Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spanky ty widzialem zrobiles duzo foto na zlocie nie masz gdzies tego zgranego zeby mi pozyczyc na spocie np. w ten wtorek :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:biggrin: jutro szkolenie a prowadydjera niet
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
No ktos juz pisal ze to maja byc kulowe czyli takie jak pokazales
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siostra przynosi mi list i mowi jakas Walentynka do Ciebie od Bryni tylko chyba troche pozno to juz do ono no ale filmy z imprezy sa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
plytka jest niespodzianka zaczeta jestem wlasnie po jednej Brynia za wszystko piknie dziekuje ale z tymi znaczkami to juz naprawde pojechalas :redface: :biggrin: w sumie jakby podal adres i klucze nam to jest nie potrzebny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to sprawdze skrzynke dzisiaj :redface: a dziekować :biggrin: tak jest :exclaim: a dzisiaj widzialem ciezarowke z taka duza reklama MON CHERRY jakby tak cala zjesc to kac z tydzien czasu by trzymal bedziemy sie rozgladac :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widze ze duza grupa krazy blisko mnie a mon cherry kiedy zaczniemy no ja tak jak mowilem o 17 koncze robote takze pewnie wylot o 18 na 20 na miejscu i zaczynamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nareszcie jakies konkrety a Kris jutro przyjedzie adas wyslales zaproszenie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak nie ma to jak GW i "Lookier serwis" :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale wtedy to byla niby wada zarowki, wadliwa partia to teraz co
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale znowu ten sam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapraszam na spota a nie siedzisz w domu juz masz blisko bo to Torwar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio o twoim furaku juz sie wypowiadalem i tutaj i tobie osobiscie takze nie bede sie powtarzal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no musze ja zwazyc bo jestem bardzo ciekaw ile to ma KG bo nie dosc co quattro to jeszcze gaz z butla 65L no i wyposazenie FULL wypas jak to kiedys ktos pisal kazdy kabelek wazy swoje. No Norbi dziekuje tym bardziej ze ty mi powiedziales na Broniszach jedno slowo BRAC :exclaim: :biggrin: i naprawe jak narazie nie zaluje tego kroku bo auto super wkoncu ten zwykly pazdzioch B5 zamienil sie w cos za czym ludzie sie ogladaja i robia sobie zdjecia :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem tego samego zdania, V6 rulezzz no i do tego niby same koncowki wydechu ale dzwiek jak dla mnie w srodku ma zaje*** "prawie" taki jak u Norbiego :biggrin: No to chlopaki dzwonil ktos do naszego szkoleniowca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plati no ale cudow to nie bedzie zobacz swoj podpis i ty masz to zmierzone ja w nowosci mialem 220 kucy i 300 Nm a ile teraz zostalo no i jeszcze waga auta takze baty dostaje ale i tak jestem bo wlasnie takie auto chcialem z takim dzwiekiem a nie jakies tam kosiarki :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plati powtorka bedzie ale na dluzszym odcinku i jak skrzynie ogarne u szewczyka bo przekladka 1-2 to tragedia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie juz dzisiaj zaczyna szkolenie no ale bez niego to nie ruszymy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie strasz go bo nie pojedzie w piatek na szkolenie no ale my tu gadu gadu a gdzie jest nasz głowny szkoleniowiec :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo trzeba na spotach byc a nie strzelic focha bo daleko do reala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi ty jakbys postawil swoja eSe na cala noc w centrum na ulicy to mysle podobnie by bylo [ Dodano: 14-03-2007, 13:27 ] to przeciez z rana w sobote juz bedziesz doma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i co foch z przytupem pewnie na tydzien czasu ciekawe jak tam ono zalatwi :eek: tu chodzi o zdjecia z aukcji te co podales
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z nami pojedzie jeszcze chyba zólwik bo pozniej nabral ochoty tylko z rana w sobote musimy byc w wawie
-
[A4 B5] Nowe kólka mojej niuni
trochu mała ale widocznie wybrales wiekszy komforcik ale na moich 18" nie jest tak zle :biggrin: Sławek ważne ze tobie sie podobaja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No mi sie wydaje ze po dzisiejszym spocie juz wszyscy pojezdzili to juz mam spokoj no chyba ze sie Tomboy pojawi :eek: Chlopaki myslec o tym szkoleniu ja musze w sobote o 10 byc na uczelni