Treść opublikowana przez Lukas
-
[B5 AHU] Co to za kabelek ????
to jak dowiesz sie co i jak to napisz mi pw to z mila checia odblokuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
To jak juz kupisz to dawaj na spota do Wawy
-
[B6 AVJ] fis
jesli nie masz przelacznika na manetce od wycieraczek to jest to uboga wersja i nic wiecej nie bedzie pokazywal uzyj opcji bylo juz o tym na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela a wlasnie ze zle napisalas bo jemu chodzi o adamooo przez 3 x o a nie dwa o
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no co ty naprawde jakby nie powrot z majówki to bysmy Cie z rok nie widzieli
-
[ALL B5] Na poczatku 420 km pozniej 360 teraz 320 :/
a moze kiedys to byla zima i jazda bez klimy a teraz z klima ale to by byla mniejsza roznica z 20 KM jedz na regulacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czesc Bieniek gdzie ty sie podziewasz bo juz z milion lat Cie nie bylo na spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i jeszcze "Malik a bedziesz jeszcze to kiedys odkrecał ?"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
krzyniek a ty wiesz ile kosztuje paczka Pawełków ? no i jeszcze musimy wynajac podnosnik u Przemka ale on to 12 zł za godzine takze spoko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przodu jeszcze w duecie nie robilismy ale przod jest latwiejszy niz tyl bo nie trzeba wkrecac tloczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik ale widzialem ze bacznie obserwowales nasze poczynania takze nastepnym razem bede patrzyl Ci na rece jak sam zmieniasz klocki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik i jak tam hamowanie klocki jeszcze nie wylecialy bo u mnie o dziwo dziala Jak ktos bedzie chcial zmieniac klocki z tylu lub tarcze (mowa o B6 bo w B5 to juz inna technologia ) to zapraszam do mnie razem z Krzynkiem robimy to prawie za darmo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Brynka zes se avatarka strzeliła
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam witam i zapraszam jutro na spot o 19 do Promki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mialem ja .... taka sobie .... :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: Tomek bo zasadaw klubie jest taka (pewnie jej jeszcze nie znasz) ze przyszłe Kobiety klubowiczów sa pierwsze testowane przez Vipów ewentualnie Modów (adminów sobie darujemy bo straszne z nich zboczuchy)
-
[B6 AWX] Wymiana przełącznika świateł - problem
kolego własnie o ten przełacznik chodzi musi byc z pozycja Auto ja mialem ten sam problem po zmianie przelacznika na nowy w pozycji 0 mialem mijania zwrocilem przelacznik i powiedzialem ze jest zly dostalem drugi to samo na spocie podmienilem na taki z funkcja Auto i wszystko dziala wiem ze Malik mial tak samo takze dziwna zasada
-
[ALL B6] Dziwne odgłosy z okolic schowka
proponuje wyjac schowek i poszukac moze ktoras z klap sie blokuje i cyka
-
[B6 ASN] Dymi po uruchomieniu + glosny wentylator
u mnie np juz nie ma Visko a dwa elektryki moze warto zmienic swiece
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo to taka cicha woda tu niby zebysmy sie nie wyglupiali a potem ciach i poszło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm cos koło 12 jak ktoś liczy litr wodki na pare i zaprasza A4 Klub to proponuje zwiekszyc norme na 1,5 litra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja dopiero sie zerwalem jakos nie mialem checi na wstawanie ale byl ciekawe kiedy Zółwik sie zerwie eh te noce poslubne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gratuluje zmieniamy miejsce spotów na "TARCHOMIN"
-
[B5 ADR] Do znawców Audi - jakie powinienem mieć oryginalne zegary ?
i tu sie mylisz bo nie musi byc temp w zegarach jak jest klimatronik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może ktoś radia potrzebuje bo wyleciało z TT
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zabrakło jeszcze słowa "masakra"