Treść opublikowana przez Lukas
-
PS3 vs XBOX360
Jarko wielka plazma plus dobry sprzet muzyczny (tak zeby kanapa się trzesła podczas uderzenia autem) PS3 i doznania gwarantowane Jak mialem podpiete przez euro złącze PS3 do CRT to tragedia była ....
-
[B6 AVF] Włącznik świateł AUTO
Z tymi włacznikami to juz było kilka tematów :gwizdanie: Tu nie ma zasady ja mialem bez auto kupilem idento i pozycja mi chodziła non stop nawet na 0 to kupiłem z auto i wszystko działa
-
Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
a co ma wersja s-line do przycisków od szyb ? NIC są takie same.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cicha zgrabna dziewczyna bardzo wierna Przemowi u mnie to nawet nie chce sprzatac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tragedia dawno sie tak nie nudziłem spalem 2 godziny a od 8 do 16 w szkole jakies zaliczenia egzaminy Ps Ktoś zostawił u mnie w aucie Dziewczyne, ostatnio była widziana z oniakiem na kebabie Ide spać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A gdzie są wszyscy to moze jakies obrazki jak taka nuda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witek gdzies na necie jest Etka online także moze tam sam znajdziesz ja etki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak podał mi przepis jak duzo jesc wiesmaka a to fakt Jako że dzisiaj mało pań było to podwojnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurcze ktoś mi zdjęcie zrobił a chciałem tylko koleżanke przewiesc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki zasłaniać troche te cycki bo mi kobieta zabroni na forum wchodzić :gwizdanie:
-
[ALL B6] Kolizja parkingowa MTU - PZU
Flyer a znasz jakieś dobre ASO w Wawie bo wiesz mi to tam ryba ile bedzie kosztować aby rozliczyli sie bezgotówkowo z MTU [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 14:16_________________________________________________Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło sprawa zakończona. Szkoda wyceniona na 2800zł MTU zaakceptowało auto naprawione bezgotówkowo, nareszcie mam jeden kolor a nie 3 na zderzaku
-
[ALL B6] Jak zdjąć przedni zderzak. Podrzebne rysunki z mocowaniami
Jedna ważna uwaga nie należy tych srub z belki wykrecac do konca bo wtedy blokuja całość i nie da sie zdjąć zderzaka mechanik u mnie meczyl sie przez 10 minut w koncu sam sie tym zajałem bo chciał pół samochodu rozkręcać, oczywiście lamp nie trzeba ściągać generalnie 20 minut roboty.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lampy kox i jak perfekcyjnie wyeliminowane numery rejestracyjne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no Kraków chyba zaatakuje Warszawe :gwizdanie: hmmm mysle ze to nie chodzi o Warszawe akurat w tym wypadku :gwizdanie: No bynajmniej Ja sie nie czuje abym stal w ich cieniu a wręcz przeciwnie , twierdze ze to Oni stoją w Naszym Cieniu wiem wiem na kims wyrzyć sie trzeba..... i tak uwazam ze Kraków to najładniejsze miasto w Polsce i zdania nigdy nie zmienie ,a Mistrzostwa trudno, next time......
-
[ALL B6] Zderzak s-line kontra zwykły - góra nie dokładka
Czyli nie ma co zmieniać na zwykły jak można mieć od S-lina góre i zawsze bedzie to lepiej spasowane bez trytytek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale jak widzisz na Promce tez udostepnili nam WIFI tylko grilla nie pozwalaja rozpalac :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu nawet na Torwarze masz WIFI
-
[ALL B6] Zderzak s-line kontra zwykły - góra nie dokładka
Wiem że tematów o tym sporo ale musze wymienić zderzak z OC sprawcy. Miałem zwykły ze spryskami do którego dorezałem dokładke s-line teraz musze kupić nowy a że cena zwykłego 8E0 807 103 G i S-linowego 8E0 807 103BB jest ta sama to zastanawiam się czy pozostałe graty podejdą ze starego zderzaka do S-linowego a mianowicie spryski, zaślepka haka 8E0 807 241 i belka 8E0 807 109C bo halogeny to to samo. Może ktoś robił w tą stronę przekładkę bo większość rezało tylko dokładkę góra niby jest ta samo ale nigdy nic nie wiadomo. A i jakby ktoś mógł sprawdzić mi te numery z Etki czy napewno wersja S-line zderzak przód s-line 8e0 807 103BB cena aso 2200 zł belka 8e0 807 109c cena aso 720zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co Wy z tymi przyciskami FUNK ? wczoraj był juz temat nawet jak masz funk znaczy auto albo TAXI albo slużby mundurowe
-
[B5 AFN] zagadka ( ktos wie??) funk tam gdzie tempomat co to jest????
a czy przypadkiem auto nie było przeznaczone dla taxi lub służb mundurowych ?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Wie ktoś może jaki numer z Etki ma zderzak (nie dokładka) S-line z dziurami pod spryskiwacze reflektorów ?
-
Spotkania na drodze
to auto jeszcze nie jest przerejestrowane w środę widziałem Tom77 na tarcho zaraz pod moim blokiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przepraszam ale musze strzelić Pany potrzebuje numer z etki a dokładnie numer zderzaka S-line przód do B6 dawać ino raz
-
[ALL B6] Kolizja parkingowa MTU - PZU
Likwidator ma być do środy a niby skąd mam dostać dokument na zakup zderzaka z allegro s-line jedynie co mógłbym znaleść to fv na zakup zaślepki od haka za 80 pln [br]Dopisany: 04 Maj 2009, 09:47_________________________________________________Był likwidator z MTU i szkode wycenil na 600zł bo wpisał naprawe belki i naprawe zderzaka ale jeśli przedstawie rachunek warsztatu na nowy zderzak 2,5 tys bo wpisał ze był S-line to moge wymieniać na nowy także teraz atakuje warsztat bezgotówkowy i robie.
-
[ALL B6] Kolizja parkingowa MTU - PZU
gdzie w Warszawie ? I to właśnie nie jest dobrze bo ja nie mam seryjnego zderzaka tylko s-line a za 1500zł z malowaniem moze być trudno kupić zderzak s-line