Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie i Panowie po debatujcie do poniedziałku rana nad tymi spotami fakt faktem że niestety każdemu nie dogodzi sie, jeden ma blisko drugi daleko a Arkadia jest w centrum, boję sie szybko zmieniać na Promke bo z Norbim się nie porzegnaliśmy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witek to Ty nie wiesz Krzyniek ma motorynke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kichol a gdzie Ty sie tak spieszyłeś, przecież to do Ciebie nie podobne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale nie ma takiego mandatu jak 600 zł "41. Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 51 km/h 400 - 500 "
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapierniczal ze 110 pewnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to gdzie tak narozrabiales że sie nawet do lampek czepili
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale w tym momencie to nie bedzie demokratyczne głosowanie ps. zagłosowałem na BryTomek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie to czekam na jeszcze kilka propozycji i ruszamy z głosowaniem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widać że mamy porządnego klubowicza, który nas godnie reprezentuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co się dziwisz po takim bąku to każdy byłby niewyraźny Raga co to za pani w avatarku ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Ty kto ?? a to ten co mu koncówke upierniczyli na zlocie Dobrze że Norbiego nie dorwali bo bylby teraz NOR
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółw sie nie nadaje bo puszcza bąki i ma dziwne miny podczas tego precedensu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale to co Norbi sprzedałes eSSSe bo ta komisja w takim składzie to tania nie jest sam oniak to z 10 tys za godzine, Witek za jedną swoją wypowiedz pobiera 3 tys. a adamooo to za byle pare groszy tenisówek sobie nie bedzie brudził
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiedzialem ze bylem głownym podejrzanym ale fakt ten aq ważył prawie tyle co ja toż to bedzie jak krzesło elektryczne a nie zwykły akumulator
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN my juz go lepiej drugi raz nie wyciagajmy z tego samochodu adamooo bedzie wykorzystywany zamiast wariografu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Juz widze komisje ono, wit.s oraz adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi jak zobaczył co sie dzieje to pierwszy wiał żeby nie dostać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widział prawie wszystko oprócz klemy plusowej oraz tego kto schował akumulator i powiem że jeśli nie pewne 2 osoby, które były blisko i w miarę szybko zdjęli tą klemę po raz drugi to Adamowi patrząc po tych iskierkach co były przez sekundę to np. po 4 sekundach spaliło by pewnie pół samochodu a nie tylko zegary. Winni w klemach są tylko Ci co nie zaproponowali żeby je podwiązać czyli np. Ja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty się lepiej pochwal co z Alanem było :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cienizna była bo wodka została :gwizdanie:
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
Czukundur to pewnie był juz po 5 kieliszkach a Boberek to wyglada na takiego co zna juz nie tylko 1000 bitów a milion
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
ja już sie boje Cos widze ze zlotowcy ostro się integrują przy białej ciekawe kto jutro z rana bedzie w stanie prowadzic auto :gwizdanie:
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
hornet bo my jak rodzina jeden sie wyłamie to reszta zostaje w domu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
o kurcze następna Kasia zapraszamy wtorek godzina 19
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no 24 V mogłyby narobić lepszego bałaganu, tej zimy juz kolega opowiadal jak odpalal osobówke z cieżarówki nawet nie dał rady przekrecić