Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakie cytowanie Witek ty wczoraj tak wolno jechales czy ja tak szybko ze wyjechalem 20 minut po tobie i dogonilem Cie
-
[B5 1Z] podsufitówka
Polecam opcje szukaj bardzo pomocna a i co to jest podsufitówka
-
Wyswietlacz LCD pomiedzy zegarami
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziowy trzeba mi dach umyc bo jakis piasek na nim lezy, Akcja "leżacy policjant"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cos dla malika- Jaki wybrać silnik w B6 do założenia instalacji LPG?
po pierwsze to naucz sie pisac tematy po drugie opcja szukaj duzego wyboru nie masz 1,8T lub 3,0 oba sie nadaja- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś czuję, że będziesz ulubionym kolegą w piątek :gwizdanie: ja to chyba przyjade jednak na dwoch kolach ciekawe kto bedzie chcial wracac- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja z tym nie mam problemu :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli jak bedzie ten dance team to idziemy jako single tak- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i nic dziwnego ze po takich filmach mowia dawcy takich to trzeba odrazu zamykac zeby sobie krzywdy nie zrobili- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a dlaczego Adaś nie upalal swojego czarnego potwora ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to Krzyniek nabieraj bedziemy upalac- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kierowca to jeszcze spoko ale klamka sprzegła z hamulcem jest zamieniona tak samo jak hamulec tylni z dzwignia zmiany biegów Krzyniek ta z Pilawy jakos juz dluuugo na allegro wisi i nikt jej nie chce takze :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a czy przypadkiem nie byla ona z UK ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o to widze ze jeszcze byly jakies atrakcje na spocie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak odpali i bedzie padał deszcz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela ledwo 2 udało mi sie zapiać :gwizdanie: nie mialem gdzie go schowac nastepnym razem jak bede puszka to zabiore- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbiasty czemu dzisiaj tak szybko uciekles chcialem sie sprobowac z S4 czy daleko mi odjedzie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a nasz drugi klubowy RS4 Pawełka lansował sie u mnie na wsi na tych nowych felgach, jakoś tak dziwnie wyglada- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak to kiedy na spota podjedziesz X6 ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no Hornecik to widze ze bedzie sie działo tylko zeby ta orkiestra na darmo nie przyjechała- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na spota we Wtorek do promki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki byli u mnie na lunchu usprawiedliwienie napisałem w dzienniczkach dokładnie za tydzien pokaze usprawiedliwienie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o a mi sie jakos konczy waznosc bede wiedzial gdzie isc po legalizacje- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To dobrze ze jeszcze je zobaczylismy ostanio na spocie hhacek a co bedzie nastepne RS6 słyszałem - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.