Treść opublikowana przez Lukas
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
NO gratuluje to prawie jak A4 :biggrin: a to w A6 nie bylo szyberdziury
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jeszcze kilka takich nieudanych zapiec dwojki i nie tylko sprzeglo bedzie do roboty [ Dodano: 13-03-2007, 23:22 ] a wlasnie Zółwik jak w realu lepszy pazdzioch niz na zdjeciach wiem ze byla brudna i ciemno :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja z witem jestem ustawiony na 17 bo w sobote musze byc kolo 10 w wawie a to szkolenie to znowu bedzie o silnikach TDI bo nie wiem czy jechac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no dzialo sie dzialo spalanie to mi z 14 wzroslo do 24 no ale aut to bylo 12 jeszcze tak troche i bedzie nowy rekordzik spotowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
XXL kolor granatowy a foto jest w temacie z polarami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tez:( hhacek ja twoj polar mam tylko tobie to taki rozmiar nie pasuje :confused:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedne ramki sa Adasia bo on zamawial 4 to niech on je rozdysponuje jedna dla norbiego druga dla ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie napewno nie moje:) to już mam tylko jeszcze nie dostałem polarka Polarek jest u mnie tylko kiedy ty bedziesz na spocie bo nie chce mi sie go wozic w aucie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tym to sie zgodze bo jak widzialem te zdjecia to powiedzialem ze nie jade ogladac bo mi sie nie podoba no i masz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie to tak tylko ze to jest dla silnika 4,2- 235/40R18 min:przod 2.7 , tyl2.4 max: 3.1 , 2.8 dane z www.opony.com.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie o 18 " nie wspominaja ale juz wsio jasne 2,5
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pamietacie Chlopaki stalego spotowicza wtorkowego
-
jakie cisnienie w oponach
:eek: nie no 3,5 to chyba za duzo
-
jakie cisnienie w oponach
No to kolejne pytanie ile ma byc w 18" przy tak ciezkim silniku jak 3,0 cos kolo 2,5 bo dzisiaj mialem dylemacik
-
Strefa Śmiechu
Ostatnio kolegom w pracy sie nudzilo i zapakowali kolezance furaka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To zalezy od silnika jeszcze moj to troche wazy podobnie Norbiego, musze poszukac info ile ma naprawde byc [ Dodano: 12-03-2007, 19:55 ] Cos dla nas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co mowil przeciez on nie ma 18 wiem ze 17" to 2,3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ups tak myslalem ze cos nie halo bo mam 2.1 takze musze dobic bo inaczej dobije opony Ono pamietaj o filmie dla mnie jutro i zeby nikt nie pojechal do Fortu wola bo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bedzie Kurna kto mi powie ile ma byc cisnienia w tych 18"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie dzisiaj jezdzilem swoim starym kondonem i bylem w :eek: az sie lezka w oku zakrecila dobrze ze obok stalo B6 to sie szybko ogarnalem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo pewnie chciales wstawic to z Brynia a na takie to trzeba miec koncesje od Łukasza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A własnie co do RAMEK bo ja mam jeszcze czyjs komplecik tylko kogo to Plastka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit jutro to sie obgada na zywo bo wiesz moza jakas cenzura Kochanki te sprawy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lookier, jak znajde chwile czasu jak narazie mi to nie przeszkadza takze jeszcze troche sie poszlajam ale w 100% sie zglosze pogadamy jutro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taka pogoda to nie bedziemy siedziec w garazu pora wyjsc na swieze powietrze