Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. :drool: Zapraszam obowiazkowo na spota jutro inaczej nie przyjmujemy Oczywiscie rezerwuje jazde probna bo takich silnikow jak na lekarstwo
  2. oniak a to zdjatko co nam cyknęli w drodze na mazurki już jest w twoim posiadaniu ? czy to moze wlasnie to za 10punkcików
  3. 45 zł plus malowanie
  4. no to mozemy sprobowac jakies wyzsze pietro zaatakowac bo fakt jakos dziwnie zimnawo bylo, nie chce zmieniac Fortu bo tylko tam jest dosyc miejsca i maly ruch.
  5. Ale i tak najlepszy na spocie byl MALIK i jego nowa Kurtka akumulatorowa :drool:
  6. no juz po spocie aut bylo duzo ale nie wiem ile nie chcialo mi sie liczyc byly tez jakies NOWOSCi ktore zapraszamy za tydzien. A i nareszcie dzisiaj po 3 tyg rezania wymienilem lampke podswietlenia tablicy malik , ale jaka ulga jak nie widac juz tego jeb..... bledu na fisie
  7. typowe zachowanie jak snieg pada to leci sie po zimowki i stoi w kolejkach a ja mam juz od 2 tyg szkoda ze nie zasypalo nas ;(
  8. dokładnie jesli zmieni sie miejscowka to i temat
  9. Tak ale to byl ostatni dzisiaj dzien auta na tym parkingu
  10. Nie ma to jak dobre powitanie :th:
  11. Kurna nikogo nie ma ja wczoraj do 1 w nocy przeprowadzka ale udalo sie takze :th:
  12. ja naliczylem 16 Margot mial byc
  13. Zapraszam do Wawy na Spota daleko nie masz
  14. A co tu taki spokoj przeciez juz nie ma spota
  15. Kulig jak bedziesz RSem i beda jazdy probne bedzie spot w Srode
  16. Rakowiecka to prawie centrum takze bedziemy robic tam spoty dla Prezesa
  17. w takim razie ja wyjezdzam z miasta
  18. Hornet uzyj opcji szukaj ale podpowiem Ci ze to zalezy od tego kto ile moze wypic
  19. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Widocznie w Polsce kurierzy ucza sie od tych z USA tam kurier zostawia paczke pod drzwiami i sobie jedzie dalej
  20. To zalezy jak jest zimno ale tak do 22 bo pozniej lokal zamykaja
  21. Malik ale jak ty to dzialo zmiesciles do bagazu
  22. Witam NOWEGO i zapraszam na spota we wtorek
  23. Witam serdecznie i zapraszam na spoty we Wtorki
  24. ale nas znowu bylo z 17 ja dzisiaj prezentowalem NOWE fele 16 "
  25. Takiego Pazdziocha mial Poziek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.