Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Witam wieksza siostre
  2. Poziek to specjalnie bedzie robil to auto jeszcze ze 2 lata zebys sie nie przejechal
  3. Witam i zapraszam na spota we Wtorek
  4. Witam Tip to nie jest takie zło w silnikach powyzej 2litrow
  5. ale przeciez juz byla dyskusja na ten temat ze to nic nie da takie zakrywanie termostat i tak nie otwiera duzego obiegu
  6. Witam imiennika i zycze owocnych poszukiwan
  7. Witam miasto pierników
  8. 5 - 9,10. angela + slaweq 6 - 11,12. T-żółw 7 - 13,14. hornet 8 - 15,16. poziek 9 - 17,18. lukaszr 12 - 23. hhacek 16 - 31,32. morgothv8 17 - 33,34. Flyer 18 - 35,36. ono 22 - 43,44. Kaśka 25 - 49,50,51. letallec 27 - 54. adamooo 29 - 56,57. Spanky 36 - 67. Tosik 50 - 92,93. wit.s 52 - 96,97. spetsnaz 53 - 98. Lukas 54 - 99. Kichol Niebiescy maja wolne :th:
  9. a juz myslalem ze masz takiego w garazu a tu lipa
  10. Ale Hornet to twoja czy jak
  11. co sie dziwisz wieprzowina teraz na topie jak ptasia grypa panuje
  12. Witam oponiarskie miasto Wit przeciez teraz to ty masz w Stolicy rodzine np. oniaka
  13. Czesc Arek
  14. Witam hmm zielony to ja jestem
  15. Powitać Nie ma to jak zmiana z Forda :th:
  16. To zes sie chlopie rozpisał ale WITAM Rzeszów
  17. to sie zostawi samochody i pojdziemy na kanapki
  18. Powitac Gdańsk
  19. ja dopiero na wtorek sie ustawie wczesniej nie ma jak
  20. oczywiscie ze poradzilem sobie z tym problemem rozwiazanie bylo prostrze niz myslalem wystarczylo zmienic samochod teraz juz mi nic nie zamarza
  21. Malik tak jak pisza cieple powietrze ewentualnie cieply plyn moze byc mocz ja to najgorzej mialem jeszcze w starej A4 jak mi ten metalowy dzyndzelek zamarzal od otwierania klapy bagaznika
  22. adaho to ty z Tarchomina jezdzisz ? sąsiedzie a z jakiej ulicy ?
  23. Flyer to ciekawe jak nazwiesz oniaka
  24. o nawet góral wrocił do STOLICY
  25. Misiaczki to ja byłem torturowany przez Prezesa przez ponad 2 godziny. Jechałem sobie spokojnie przez Lublin a tu nagle cos mi droge zajechało , wyskoczyl jakis wielki chłop ze 3 razy wiekszy i wszystko wygadałem WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM NOWYM ROKU

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.