Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Witam i powodzenia w poszukiwaniu
  2. Witam i zapraszam na spota do Wawy
  3. Jedziemy dalej z Tematem ja jestem autorem takze ja decyduje reszte przedyskutujemy na spocie zapraszam
  4. Nowy termostat wcale nie musi byc dobry jesli mowisz ze plyn jest letni to jaka jest temperatura w srodku ogrzewanie dziala, posiadasz drugi wiatrak elektryczny ?
  5. ale sprawdzales temperature na kimatroniku albo VAGIEM ? czy sugerujesz sie tymi 102stopniami z deski
  6. a Krzyniek nawet dodał sobie strone z gracjanem do ulubionych
  7. i tak wlasnie Przemas jest ani nie piszczy ani nie mrugał a wczesniej tak robil czujnik klapy sie rozkimił JA :drool:
  8. jesli bedzie Poziek ze swoim "siwym" to mozesz wjechac czym tylko chcesz on i tak zrobi wieksza zadyme
  9. Poziu dopiero 15 godzina a ty znowu
  10. ale Brynka zobacz jak sie temat ruszył a od kilku dni nic sie nie dzialo
  11. Misie spokoj mi tu :bicz3: nie ma o czym rozmawiac wazne ze koncowka byla dobra tym bardziej ze chlopaki nikogo nie znali tylko przyjechali specjalnie do mnie na forum jest dopiero od dzisiaj
  12. no tak Poziek nie mial tyle szczescia
  13. ale w drzwiach nie ma nic od maski on nawet nie ma otwierania klapy bagaznika cos czuje ze sie czujnik odłaczył czy cos
  14. to trzeba zobaczyc do czujnika bo vag tam nie powinien nic zmienic no nie Łukaszr
  15. nie mrugaja mu kierunki ani nie pika przy zamykaniu ale sie zamyka gorzej to jest z ta klapa bagaznika dlaczego fis pokazuje blad ze jest otwarta
  16. bo widzocznie twoj komp nie zdołał ogarnac takiej ilosci informacji jaka dostał na raz musisz mu ramu dołożyć
  17. Infrator podziałamy z tym pazdziochem zeby to jakos wygladało
  18. Poczatek dobry misiek oby tak dalej
  19. Witam zwolennika TDI
  20. Witam i zapraszam do czynnego udziału w zyciu forum
  21. Witam Londyn
  22. Siema Ale mam nadzieje ze kolega przekona cie do Audi
  23. Witam My tu mamy same ciekawe rzeczy
  24. Witam Witam co to jest "NDM"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.