Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. jakie cytowanie Witek ty wczoraj tak wolno jechales czy ja tak szybko ze wyjechalem 20 minut po tobie i dogonilem Cie
  2. Polecam opcje szukaj bardzo pomocna a i co to jest podsufitówka
  3. Poziowy trzeba mi dach umyc bo jakis piasek na nim lezy, Akcja "leżacy policjant"
  4. cos dla malika
  5. po pierwsze to naucz sie pisac tematy po drugie opcja szukaj duzego wyboru nie masz 1,8T lub 3,0 oba sie nadaja
  6. coś czuję, że będziesz ulubionym kolegą w piątek :gwizdanie: ja to chyba przyjade jednak na dwoch kolach ciekawe kto bedzie chcial wracac
  7. ja z tym nie mam problemu :gwizdanie:
  8. Czyli jak bedzie ten dance team to idziemy jako single tak
  9. no i nic dziwnego ze po takich filmach mowia dawcy takich to trzeba odrazu zamykac zeby sobie krzywdy nie zrobili
  10. a dlaczego Adaś nie upalal swojego czarnego potwora ?
  11. to Krzyniek nabieraj bedziemy upalac
  12. kierowca to jeszcze spoko ale klamka sprzegła z hamulcem jest zamieniona tak samo jak hamulec tylni z dzwignia zmiany biegów Krzyniek ta z Pilawy jakos juz dluuugo na allegro wisi i nikt jej nie chce takze :gwizdanie:
  13. a czy przypadkiem nie byla ona z UK ?
  14. o to widze ze jeszcze byly jakies atrakcje na spocie
  15. jak odpali i bedzie padał deszcz
  16. Angela ledwo 2 udało mi sie zapiać :gwizdanie: nie mialem gdzie go schowac nastepnym razem jak bede puszka to zabiore
  17. Norbiasty czemu dzisiaj tak szybko uciekles chcialem sie sprobowac z S4 czy daleko mi odjedzie
  18. a nasz drugi klubowy RS4 Pawełka lansował sie u mnie na wsi na tych nowych felgach, jakoś tak dziwnie wyglada
  19. oniak to kiedy na spota podjedziesz X6 ?
  20. no Hornecik to widze ze bedzie sie działo tylko zeby ta orkiestra na darmo nie przyjechała
  21. Witam i zapraszam na spota we Wtorek do promki
  22. chłopaki byli u mnie na lunchu usprawiedliwienie napisałem w dzienniczkach dokładnie za tydzien pokaze usprawiedliwienie
  23. o a mi sie jakos konczy waznosc bede wiedzial gdzie isc po legalizacje
  24. To dobrze ze jeszcze je zobaczylismy ostanio na spocie hhacek a co bedzie nastepne RS6 słyszałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.