Treść opublikowana przez Lukas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wieksza siostre
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek to specjalnie bedzie robil to auto jeszcze ze 2 lata zebys sie nie przejechal
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na spota we Wtorek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Tip to nie jest takie zło w silnikach powyzej 2litrow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale przeciez juz byla dyskusja na ten temat ze to nic nie da takie zakrywanie termostat i tak nie otwiera duzego obiegu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam imiennika i zycze owocnych poszukiwan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam miasto pierników
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
5 - 9,10. angela + slaweq 6 - 11,12. T-żółw 7 - 13,14. hornet 8 - 15,16. poziek 9 - 17,18. lukaszr 12 - 23. hhacek 16 - 31,32. morgothv8 17 - 33,34. Flyer 18 - 35,36. ono 22 - 43,44. Kaśka 25 - 49,50,51. letallec 27 - 54. adamooo 29 - 56,57. Spanky 36 - 67. Tosik 50 - 92,93. wit.s 52 - 96,97. spetsnaz 53 - 98. Lukas 54 - 99. Kichol Niebiescy maja wolne :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a juz myslalem ze masz takiego w garazu a tu lipa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale Hornet to twoja czy jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co sie dziwisz wieprzowina teraz na topie jak ptasia grypa panuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam oponiarskie miasto Wit przeciez teraz to ty masz w Stolicy rodzine np. oniaka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc Arek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam hmm zielony to ja jestem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać Nie ma to jak zmiana z Forda :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
To zes sie chlopie rozpisał ale WITAM Rzeszów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to sie zostawi samochody i pojdziemy na kanapki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac Gdańsk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja dopiero na wtorek sie ustawie wczesniej nie ma jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oczywiscie ze poradzilem sobie z tym problemem rozwiazanie bylo prostrze niz myslalem wystarczylo zmienic samochod teraz juz mi nic nie zamarza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik tak jak pisza cieple powietrze ewentualnie cieply plyn moze byc mocz ja to najgorzej mialem jeszcze w starej A4 jak mi ten metalowy dzyndzelek zamarzal od otwierania klapy bagaznika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adaho to ty z Tarchomina jezdzisz ? sąsiedzie a z jakiej ulicy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer to ciekawe jak nazwiesz oniaka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o nawet góral wrocił do STOLICY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Misiaczki to ja byłem torturowany przez Prezesa przez ponad 2 godziny. Jechałem sobie spokojnie przez Lublin a tu nagle cos mi droge zajechało , wyskoczyl jakis wielki chłop ze 3 razy wiekszy i wszystko wygadałem WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM NOWYM ROKU