski nalezy delikatnie wdusic do srodka samo pokretlo delikatnie przekrecic w prawo lub w ledo a nastepnie wyciagnac calosc, pozniej sciaga sie kolnierz i pokretło a nastepnie cala płytke z diodami. Robilismy to z Łukaszemr tylko ze pierwsze trenowalismy na modelu pokazowym , sa małe problemu z pozniejszym włozeniem pokretła jak sie go zle wyciagnie. Miłej pracy
  14. ponoc oniak nie placil za wode i mu odcieli, teraz musi dowozic z pracy takze baniaczek w sam raz
  15. a macie pewnosc ze liczniki nie byly cofane u was to te rozrzady nie sa jeszcze takie drogie to moze zmienic i miec spokoj na kolejne 120tys
  16. tylko ze teraz to nie masz z kim no chyba ze te zwierzeta
  17. no to bylo z 20 czyli jak zawsze :th: no i w tym 4 nowych kolegow jak mi sie wydaje
  18. dokladnie Witek tylko wczoraj byli jacys obcy i nie moglem dac im rady
  19. jak co jest nawala pewnie w Q3
  20. zapraszam do ASO 400zł
  21. Witam i pozdrawiam B7
  22. byl problem u Pozia przy redukcji nie jedzie tylko strzela
  23. no ja juz po spocie aut bylo chyba 24 (umiem liczyc tylko do 20 ) no i pojedynek S4-A4(mega rezacza)
  24. alv bo tej kratki od S4 nie wcisnie do Sline gora pasuje dołem nie co widac na foto ja swoja wsadzilem malik tez ale wyrezalismy to dremelem tylko ze ta chromowana ramka musi byc od Sline a srodek (kratki) tylko docinalismy Jak cos to mam taka sama kratke jak na twoim pierwszym foto jest nawet teraz na allegro nowka sztuka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.