Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Ja Dzisiaj odpadam nie mam transportu a inna sprawa ze jestem od wczoraj od 6 na nogach takze wracam do chalupy i ide spac no chyba ze mnie sumienie ruszy to rowerem wpadne
  2. No ostatnio mialem chwile grozy zatankowalem na orlenku no i badziew jakich malo do połowy pojemnosci bylo ok jak juz zostalo 20 litrow zaczela sie jazda zapalal sie check auto nie jechalo po kilku probach przelaczania LPG -PB jakos udalo sie wypalic troche gazu i dotarlem na SHELLA i tam do pelna no i auto dostalo skrzydeł takze juz wiem gdzie na bank nie pojade zatankowac LPG
  3. no i tak bylo tylko ze spokojnie zaczelo padac to dalem rade schowac auto
  4. No panowie ja zaraz budze moje konie i lece na zamosc w kraine bez netu takze Wesołych Swiat i wygrania tego konkursu mokrego podkoszulka w poniedzialek :biggrin:
  5. ale po co z wyborczej Magda M. jest co wtorek o 21:30 na TVN ostatnio ogladalem w aucie
  6. a wlasnie ten tajemny guziczek w schowku co pare osob sie pytalo jest od wylaczenia TV i DVD podczas jazdy
  7. ONO ty to jak zawsze normalka na imprezach tak jak prawdziwy klubowicz oj wit szykujesz sie do liscia na spocie
  8. Ok wit to ja myje z rana a ty tak kolo 12 zebym dal rade do garazu wjechac
  9. Wiciu ty jak machniesz kazanie to az milo No pierwsze testy byly i niby jest ok dzisiaj beda kolejne ale koncert juz lecial :biggrin: a co do picowania bryki to juz w sobote jak nie bedzie lalo to zastosuje te specyfiki :twisted:
  10. No panowie od dzisiaj tez posiadam mozliwosc ogladania KONCERTU
  11. i kola 13" to dopiero lans a i jeszcze specjalna wersje z jednym glosnikiem w drzwiach
  12. oj Hugo lepiej nie Lookier to juz nie ogarnia tematow i tylko problemy przez to sie tworza
  13. i jeszcze blutu bedzie mial i kilka innych gadzetow a fele to ma kolosy ja nie wiem jak on to ogarnia w zakrecie :biggrin:
  14. no oniak ty wracasz autobusem ale do moich felg to trzeba miec specjalne przeszkolenie inaczej sie nie da ale ja nie mam zmieniarki to co wam wyjme telewizor z bagaznika
  15. nie no jakby to siadl do auta Zólw postrzegany w naszych kregach jako najwiekszy podrywac A4 WARSAW TEAMu to co innego ale ja to malo grozny
  16. co ty piszesz A jest bardzo OK widzieliscie sami jaki byl zazdrosny cos czuje ze zalozy teraz w aucie kamerke wew
  17. teraz jak kazdy bedzie mial koncert w samochodzie to nie wiem czy ktos bedzie wysiadal na torwarze
  18. jak sie uda to ja tez od jutra lans
  19. boisz sie ze dostaniesz baty
  20. tak na torwarze zaczniemy tylko trzeba zrobic rezerwacje no i ile osob
  21. no oczywiscie ze bedzie mowisz i masz :biggrin:
  22. Bieniu jaki deszcz zobacz jaka pogoda phona ci wyslalem takze jak cos to dzwon
  23. :twisted: i nie zaluje nie bo tam mazda szaleje
  24. Tak tak Norbi bylo zostawic sobie to TDI bys mial taniej
  25. Tak torwar :exclaim:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.