Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. NO gratuluje to prawie jak A4 :biggrin: a to w A6 nie bylo szyberdziury
  2. No jeszcze kilka takich nieudanych zapiec dwojki i nie tylko sprzeglo bedzie do roboty [ Dodano: 13-03-2007, 23:22 ] a wlasnie Zółwik jak w realu lepszy pazdzioch niz na zdjeciach wiem ze byla brudna i ciemno :biggrin:
  3. no ja z witem jestem ustawiony na 17 bo w sobote musze byc kolo 10 w wawie a to szkolenie to znowu bedzie o silnikach TDI bo nie wiem czy jechac
  4. no dzialo sie dzialo spalanie to mi z 14 wzroslo do 24 no ale aut to bylo 12 jeszcze tak troche i bedzie nowy rekordzik spotowy
  5. XXL kolor granatowy a foto jest w temacie z polarami
  6. ja tez:( hhacek ja twoj polar mam tylko tobie to taki rozmiar nie pasuje :confused:
  7. Jedne ramki sa Adasia bo on zamawial 4 to niech on je rozdysponuje jedna dla norbiego druga dla ono
  8. nie napewno nie moje:) to już mam tylko jeszcze nie dostałem polarka Polarek jest u mnie tylko kiedy ty bedziesz na spocie bo nie chce mi sie go wozic w aucie
  9. z tym to sie zgodze bo jak widzialem te zdjecia to powiedzialem ze nie jade ogladac bo mi sie nie podoba no i masz
  10. panowie to tak tylko ze to jest dla silnika 4,2- 235/40R18 min:przod 2.7 , tyl2.4 max: 3.1 , 2.8 dane z www.opony.com.pl
  11. no wlasnie o 18 " nie wspominaja ale juz wsio jasne 2,5
  12. Pamietacie Chlopaki stalego spotowicza wtorkowego
  13. :eek: nie no 3,5 to chyba za duzo
  14. No to kolejne pytanie ile ma byc w 18" przy tak ciezkim silniku jak 3,0 cos kolo 2,5 bo dzisiaj mialem dylemacik
  15. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ostatnio kolegom w pracy sie nudzilo i zapakowali kolezance furaka
  16. To zalezy od silnika jeszcze moj to troche wazy podobnie Norbiego, musze poszukac info ile ma naprawde byc [ Dodano: 12-03-2007, 19:55 ] Cos dla nas
  17. a co mowil przeciez on nie ma 18 wiem ze 17" to 2,3
  18. Ups tak myslalem ze cos nie halo bo mam 2.1 takze musze dobic bo inaczej dobije opony Ono pamietaj o filmie dla mnie jutro i zeby nikt nie pojechal do Fortu wola bo
  19. Bedzie Kurna kto mi powie ile ma byc cisnienia w tych 18"
  20. panowie dzisiaj jezdzilem swoim starym kondonem i bylem w :eek: az sie lezka w oku zakrecila dobrze ze obok stalo B6 to sie szybko ogarnalem
  21. Bo pewnie chciales wstawic to z Brynia a na takie to trzeba miec koncesje od Łukasza
  22. A własnie co do RAMEK bo ja mam jeszcze czyjs komplecik tylko kogo to Plastka
  23. Wit jutro to sie obgada na zywo bo wiesz moza jakas cenzura Kochanki te sprawy
  24. Lookier, jak znajde chwile czasu jak narazie mi to nie przeszkadza takze jeszcze troche sie poszlajam ale w 100% sie zglosze pogadamy jutro
  25. Taka pogoda to nie bedziemy siedziec w garazu pora wyjsc na swieze powietrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.