Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. to jak dowiesz sie co i jak to napisz mi pw to z mila checia odblokuje
  2. To jak juz kupisz to dawaj na spota do Wawy
  3. Lukas odpowiedział(a) na stelo temat w Nadwozie i Wnętrze
    jesli nie masz przelacznika na manetce od wycieraczek to jest to uboga wersja i nic wiecej nie bedzie pokazywal uzyj opcji bylo juz o tym na forum
  4. Angela a wlasnie ze zle napisalas bo jemu chodzi o adamooo przez 3 x o a nie dwa o
  5. nie no co ty naprawde jakby nie powrot z majówki to bysmy Cie z rok nie widzieli
  6. a moze kiedys to byla zima i jazda bez klimy a teraz z klima ale to by byla mniejsza roznica z 20 KM jedz na regulacje
  7. Czesc Bieniek gdzie ty sie podziewasz bo juz z milion lat Cie nie bylo na spocie
  8. i jeszcze "Malik a bedziesz jeszcze to kiedys odkrecał ?"
  9. krzyniek a ty wiesz ile kosztuje paczka Pawełków ? no i jeszcze musimy wynajac podnosnik u Przemka ale on to 12 zł za godzine takze spoko
  10. Przodu jeszcze w duecie nie robilismy ale przod jest latwiejszy niz tyl bo nie trzeba wkrecac tloczka
  11. Malik ale widzialem ze bacznie obserwowales nasze poczynania takze nastepnym razem bede patrzyl Ci na rece jak sam zmieniasz klocki
  12. Malik i jak tam hamowanie klocki jeszcze nie wylecialy bo u mnie o dziwo dziala Jak ktos bedzie chcial zmieniac klocki z tylu lub tarcze (mowa o B6 bo w B5 to juz inna technologia ) to zapraszam do mnie razem z Krzynkiem robimy to prawie za darmo
  13. No Brynka zes se avatarka strzeliła
  14. witam witam i zapraszam jutro na spot o 19 do Promki
  15. mialem ja .... taka sobie .... :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: Tomek bo zasadaw klubie jest taka (pewnie jej jeszcze nie znasz) ze przyszłe Kobiety klubowiczów sa pierwsze testowane przez Vipów ewentualnie Modów (adminów sobie darujemy bo straszne z nich zboczuchy)
  16. kolego własnie o ten przełacznik chodzi musi byc z pozycja Auto ja mialem ten sam problem po zmianie przelacznika na nowy w pozycji 0 mialem mijania zwrocilem przelacznik i powiedzialem ze jest zly dostalem drugi to samo na spocie podmienilem na taki z funkcja Auto i wszystko dziala wiem ze Malik mial tak samo takze dziwna zasada
  17. proponuje wyjac schowek i poszukac moze ktoras z klap sie blokuje i cyka
  18. u mnie np juz nie ma Visko a dwa elektryki moze warto zmienic swiece
  19. bo to taka cicha woda tu niby zebysmy sie nie wyglupiali a potem ciach i poszło
  20. hmm cos koło 12 jak ktoś liczy litr wodki na pare i zaprasza A4 Klub to proponuje zwiekszyc norme na 1,5 litra
  21. ja dopiero sie zerwalem jakos nie mialem checi na wstawanie ale byl ciekawe kiedy Zółwik sie zerwie eh te noce poslubne
  22. gratuluje zmieniamy miejsce spotów na "TARCHOMIN"
  23. i tu sie mylisz bo nie musi byc temp w zegarach jak jest klimatronik
  24. Może ktoś radia potrzebuje bo wyleciało z TT
  25. zabrakło jeszcze słowa "masakra"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.