Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Nie wiem czy to bylo ale jak dla mnie rarytas co oni chcieli A3 zrobic
  2. tak to RS6 ale zdjecia juz stare [br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 20:49 _________________________________________________Kurna ale ten to musial zapitalac az mu szufle wciagnelo pod spod
  3. Poziu pikna robota ale jak to juz kiedys była mowa tak to jest jak sie kupuje niedoinwestowane auta i trzeba pozniej siedziec i tjuningowac ale nie wszystko piknie wychodzi np. listwy karbonowe
  4. Widocznie to auto służbowe naszego Wicia fakt ze troszke ciasne ale firma idzie na ilosc a nie na jakośc
  5. Adam dzownilem do Ciebie zeby mi to bylo ostatni raz autek raz 19 raz 20 no i plus jedna MAZDA
  6. Dobrze ze tylko Kobiety bo by mi jeszcze tego brakowalo zebys i ty sie kleił do mnie
  7. Lukas odpowiedział(a) na arturo_84 temat w Audi A4 B5
    a może pracuje w sam raz tylko stare bylo juz wykonczone i zwalnialo jesli pracuje tak szybko to jakie sa objawy na silniku: niedogrzanie ?
  8. odważny z Ciebie człowiek jutro spot 20 chłopa (w tym NORBI pies na baby ponoc tak mowia w okolicznych kregach) i tylko dwie dziewczyny w tym angela teraz to mozesz zazdroscic ze Cie tu nie ma
  9. Motor juz myslalem ze do Londynu wyjechales rezac jakies RSy
  10. lexparku chyba musisz pojechac na korekte softu do Rogala
  11. Hallo Poziek Poziek gdzie ty jestes wstaw sie za blizniakiem bo mnie tu te dziadki chca lac
  12. Poziu zauwazyles pewna rzecz w profilu my mamy LIMUZYNA ale zwykli Ludzie na forum tacy jak Norbi maja Sedan jest jeszcze jeden typ jakis Avant powinni to zmienic "Nadwozie: dla starych dziadków" tak jak to ostatnio mowiles na spocie
  13. Ty sie ciesz ze VAG nie jest na baterie bo bys musial 2 razy dziennie ladowac
  14. No widzisz Łukasz jednak moga sie rozbiec i wirtulane zrebaki tylko ze jedynie po forum a nie po Nadarzynie
  15. Raczej do centrum nie wjada maja blokowac drogi dojazdowe do WAWY
  16. Brynia celnicy maja strajk i caly transport w nagrode ze stoi juz po 4 dni na granicy przyjedzie postac w Wawie
  17. jak to oniak powiedzial ostatnio 8 pasów ruchu jak na lotnisku a ten kraweznik znalazl
  18. No wlasnie jeden dzien wystarczyl zebys kolo rozwalil a co by bylo jakby dluzej lezal snieg
  19. Ciekawe co sie jutro bedzie dzialo jak caly Ciezki sprzet zwali sie do Wawki :gwizdanie: czy oni nie moga jechac np. do Krakowa
  20. Po opisie oniaka widac ze lata tylko gdzie on snieg znalazl
  21. zasada podobna ale nie trzeba wystarczy rozpiac dół i zdjac przegub z jednej strony od piasty nastepnie odkrecic 4 sruby od wew. strony i tu moze byc problem bo u mnie sie jedna zerwala i trzeba bylo przecinac nastepnie zbijakiem cale lozysko wybić. Wprasować nowe i złożyć godzina roboty na jedno kolo jak śruby beda chcialy sie odkrecać
  22. Lukas odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    jesli to naprawde Komputronik to szef by nie jezdzil stara S4 tylko nowym RSem a ten temat to raczej do zakupu kontrolowanego sie nadaje
  23. Witam moje miasto W profilu masz cos nie tak 130Km to nie S4 tylko A4 i nie B5 a B6
  24. Fajnie ze wpadles i zapraszamy za tydzien Pojawił sie jeszcze PABLO nareszcie :th: i jeden taki WIELKI człowiek mowia mu SPANKY ale ten to chyba jakis NOWY na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.