Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio vaga to B5 to tylko Sembis byl ostatnio i mial go ja mam tylko do B6 a ten ci nie pojdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi nie wiedzialem ze takie pazdziochy to tez sa S4 hehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wita zrobiles tysiaka postow jutro to opijemy tylko oby nie ta woda swiecona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi ale masz avatara no chyba ze uzytkownik nie widzi swojego bo ja np. mojego nie widze tylko x
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu spokojnie wytrzymaj do jutra to sie odstresujesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu do domku Cie zabiore nie ma problemu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niech tylko Adas to zobaczy a jutro beda wszyscy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mamy wyjscia ale po miesiacu mysle ze damy rade sie juz calkiem przestawic Jutro SPOT !!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek widze ze juz podpisa masz aktualny brak lans 15"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie chlopaki takie forum juz zostanie tylko dostosuje sie je zeby bylo podobne do ostatniego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No chlopaki maja gdzies niedlugo jechac to pewnie pochwala sie cena
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adas tez dzisiaj sam spedza wieczor to moze sie jakos zgadacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co Poziek Qrysi dzisiaj nie bedzie na herbatce znowu ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lody a deszczu to nie bedzie sezon czas zaczac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta wczorajsza burza odciela mnie od netu na 20 godzin chyba musze zmienic dostawce Chlopaki potrzebuje dmuchawe nawiewu do samochodu moja poszla sie chyba je*** w B5 bylo jednak lepiej dmuchawa jest pionowo i jak jest jakis przeciek to sie nie leje prosto na silnik a w B6 lezy na samym dole poziomo i ja woda zalala chyba musze pogadac z Adasiem to cos zalatwi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie tu jest plus bo juz nie musi sie tym martwic
-
Autokasko + parking ? Czy nie ?
oj tylko nie grzany to nie jest dobre dla samochodu a gdzie ty w Polsce masz spokojne dzielnice :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ladnie sie hak wbil Wit no coz troche szpachli i bedzie jak nowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to moja wina ze juz byl zalozony to tak samo jak u Pozia kupil i jezdzil nie wiedzac co czyni Wit to czuje ze predko Killa nie zrobimy wracajac ze spota :frown:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac Gdynie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a juz mialem do siebie kupowac taki program ale dobrze ze sie pohamowalem bo by mi jeszcze tak samo turbulum sie wysralo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszyscy na biednego Pozia jak nie wozki i powiekszenie rodziny to jeszcze Koza i to z rogami
-
Autokasko + parking ? Czy nie ?
Jestem tego samego zdania co Brynia AC zaplacone ale auto spokojnie na parkingu, Adamooo moze sie na ten temat wypowiedziec bo on stawial pod blokiem i mial codziennie niespodzianki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widze ze Poz broni sie recami i nogami ale to wszystko przez to twoje naprawione doladowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no ono pomyslal wczesniej (nie to co Poziek) i kupil sobie avancika zeby wozeczek sie zmiescil to felgi tez sie zaladuje