Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Ogry czy ogiery dziki i takie tam jutro sie spotykaja tak jak zawsze :twisted: takze Norbi zapraszam
  2. Czesc Yogi popraw jeszcze temat bo zle nazwales
  3. Bo w Polsce wszystko jest inaczej zwalamy na brak wyobrazni i pyche ale poprzeklinac na radiu zawsze mozna
  4. tak tak nie wiem czy spedyt wiesz co to jest tachograf cyfrowy i co dzieje sie po ingerencji Murzynku ja nigdy szybciej niz 90 nie jezdze :biggrin: ja pokazalem ze blad byl w obu przypadkach w Polsce po to sa ograniczenia bo tu sie nie da jechac szybko, taki tir zawsze moze wyskoczyc a on jedzie tylko 89km/h, w Niemcowni nie ma ograniczen bo tam sa 3 pasy ruchu i Tiry sa na prawym lub srodkowym, a jak jest tylko dwa pasy to stoi zakaz wyprzedzania dla Tirów i taka kolumna jedzie kilkanascie kilometrow jeden za drugim tam to dopiero bluzgi leca na CB jak sie trafi pier**la na poczatku
  5. To wszystko zalezy od naszej narodowosci bo np. Uk i Rus to kanal 15 U nas w Polsce kiedys kanal 28 byl kanalem ogolnym nie dla kierowcow w sumie dalej tak jest
  6. No to teraz kolejne detale kanal 19 to tylko w Polsce w Niemcowni przechodzimy na 28
  7. miales na mysli chyba 89 km/h bo tyle jest nawet w Euro 5 jesli to bylo w Polsce to przekroczyles dozwolona predkosc ze 130KM/h bys szybciej wyhamowal jezdziles kiedys takim pojazdem wiesz jak dlugo trzeba zbierac ponad 40Ton do wyprzedzania jak trafi sie przed toba jakis burak ktory jedzie 80km/h bo mu sie nie spieszy a Tobie zostało 300 km do celu podrozy i tylko 3 godziny dozwolonej jazdy na tacho a jak nie to pauza 11 godzinna
  8. no tak i ze byl skladany z 2 czesci :eek: ja mialem sciagac moje 3,0 ale jak widze te posty to chyba zostawie bo pozniej bede mial problemy z handlem
  9. musi sobie podpiac VAGA bo chyba przelaczyl sie w tryb awaryjny i pije wiecej niz moze spalic
  10. dokladnie oniak gdzies tam gania na 4 lapach
  11. no niestety niby przeglad a mi nawet amorkow nie sprawdzili jedynie : - hamulczyki - szarpaki -swiatelka i do domu a stacja robi badanie nawet ciezarówkom
  12. ja nie wiem co w tym takiego odkrywczego gdzie mialbym szukac tych kodow jak wlasnie nie na radiu zazwyczaj wlasnie tam sie sprawdza kody do radia jak sie nie ma ksiazki z naklejeczka. Podobnie jest jak sie daje radio do odkodowania to gosc tez wlasniena radiu przykleja numerki.
  13. tak zaraz dojdziemy do wniosku ze to byla A8 tylko miala lekki dzwon Bardzo Ciekawy przypadek ale niestety jedynie poprzedni wlasiciel moze nam w tym pomoc
  14. Lukas odpowiedział(a) na Siwy1122 temat w Audi A4 B5
    w B6 wystepuje bo Poziek ostatnio mienial sama pokrywke
  15. a ja nareszczie zadzialalem z moim DVD kolory mialem zjechane okazalo sie po wyjeciu Navi ze gosc przy podpinaniu ulamal jeden maly bolec w kostce i byl to wlasnie kolor czerwony teraz juz jest wszystko OK [ Dodano: 05-05-2007, 21:14 ] Panowie wazny komunikat :exclaim: w wiadomosciach podano ze w Zakopanym po gorach lata jakis strasznie narabany DZIK :eek: tylko strasznie niedozywiony i go halny wywraca
  16. Co tu taka Cisza mam nadzieje ze we wtorek na spocie ktos sie pojawi
  17. ktos kupil zly filtr a ze nie mogl go oddac to zmienil przewody
  18. ale 9,5 to juz nie jest jazda tylko takie cos jak moim poprzednim 1Z
  19. normalna bez wariacji no moze ze dwa razy tylko jak ktos chcial pokazac co potrafi
  20. osatnie statystyki to takie ze na PB normalna jazda mieszana 10.5 litra przy jezdzie niedzielnej udalo mi sie zejsc do 9,5 nizej nie da rady
  21. No pewnie do 24 by dojechalo ostatnio robilem trase na PB i wyszlo mi 9,5 l/100 a na gazie bylo 12,5l/100.
  22. no musimy jakos reprezentowac sie na spotach a klubowy kolor jest tylko jeden
  23. za rok musze wypozyczyc jakies maniury zeby staly tak jak u javy to bedzie wiecej
  24. Plati a moglbys wyjasnic co to wogole jest domyslam sie ze zenon ale cos mnie oslepia w tym zdjeciu
  25. NO ja dzisiaj uzyskalem nowy wynik 19l/100km ale non stop ostre ganianie, jakos nie moglem sie pohamowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.