Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja Dzisiaj odpadam nie mam transportu a inna sprawa ze jestem od wczoraj od 6 na nogach takze wracam do chalupy i ide spac no chyba ze mnie sumienie ruszy to rowerem wpadne
-
Gdzie tankujecie LPG
No ostatnio mialem chwile grozy zatankowalem na orlenku no i badziew jakich malo do połowy pojemnosci bylo ok jak juz zostalo 20 litrow zaczela sie jazda zapalal sie check auto nie jechalo po kilku probach przelaczania LPG -PB jakos udalo sie wypalic troche gazu i dotarlem na SHELLA i tam do pelna no i auto dostalo skrzydeł takze juz wiem gdzie na bank nie pojade zatankowac LPG
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i tak bylo tylko ze spokojnie zaczelo padac to dalem rade schowac auto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No panowie ja zaraz budze moje konie i lece na zamosc w kraine bez netu takze Wesołych Swiat i wygrania tego konkursu mokrego podkoszulka w poniedzialek :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale po co z wyborczej Magda M. jest co wtorek o 21:30 na TVN ostatnio ogladalem w aucie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a wlasnie ten tajemny guziczek w schowku co pare osob sie pytalo jest od wylaczenia TV i DVD podczas jazdy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ONO ty to jak zawsze normalka na imprezach tak jak prawdziwy klubowicz oj wit szykujesz sie do liscia na spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok wit to ja myje z rana a ty tak kolo 12 zebym dal rade do garazu wjechac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu ty jak machniesz kazanie to az milo No pierwsze testy byly i niby jest ok dzisiaj beda kolejne ale koncert juz lecial :biggrin: a co do picowania bryki to juz w sobote jak nie bedzie lalo to zastosuje te specyfiki :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No panowie od dzisiaj tez posiadam mozliwosc ogladania KONCERTU
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i kola 13" to dopiero lans a i jeszcze specjalna wersje z jednym glosnikiem w drzwiach
-
[B5 AVG] Rozrząd - Wymiana - Gdzie?
oj Hugo lepiej nie Lookier to juz nie ogarnia tematow i tylko problemy przez to sie tworza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i jeszcze blutu bedzie mial i kilka innych gadzetow a fele to ma kolosy ja nie wiem jak on to ogarnia w zakrecie :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no oniak ty wracasz autobusem ale do moich felg to trzeba miec specjalne przeszkolenie inaczej sie nie da ale ja nie mam zmieniarki to co wam wyjme telewizor z bagaznika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no jakby to siadl do auta Zólw postrzegany w naszych kregach jako najwiekszy podrywac A4 WARSAW TEAMu to co innego ale ja to malo grozny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co ty piszesz A jest bardzo OK widzieliscie sami jaki byl zazdrosny cos czuje ze zalozy teraz w aucie kamerke wew
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
teraz jak kazdy bedzie mial koncert w samochodzie to nie wiem czy ktos bedzie wysiadal na torwarze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak sie uda to ja tez od jutra lans
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
boisz sie ze dostaniesz baty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak na torwarze zaczniemy tylko trzeba zrobic rezerwacje no i ile osob
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no oczywiscie ze bedzie mowisz i masz :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bieniu jaki deszcz zobacz jaka pogoda phona ci wyslalem takze jak cos to dzwon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:twisted: i nie zaluje nie bo tam mazda szaleje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak tak Norbi bylo zostawic sobie to TDI bys mial taniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak torwar :exclaim: