Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a nie jak tak to przepraszam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesli bedziesz tak obecny jak na minionym letnim to pewnie koło kwietnia na torwarze się zobaczymy jak snieg stopnieje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdradzacie swoje kobiety ?? :thumbdown: :thumbdown: żenua ale to jak moskal ten Twoj słynny podpis o tej lasce co ją razem z Poziem stukaliście to ściema :gwizdanie: no chyba że to była żona :blink: :shocked: Pany to kiedy robim Arkadion SPOT, wczoraj było ciepło tylko oniak trochę się telepał bo jak zwykle w strinach przyjechał
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
To kto da wiecej oniaka nie moglismy dojść
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
ale szybko wysylaja skubancy to foto. Ktos sie poznal na zdjeciu od tylu czy tak jak ja myslalem tylko ze jade a lezalem nawalony w bagazniku
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Tylko 88 do mnie przyszło 97 a ja sie zastanawiałem po uj oni w tych krzakach stoja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali jak chcesz to mogę dać Ci się pobawić N900 ale nie dłużej niż 5 min fajny telefon mam od czerwca i nie ma co narzekać a IP4 dziś sprzedałem za 2750 także skubany trzyma cene zaporową
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najważniejsze ze Adas go ładnie karmiłeś normalnie jadł ci z reki, tylko ze ja to tak psa karmie rzucając w kierunku jego pyska chrupkami
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
A Miron mowił Siemianowi na lotnisku zdejmij chłopie kask bo juz sie nie bedziesz scigał, ale nie on cały wieczór w nim chodził az mu zdjęcie zrobili
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
nawet ładnie to wyszło i widze że moje pakowanie było udane bo nic sie nie zniszczyło taki kawał drogi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no Moskal chciał zorganizować jedna z konkurencji taniec z Parasolem z ogródka piwnego ale nie było chetnych oprócz Łatka
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
troche sie zmieniło bo już w niedziele z rana nie latał po domkach bo musiał na zmianę trzymać parasol w pokoju z Łatkiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ujnia nikt nikomu nie strzelił z liscia, jakieś tam przepychanki tylko bo Miron ciagle chodzil i straszyl ze jak bedzie dym to spali nam domek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jechać to moze i jedziemy gorzej bedzie wrocic- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal jak cos to moge pokierowac mysle ze C+E starczy na taki sklad- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widze ze moskal podlewał wczoraj polo- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co tu taki spokój nawet wujek oniak nie oznajmił ze dziś sobota :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mialem checi ale lancuch mi sie skonczyl w motorze a i slyszalem ze Poziek mial wpasc i oklepac tych co dzisiaj do niego fikali :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak dzieki Tobie wiadomo kiedy sobota- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze że nie dałeś mi odważników bo bym nie dźwignął A został jeszcze zestaw kieliszków po Dziadku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeniu mam nadzieje ze program only C i nawet o A nie myslisz. A wczoraj oniak jeszcze ogarnial mowi ze prawie jak za malego na motorynce za to Zolw to dopiero dzik na tylne na przednie kolo aby do przodu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bedziesz odrabiał- Spotkania na drodze
koło 13 na grójeckiej Ciemne B7 2,0 TDI na rejestracjach BI XXXX Pozdrawiam kierownika- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziękuje bardzo dziś to chyba jednak zrobię sobie dzień bez alkoholu - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.