Treść opublikowana przez Lukas
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
no ja juz napisalem usprawiedliwienie i dzisiaj lece do ZMC mam nadzieje ze drogowcy maja jeszcze soli troche takze mysle ze troche polatam na tych 235
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
no to ja chyba o czyms nie wiem bo poprzedni wlasciciel robil co 15tk
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
no wlasnie wchodzi 6,5 litra ale do oniaka jeszcze wiecej chyba z 8
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Poprzednie TDI mialo jeden plus wchodzilo do niego tylko 3,5 litra oleju do tego dzisiaj musialem kupic 7
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja to chce sie shamowac i bedzie wsio jasne
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
mysle ze wieksze zgadza sie tu nie ma czegos takiego ze ci glowa lata i jakby nie zagłówek to by ci ja urwało panowie snieg pada a ja na letnich 18" :eek: ruszyc to ja rusze ale hamowanie
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Murzynek po jezdzie twoim autem postanowiłem miec szyberdach i mam :biggrin:
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
samochodzik zostaje w zamosciu i bedzie sie rejestrował a ja robie za navigacje u oniacza mam etat
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
jak tylko dorwe dobrego aparatu bo tym moim to ja sobie moge :confused: postaram sie po weekendzie cos zrobic ladnego
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
no niestety do wisły przyjade 3,0 ale TDI mala zostaje w domku, na nastepnym zlocie bedzie obecna ewentualnie zapraszam do wawy na jazdy probne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono nie mam pojecia czy to podejdzie obstawiam ze nie
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
brakuje tylko zderzaczka od S4 z przodu
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Moge powiedziec ze wyglada tak jak jezdzi a jezdzi jak wyglada :biggrin: jak to moja siostra powiedziala dzisiaj o dymek leci z dwoch rurek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Damy rade Norbi na spocie jak tylko sie pojawisz a i mysl nad tym wyjazdem z nami za 220 godzin
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
no zapraszam to pozwole nawet posiedziec :biggrin: no wydech troche duzi ale jak narazie musi taki zostac a moze sie przyzwyczaje
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
wiem Murzynku ze mielismy inne plany ale coz chcialem zostac przy A4 , wybralem wyglad i zeby jako tako jechalo
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
zgadzam sie Wojtek tak tez zrobie chlapacze zaslaniaja mi te piekne 235 kola :biggrin: blenda czy tam lotka zostaje mi sie podoba ten komplet z bojlerem no chyba ze sama odpadnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aby dzialala Norbi a pozniej bede szukal nowszej
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
mam nadzieje ze tej zimy jeszcze bede mial okazje zobaczyc snieg z malenstwem ale nawet teraz czuje jak sie d*pa przytula do ziemi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a z innej beczki panowie potrzebuje mapke do tej navi kto ma i moze z nia podzialac bo z adasiem nie mozemy jej ogarnac bo sie plytka zmarnowala
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
no to masz syna ktory sie zna spoko jakby nbie bylo gazu to bymgo nie zakladal ale jak jest to czemu nie jezdzic na nim
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
no chłopaki i dziewczynki ciesze sie ze zostala przyjeta do grona klubowego :redface: troche sie poreza i beda z niej ludziki Chudineze Zamość to juz tuż tuż takze wygladaj mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jeszcze musze byc wpracy w czwartek Poziek podobnie :confused:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak wylatujemy kolo 14 reszta we wtorek za tydzien na spocie
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
jedyne TDI to 3,0 ale nie stac mnie na B7 dlatego wybralem opcje 3,0 benzynka