Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Jutro robie Prezes Trase takze szykuj flache Mielismy juz nie mowic o tym, ale to trzeba mieć pecha w zyciu zeby ciac sie na odcinku 2 kilosow i cie nagrali ale hornet ze swoimi drogimi LODAMI wygrywa
  2. no Prosze jaka piekna liczba stron A teraz cos mniej pozytywnego dostałem od Prezesa dzisiaj rachunek do zapłacenia za transfer milion Euro No to teraz wolne 5 dni nareszcie
  3. taa pewnie uciekles do łozka po druga część prezentu eh te Anki
  4. Łukaszu Wszystkiego Najlepszego
  5. a co to Twoj Łukasz w delegacji czy jak
  6. Malik ty jedz lepiej do szkoly to sie dogadamy bo o 18 to ja jestem w połowie mojej roboty (zaczynam o 9 ) ( mam jeszcze 2 inne gierce )
  7. PS3 od niedzieli stoi zimny brak czasu na wszystko no i Malik mi GRE zabrał ;(
  8. lepiej moze nie bo jeszcze dostaloby sie w obce rece
  9. no ja dzisiaj juz po robocie oby do Piatku szkoda ze tych filmow nie mozna zgrac sobie bylby dowod ktory byl pierwszy
  10. Ja wam dam ostrzezenia wszystkim powiedzilem ze bede i bylem to nie moja wina ze tak szybko pojechaliscie niestety mam teraz taki zapiernicz ze pracuje od 8 do 23 takze nie dalo rady inaczej Łukaszr ale powiem ci ze powinienes miec satysfakcje bo ze slizgajacym sie sprzegłem prawie go zrobiles Malik my to mamy interes i musimy go zrobic w tym tyg bo mnie siostra z domu wywali
  11. teraz to pewnie soft jak wroci to bedzie hard
  12. Poziowy co ty jej dałes czego by nie mogl dac Witek (ktory ponoc jako stary kot ogon ma twardy)
  13. e tam jezdzi lata jak dal rade wskoczyc na latarnie
  14. Skonczyl sie BB4 to i Lukaszr czesciej teraz bedzie bywal A u mnie to taki zapier.... ze od 4 lat takiego nie mialem nawet na forum nie mam czasu wejsc w pracy Panie i panowie to jak jutro z rezerwacja kto sie podejmie ja sie stawie ale nic nie bede organizowal nie mam nawet 5 minut na to takze niech ktos sie zaoferuje do rezerwacji lokalu blisko FW
  15. Adas ciebie to bym jeszcze widzial w takim aucie ale np. takiego Zólwia
  16. No tak znowu sie zaczynaja te Wasze zaloty fakt u mnie byl tydzien a mam go juz z pol roku
  17. ale to ze jak Adas sprzedaz mojego Vaga
  18. No Angela witam w klubie ja tez kolo 11 sie zerwalem ale w Kosciele tez juz bylem tylko czemu jest tak zimno
  19. Ange we wtorki PSa to ja zabieram ze soba do auta
  20. juz spac nie no ja dopiero rozgrzewam PSa
  21. Brynia mialas nie wchodzic na forum jak
  22. Slaweq bardzo mi przykro ale Ange juz taka jest na poczatku spokojna a teraz na spotach wszystkich po katach rozstawia takze powodzenia w zyciu i pamietaj ze pantoflarz to tez jakis tam chlop
  23. A ja myslalam,ze Ty wiesz..... Ja widze,ze Ty mnie w ogole nie sluchasz..... :bicz3: Prosze mamy pierwsza sprzeczke małzenska
  24. Tylko kto pozniej zapłaci rachunek jak Prezes wystawi za zapchanie forum
  25. Siema Dziewczynki w szoku bylem normalnie tyle postow namachaliscie idzcie lepiej juz bo weekend

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.