Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ogry czy ogiery dziki i takie tam jutro sie spotykaja tak jak zawsze :twisted: takze Norbi zapraszam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc Yogi popraw jeszcze temat bo zle nazwales
-
Zachowanie użytkowników CB
Bo w Polsce wszystko jest inaczej zwalamy na brak wyobrazni i pyche ale poprzeklinac na radiu zawsze mozna
-
Zachowanie użytkowników CB
tak tak nie wiem czy spedyt wiesz co to jest tachograf cyfrowy i co dzieje sie po ingerencji Murzynku ja nigdy szybciej niz 90 nie jezdze :biggrin: ja pokazalem ze blad byl w obu przypadkach w Polsce po to sa ograniczenia bo tu sie nie da jechac szybko, taki tir zawsze moze wyskoczyc a on jedzie tylko 89km/h, w Niemcowni nie ma ograniczen bo tam sa 3 pasy ruchu i Tiry sa na prawym lub srodkowym, a jak jest tylko dwa pasy to stoi zakaz wyprzedzania dla Tirów i taka kolumna jedzie kilkanascie kilometrow jeden za drugim tam to dopiero bluzgi leca na CB jak sie trafi pier**la na poczatku
-
Zachowanie użytkowników CB
To wszystko zalezy od naszej narodowosci bo np. Uk i Rus to kanal 15 U nas w Polsce kiedys kanal 28 byl kanalem ogolnym nie dla kierowcow w sumie dalej tak jest
-
Zachowanie użytkowników CB
No to teraz kolejne detale kanal 19 to tylko w Polsce w Niemcowni przechodzimy na 28
-
Zachowanie użytkowników CB
miales na mysli chyba 89 km/h bo tyle jest nawet w Euro 5 jesli to bylo w Polsce to przekroczyles dozwolona predkosc ze 130KM/h bys szybciej wyhamowal jezdziles kiedys takim pojazdem wiesz jak dlugo trzeba zbierac ponad 40Ton do wyprzedzania jak trafi sie przed toba jakis burak ktory jedzie 80km/h bo mu sie nie spieszy a Tobie zostało 300 km do celu podrozy i tylko 3 godziny dozwolonej jazdy na tacho a jak nie to pauza 11 godzinna
-
Pytanie -brak oznaczeń audi na tylnej klapie-był bity???
no tak i ze byl skladany z 2 czesci :eek: ja mialem sciagac moje 3,0 ale jak widze te posty to chyba zostawie bo pozniej bede mial problemy z handlem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
musi sobie podpiac VAGA bo chyba przelaczyl sie w tryb awaryjny i pije wiecej niz moze spalic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokladnie oniak gdzies tam gania na 4 lapach
-
Badanie techniczne pojazdu
no niestety niby przeglad a mi nawet amorkow nie sprawdzili jedynie : - hamulczyki - szarpaki -swiatelka i do domu a stacja robi badanie nawet ciezarówkom
-
kody radia na radiu !!!
ja nie wiem co w tym takiego odkrywczego gdzie mialbym szukac tych kodow jak wlasnie nie na radiu zazwyczaj wlasnie tam sie sprawdza kody do radia jak sie nie ma ksiazki z naklejeczka. Podobnie jest jak sie daje radio do odkodowania to gosc tez wlasniena radiu przykleja numerki.
-
Maly Quiz/zagadka :) Odnosnie filtra paliwa :) odpowiedz :P
tak zaraz dojdziemy do wniosku ze to byla A8 tylko miala lekki dzwon Bardzo Ciekawy przypadek ale niestety jedynie poprzedni wlasiciel moze nam w tym pomoc
-
[B5] Podłokietnik
w B6 wystepuje bo Poziek ostatnio mienial sama pokrywke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja nareszczie zadzialalem z moim DVD kolory mialem zjechane okazalo sie po wyjeciu Navi ze gosc przy podpinaniu ulamal jeden maly bolec w kostce i byl to wlasnie kolor czerwony teraz juz jest wszystko OK [ Dodano: 05-05-2007, 21:14 ] Panowie wazny komunikat :exclaim: w wiadomosciach podano ze w Zakopanym po gorach lata jakis strasznie narabany DZIK :eek: tylko strasznie niedozywiony i go halny wywraca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co tu taka Cisza mam nadzieje ze we wtorek na spocie ktos sie pojawi
-
Maly Quiz/zagadka :) Odnosnie filtra paliwa :) odpowiedz :P
ktos kupil zly filtr a ze nie mogl go oddac to zmienil przewody
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
ale 9,5 to juz nie jest jazda tylko takie cos jak moim poprzednim 1Z
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
normalna bez wariacji no moze ze dwa razy tylko jak ktos chcial pokazac co potrafi
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
osatnie statystyki to takie ze na PB normalna jazda mieszana 10.5 litra przy jezdzie niedzielnej udalo mi sie zejsc do 9,5 nizej nie da rady
-
Ile pali Wam gazu?
No pewnie do 24 by dojechalo ostatnio robilem trase na PB i wyszlo mi 9,5 l/100 a na gazie bylo 12,5l/100.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no musimy jakos reprezentowac sie na spotach a klubowy kolor jest tylko jeden
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
za rok musze wypozyczyc jakies maniury zeby staly tak jak u javy to bedzie wiecej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plati a moglbys wyjasnic co to wogole jest domyslam sie ze zenon ale cos mnie oslepia w tym zdjeciu
-
Ile pali Wam gazu?
NO ja dzisiaj uzyskalem nowy wynik 19l/100km ale non stop ostre ganianie, jakos nie moglem sie pohamowac