Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Sebek mam nadzieje ze ktos cie zatarmosił z tej modlinskiej do warsztatu ? Spot jakos duzo aut było Kaska liczyła z 5 razy ale zawsze jej inaczej wychodziło cos koło 25 -26 chyba
  2. Witam zamienisz zamienisz
  3. eh przez tych "NOWYCH" to w alkocholizm popadne
  4. ale to co Witek ze parapet robimy
  5. Lukas odpowiedział(a) na adamooo temat w Lifestyle i Hydepark
    wiesz Kasienka u mnie to zwykła skóra u Adasia pikowana także warto głosować :gwizdanie:
  6. Lukas odpowiedział(a) na adamooo temat w Lifestyle i Hydepark
    dostaniesz jedna kole i możliwośc operowania Adasiowym lewarkiem
  7. inforamacje liftowe sa tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3899.0.html;highlight=lifting nie trzeba wiecej tematów
  8. Lukas odpowiedział(a) na adamooo temat w Lifestyle i Hydepark
    Adas to moze po tych naszych głosach dostaniesz awansik i nie bedziesz juz stał przy tym zmywaku
  9. no patrz a ja znalazlem to w jedna minute cos słabo szukasz http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21500.0.html;highlight=drzwi
  10. Malik ale to co pijemy z tej okazji mam cos rozlac Miejsca spotów nie zmieniamy
  11. Witam i zapraszam na spota jutro do Promki pokazac to B7
  12. gąbka czy ta usługa była za darmo bo jak za darmo to rozumiem ze musisz sam usunąc problem ale jak za kase to jedz do nich i wsadz im ta gąbke wiesz gdzie a później napisz w dziale nie polecane warsztaty bo szkoda gadać o takich oszołomach
  13. jak juz wyciagniesz schowek to najlepiej odgrzybia sie klime przez wyjecie wentylatora jest na 3 srubach z czego jedna tez ciezko odkrecic w schowku jak dobrze licze to powinno byc 5 srubek [br]Dopisany: 09 Maj 2008, 00:04 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b5_odgrzybianie_klimatyzacji-t10719.0.html prawie to samo
  14. Witamy witamy Musisz uważać na takiego jednego kaskadera z Malborka alvaro mu mówia
  15. ja to sie tak nie bawie dlaczego nagroda jest tylko dla tych pijacych
  16. No widze ze nawet oniak zabrał głos w tej dyskusji Poziek jeszcze twojej wypowiedzi mi tu brakuje
  17. bo tak to jest jak sie słucha krawaciarzy do której beczki włazic
  18. Kaskader to tez ale na samego beckhama sie porywał Działo sie
  19. nie no ekipa 3 szybkich A4 wrocila 16:30 nawet Zółw dawał rade a Łukaszr ma nowa ksywke discopolo
  20. Poziek ale Tobie tez sie dostało ?
  21. Dzisiaj to wogole jakas dziwna akcja korkowa na drodze
  22. a mam wpisane w pierwszym poscie nawet dokladnie gdzie jest spot ktory parking i ze jak cos to dzwonić pisać PW i prosić o tela takze zapraszamy za tydzien na Promke
  23. TAK PROMKA Dziekuje Wszystkim za podwojne życznia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.