Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Panie i Panowie po debatujcie do poniedziałku rana nad tymi spotami fakt faktem że niestety każdemu nie dogodzi sie, jeden ma blisko drugi daleko a Arkadia jest w centrum, boję sie szybko zmieniać na Promke bo z Norbim się nie porzegnaliśmy
  2. Witek to Ty nie wiesz Krzyniek ma motorynke
  3. Kichol a gdzie Ty sie tak spieszyłeś, przecież to do Ciebie nie podobne
  4. ale nie ma takiego mandatu jak 600 zł "41. Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 51 km/h 400 - 500 "
  5. zapierniczal ze 110 pewnie
  6. a to gdzie tak narozrabiales że sie nawet do lampek czepili
  7. ale w tym momencie to nie bedzie demokratyczne głosowanie ps. zagłosowałem na BryTomek
  8. Panowie to czekam na jeszcze kilka propozycji i ruszamy z głosowaniem
  9. Widać że mamy porządnego klubowicza, który nas godnie reprezentuje
  10. a co się dziwisz po takim bąku to każdy byłby niewyraźny Raga co to za pani w avatarku ?
  11. a Ty kto ?? a to ten co mu koncówke upierniczyli na zlocie Dobrze że Norbiego nie dorwali bo bylby teraz NOR
  12. Żółw sie nie nadaje bo puszcza bąki i ma dziwne miny podczas tego precedensu
  13. Ale to co Norbi sprzedałes eSSSe bo ta komisja w takim składzie to tania nie jest sam oniak to z 10 tys za godzine, Witek za jedną swoją wypowiedz pobiera 3 tys. a adamooo to za byle pare groszy tenisówek sobie nie bedzie brudził
  14. wiedzialem ze bylem głownym podejrzanym ale fakt ten aq ważył prawie tyle co ja toż to bedzie jak krzesło elektryczne a nie zwykły akumulator
  15. AndyN my juz go lepiej drugi raz nie wyciagajmy z tego samochodu adamooo bedzie wykorzystywany zamiast wariografu
  16. Juz widze komisje ono, wit.s oraz adamooo
  17. Norbi jak zobaczył co sie dzieje to pierwszy wiał żeby nie dostać
  18. Widział prawie wszystko oprócz klemy plusowej oraz tego kto schował akumulator i powiem że jeśli nie pewne 2 osoby, które były blisko i w miarę szybko zdjęli tą klemę po raz drugi to Adamowi patrząc po tych iskierkach co były przez sekundę to np. po 4 sekundach spaliło by pewnie pół samochodu a nie tylko zegary. Winni w klemach są tylko Ci co nie zaproponowali żeby je podwiązać czyli np. Ja
  19. Ty się lepiej pochwal co z Alanem było :gwizdanie:
  20. Cienizna była bo wodka została :gwizdanie:
  21. Czukundur to pewnie był juz po 5 kieliszkach a Boberek to wyglada na takiego co zna juz nie tylko 1000 bitów a milion
  22. ja już sie boje Cos widze ze zlotowcy ostro się integrują przy białej ciekawe kto jutro z rana bedzie w stanie prowadzic auto :gwizdanie:
  23. hornet bo my jak rodzina jeden sie wyłamie to reszta zostaje w domu
  24. o kurcze następna Kasia zapraszamy wtorek godzina 19
  25. no 24 V mogłyby narobić lepszego bałaganu, tej zimy juz kolega opowiadal jak odpalal osobówke z cieżarówki nawet nie dał rady przekrecić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.