Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. czyli w Piateczek imprezka u Zółwia w garazu
  2. Witam emigranta Poziu widze ze na jakies kursy jezykowe sie zapisales
  3. Warszawa wita Opole
  4. ktos moze poda jakies cyferki ILE AUT BYLO na rynku ?
  5. Eh dopiero po robocie od 6 rano i to w jedna z 2 sobot pracujących w tym roku Kobitki Najlepszego na jedno wychodzi a tam u CIebie to same PKSy jezdza i zawadzaja na osiedlu mamy jeszcze Sebmisa
  6. Norbiasty znasz mnie i jakby byla inna sytiacja to juz z 5 godzin bym siedzial w Wisle
  7. Siemka i dawaj na spota do Wawy we Wtorek
  8. Jaka zmiana warty ja tu wszystkiego pilnuje
  9. Adas zapomniales o saunach i jaskini lodowej
  10. bede ja siedzial ;( i Ciezko pracowal
  11. Motorek ale wiesz ze poniedzialek to zly dzien nie wszyscy sa dysponowani i takie tam a wtorki jakos tak pasuja kazdemu jedynie Angela czasami zapomina o spocie
  12. Kaska wiem z doswiadczenia a robie spoty juz od 2 lat ze takie mieszanie nie pomaga w spotach bo juz tak raz bylo ze czesc w FW a czesc na Torwarze decyzja o przeprowadzeniu miejsca spotowego bedzie bo wiekszosciowym przeglosowaniu ze juz jest na tyle cieplo ze mozemy sobie pozwolic ale bardziej bedzie to koniec marca poczatek kwietnia takze jak narazie zapraszam Wszystkich chetnych do FW buziaczki slimaczki
  13. w kazdy Wtorek Kaska prosze mi tu nie mieszac spotkanie tak jak w temacie jak zmienie miejsce to dam znac
  14. Siema Stolica pozdrawia północ
  15. Powitać i Pozdrawiać
  16. Heja Tak jak Wit mowi dawaj na spota
  17. Tak komis autotax znajduje sie w FW http://www.europlaza.pl/index.php?dzial=4&id=3
  18. Najbardziej mnie irytuje temat full opcja jesli to jest full opcja to jak mam nazwac moja jak bede sprzedawal :gwizdanie:
  19. ale chyba tak
  20. Sebek widze ze nawet nalezymy do tego samego kościoła 1 Spot w tym roku na ktory dostałem Urlop od Prezesa
  21. co ty dziewczyno piszesz codziennie wylatuje 8:20 i raz jestem na 8:35 a raz 9:00 w pracy takze nie ma tragedii
  22. Misiu ja juz nie mieszkam na wsi tylko na Tarchominie
  23. mnie dzisiaj nie bedzie mam żałobe auto 2 dzien w ASO stoi ;( ale ważne ze juz odpaliło i prawie wszystko dziala jeszcze czekaja na rureczke od wody

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.