Treść opublikowana przez Lukas
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Twoją ? :biggrin: Dzięki slyszalem ze ONO cos planuje zrobic sobie zlota Karte
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
i zaplacimy na koniec jedna karta
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
my to po po calości jesteśmy wychowani nikt sie nie awanturowal no moze tylko Poziek z Onem sie wychlastali w piatek
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
jak :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj widze ze nie miales szkolenia Poziu z imion Klaudyna to jest calkiem inne imie ja o maly wlos nie dostalem po glowie ale jak mi sie pomylilo i powiedzialem Karolina (wiecie jaka ) to wtedy rozpetala sie wojna
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Mi tez chciala dac numer jak powiedzialem w piatek ze bedzie nas jutro 80 osob na nalesnikach
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Widze ze Maxiu po zlocie ma nowy podpis knajpa ambasada jest na wysokim poziomie obslugi klienta :eek: za rok tam wrocimy i poprosimy 100 nalesnikow
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
i ty nic nie mowilas a ja z Prezesem spalem Czuje ze Prezes to na ostrym kacu i dlatego naszych podziekowan nie odbiera
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
poz tez mial taka i duuzo wieksza predkosc niz ty zdeniu ale magnes to wielkosci wiadra dobrze ze mu razem z dachem nie zerwalo jej B6 Mon Cherry tez bedzie mial taki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj warto warto widziales co dzialo sie na mazurach w wiselce tez jest nagrany ciekawy film jak harry mial przybyc normalnie miami beach zrobili w pokoju u mnie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
ale antenki to na stale a nie na magneski przez ktore Vmax to 180
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
biedny talib ten to ma dopiero wrazenia po zlocie bo Adas musial myslec logicznie :biggrin: i mial GPSa obok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no teraz to harry bedzie kultowa postacia u nas
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
no jak gdzie u Ciebie slyszalem ze masz spory lokal blisko plazy :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
icemankoszalin, nie ma to tamto twoj RS przyciagal wzrok :eek: ważne ze jakos zalecieliscie nad ta wode na nastepny zlot bedziecie mieli blizej :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no rano w niedziele wiktorie jeszcze widzialem ale pozniej to nie ale fakt cora go pilnowala
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
z tym sie zgodze dawal rade i malo pil nie no jak Miron jak ja wracalem do pokoju to bylo slychac tylko glosne chrapanie :biggrin: ale nie da sie ukryc Prezes zachowal sie tak jak nalezalo
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
a no szczegolnie z gwozdziem my tugadu gadu a prezes to widze ze jeszcze gdzies baluje :eek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Brynia nastepnym razem strzelimy po mon cheri i pawełku
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Ja to chialbym przeprosic wszystkich tych z ktorymi nie wypilem nawet kieliszka :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kto to jest ten harry bo glosno bylo o nim w czwartek i akcja z kwiatkami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo wit trzeba bylo "myslec logicznie" i pojechac z nami a pompke poczta wyslac mamy kilka nowych zwrotow do nauczenia po tym Zlocie a jutro spot z mon cheri
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze lepiej nie bo nie wiem czy wit ma takie pojemne wiadereczka jak sebmis
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
no prosze to jednak Łukasz potrafi szybko jezdzic :biggrin: no jeden z dzikow warszawskich tez mial taka predkosc tylko ze z antena magnesowa na dachu :eek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
No co do filmiku bede rezal w notatniku jak tylko dostane wsie materialy od WAS czyli zdjecia itp.