Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro robie Prezes Trase takze szykuj flache Mielismy juz nie mowic o tym, ale to trzeba mieć pecha w zyciu zeby ciac sie na odcinku 2 kilosow i cie nagrali ale hornet ze swoimi drogimi LODAMI wygrywa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no Prosze jaka piekna liczba stron A teraz cos mniej pozytywnego dostałem od Prezesa dzisiaj rachunek do zapłacenia za transfer milion Euro No to teraz wolne 5 dni nareszcie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taa pewnie uciekles do łozka po druga część prezentu eh te Anki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukaszu Wszystkiego Najlepszego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co to Twoj Łukasz w delegacji czy jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik ty jedz lepiej do szkoly to sie dogadamy bo o 18 to ja jestem w połowie mojej roboty (zaczynam o 9 ) ( mam jeszcze 2 inne gierce )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PS3 od niedzieli stoi zimny brak czasu na wszystko no i Malik mi GRE zabrał ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lepiej moze nie bo jeszcze dostaloby sie w obce rece
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja dzisiaj juz po robocie oby do Piatku szkoda ze tych filmow nie mozna zgrac sobie bylby dowod ktory byl pierwszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wam dam ostrzezenia wszystkim powiedzilem ze bede i bylem to nie moja wina ze tak szybko pojechaliscie niestety mam teraz taki zapiernicz ze pracuje od 8 do 23 takze nie dalo rady inaczej Łukaszr ale powiem ci ze powinienes miec satysfakcje bo ze slizgajacym sie sprzegłem prawie go zrobiles Malik my to mamy interes i musimy go zrobic w tym tyg bo mnie siostra z domu wywali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
teraz to pewnie soft jak wroci to bedzie hard
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziowy co ty jej dałes czego by nie mogl dac Witek (ktory ponoc jako stary kot ogon ma twardy)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam jezdzi lata jak dal rade wskoczyc na latarnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skonczyl sie BB4 to i Lukaszr czesciej teraz bedzie bywal A u mnie to taki zapier.... ze od 4 lat takiego nie mialem nawet na forum nie mam czasu wejsc w pracy Panie i panowie to jak jutro z rezerwacja kto sie podejmie ja sie stawie ale nic nie bede organizowal nie mam nawet 5 minut na to takze niech ktos sie zaoferuje do rezerwacji lokalu blisko FW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adas ciebie to bym jeszcze widzial w takim aucie ale np. takiego Zólwia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak znowu sie zaczynaja te Wasze zaloty fakt u mnie byl tydzien a mam go juz z pol roku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to ze jak Adas sprzedaz mojego Vaga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Angela witam w klubie ja tez kolo 11 sie zerwalem ale w Kosciele tez juz bylem tylko czemu jest tak zimno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ange we wtorki PSa to ja zabieram ze soba do auta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz spac nie no ja dopiero rozgrzewam PSa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia mialas nie wchodzic na forum jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Slaweq bardzo mi przykro ale Ange juz taka jest na poczatku spokojna a teraz na spotach wszystkich po katach rozstawia takze powodzenia w zyciu i pamietaj ze pantoflarz to tez jakis tam chlop
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja myslalam,ze Ty wiesz..... Ja widze,ze Ty mnie w ogole nie sluchasz..... :bicz3: Prosze mamy pierwsza sprzeczke małzenska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko kto pozniej zapłaci rachunek jak Prezes wystawi za zapchanie forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema Dziewczynki w szoku bylem normalnie tyle postow namachaliscie idzcie lepiej juz bo weekend