Treść opublikowana przez Lukas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:drool: Zapraszam obowiazkowo na spota jutro inaczej nie przyjmujemy Oczywiscie rezerwuje jazde probna bo takich silnikow jak na lekarstwo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak a to zdjatko co nam cyknęli w drodze na mazurki już jest w twoim posiadaniu ? czy to moze wlasnie to za 10punkcików
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
45 zł plus malowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to mozemy sprobowac jakies wyzsze pietro zaatakowac bo fakt jakos dziwnie zimnawo bylo, nie chce zmieniac Fortu bo tylko tam jest dosyc miejsca i maly ruch.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale i tak najlepszy na spocie byl MALIK i jego nowa Kurtka akumulatorowa :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no juz po spocie aut bylo duzo ale nie wiem ile nie chcialo mi sie liczyc byly tez jakies NOWOSCi ktore zapraszamy za tydzien. A i nareszcie dzisiaj po 3 tyg rezania wymienilem lampke podswietlenia tablicy malik , ale jaka ulga jak nie widac juz tego jeb..... bledu na fisie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
typowe zachowanie jak snieg pada to leci sie po zimowki i stoi w kolejkach a ja mam juz od 2 tyg szkoda ze nie zasypalo nas ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie jesli zmieni sie miejscowka to i temat
-
Spotkania na drodze
Tak ale to byl ostatni dzisiaj dzien auta na tym parkingu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nie ma to jak dobre powitanie :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna nikogo nie ma ja wczoraj do 1 w nocy przeprowadzka ale udalo sie takze :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja naliczylem 16 Margot mial byc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zapraszam do Wawy na Spota daleko nie masz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co tu taki spokoj przeciez juz nie ma spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kulig jak bedziesz RSem i beda jazdy probne bedzie spot w Srode
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rakowiecka to prawie centrum takze bedziemy robic tam spoty dla Prezesa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w takim razie ja wyjezdzam z miasta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet uzyj opcji szukaj ale podpowiem Ci ze to zalezy od tego kto ile moze wypic
-
dobry kurier w polsce????
Widocznie w Polsce kurierzy ucza sie od tych z USA tam kurier zostawia paczke pod drzwiami i sobie jedzie dalej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To zalezy jak jest zimno ale tak do 22 bo pozniej lokal zamykaja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik ale jak ty to dzialo zmiesciles do bagazu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam NOWEGO i zapraszam na spota we wtorek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie i zapraszam na spoty we Wtorki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale nas znowu bylo z 17 ja dzisiaj prezentowalem NOWE fele 16 "
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takiego Pazdziocha mial Poziek