Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Jarko wielka plazma plus dobry sprzet muzyczny (tak zeby kanapa się trzesła podczas uderzenia autem) PS3 i doznania gwarantowane Jak mialem podpiete przez euro złącze PS3 do CRT to tragedia była ....
  2. Z tymi włacznikami to juz było kilka tematów :gwizdanie: Tu nie ma zasady ja mialem bez auto kupilem idento i pozycja mi chodziła non stop nawet na 0 to kupiłem z auto i wszystko działa
  3. a co ma wersja s-line do przycisków od szyb ? NIC są takie same.
  4. Cicha zgrabna dziewczyna bardzo wierna Przemowi u mnie to nawet nie chce sprzatac
  5. Tragedia dawno sie tak nie nudziłem spalem 2 godziny a od 8 do 16 w szkole jakies zaliczenia egzaminy Ps Ktoś zostawił u mnie w aucie Dziewczyne, ostatnio była widziana z oniakiem na kebabie Ide spać
  6. A gdzie są wszyscy to moze jakies obrazki jak taka nuda
  7. Witek gdzies na necie jest Etka online także moze tam sam znajdziesz ja etki
  8. oniak podał mi przepis jak duzo jesc wiesmaka a to fakt Jako że dzisiaj mało pań było to podwojnie
  9. Kurcze ktoś mi zdjęcie zrobił a chciałem tylko koleżanke przewiesc
  10. Chłopaki zasłaniać troche te cycki bo mi kobieta zabroni na forum wchodzić :gwizdanie:
  11. Flyer a znasz jakieś dobre ASO w Wawie bo wiesz mi to tam ryba ile bedzie kosztować aby rozliczyli sie bezgotówkowo z MTU [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 14:16_________________________________________________Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło sprawa zakończona. Szkoda wyceniona na 2800zł MTU zaakceptowało auto naprawione bezgotówkowo, nareszcie mam jeden kolor a nie 3 na zderzaku
  12. Jedna ważna uwaga nie należy tych srub z belki wykrecac do konca bo wtedy blokuja całość i nie da sie zdjąć zderzaka mechanik u mnie meczyl sie przez 10 minut w koncu sam sie tym zajałem bo chciał pół samochodu rozkręcać, oczywiście lamp nie trzeba ściągać generalnie 20 minut roboty.
  13. lampy kox i jak perfekcyjnie wyeliminowane numery rejestracyjne
  14. no Kraków chyba zaatakuje Warszawe :gwizdanie: hmmm mysle ze to nie chodzi o Warszawe akurat w tym wypadku :gwizdanie: No bynajmniej Ja sie nie czuje abym stal w ich cieniu a wręcz przeciwnie , twierdze ze to Oni stoją w Naszym Cieniu wiem wiem na kims wyrzyć sie trzeba..... i tak uwazam ze Kraków to najładniejsze miasto w Polsce i zdania nigdy nie zmienie ,a Mistrzostwa trudno, next time......
  15. Czyli nie ma co zmieniać na zwykły jak można mieć od S-lina góre i zawsze bedzie to lepiej spasowane bez trytytek
  16. ale jak widzisz na Promce tez udostepnili nam WIFI tylko grilla nie pozwalaja rozpalac :gwizdanie:
  17. Poziu nawet na Torwarze masz WIFI
  18. Wiem że tematów o tym sporo ale musze wymienić zderzak z OC sprawcy. Miałem zwykły ze spryskami do którego dorezałem dokładke s-line teraz musze kupić nowy a że cena zwykłego 8E0 807 103 G i S-linowego 8E0 807 103BB jest ta sama to zastanawiam się czy pozostałe graty podejdą ze starego zderzaka do S-linowego a mianowicie spryski, zaślepka haka 8E0 807 241 i belka 8E0 807 109C bo halogeny to to samo. Może ktoś robił w tą stronę przekładkę bo większość rezało tylko dokładkę góra niby jest ta samo ale nigdy nic nie wiadomo. A i jakby ktoś mógł sprawdzić mi te numery z Etki czy napewno wersja S-line zderzak przód s-line 8e0 807 103BB cena aso 2200 zł belka 8e0 807 109c cena aso 720zł
  19. Co Wy z tymi przyciskami FUNK ? wczoraj był juz temat nawet jak masz funk znaczy auto albo TAXI albo slużby mundurowe
  20. a czy przypadkiem auto nie było przeznaczone dla taxi lub służb mundurowych ?
  21. Wie ktoś może jaki numer z Etki ma zderzak (nie dokładka) S-line z dziurami pod spryskiwacze reflektorów ?
  22. to auto jeszcze nie jest przerejestrowane w środę widziałem Tom77 na tarcho zaraz pod moim blokiem
  23. przepraszam ale musze strzelić Pany potrzebuje numer z etki a dokładnie numer zderzaka S-line przód do B6 dawać ino raz
  24. Likwidator ma być do środy a niby skąd mam dostać dokument na zakup zderzaka z allegro s-line jedynie co mógłbym znaleść to fv na zakup zaślepki od haka za 80 pln [br]Dopisany: 04 Maj 2009, 09:47_________________________________________________Był likwidator z MTU i szkode wycenil na 600zł bo wpisał naprawe belki i naprawe zderzaka ale jeśli przedstawie rachunek warsztatu na nowy zderzak 2,5 tys bo wpisał ze był S-line to moge wymieniać na nowy także teraz atakuje warsztat bezgotówkowy i robie.
  25. gdzie w Warszawie ? I to właśnie nie jest dobrze bo ja nie mam seryjnego zderzaka tylko s-line a za 1500zł z malowaniem moze być trudno kupić zderzak s-line

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.