Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to na promenadzie jest jakis podziemny larking czy ladujemy sie do srodka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mowisz 50 % znizki na serwis hmm robi sie atrakcyjnie :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No mi tam pasuje i geant ikarusy tam jezdza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do maca to wiecie nam z oniaczem nie zaszkodzi ja tam nie lubie zbednych scen zmienmy na jakis normalny parking i wsio co do paczkow to 3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to moze lepiej do maca na ostrobramska zjemy cos fury poczekaja na zewnatrz i nie trzeba bedzie jechac pol miasta i marznac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj czuje ze nie da rady bo maja juz oko na nas we wtorki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no zrobimy spota u Tomboya w ksiegarni i kazdy wypozyczy ksiazki tyle ile da rady uniesc damy rade Kunio lepiej trzeba myslec nad nowym parkingiem i chyba zostaje nam BC :confused:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to wszystko zalezy od tomboya jestem uzalezniony od tego fraj***
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba B7 ale jak pasuja do B6 to moze mi je oddasz przydadza sie za pol roku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja mysle ze ruszycie swoje 4 litery we wtoreczek bo pewnych ludzikow to juz z miesiac nie widzialem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit miales byc u mnie na herbacie i co no nareszcie ilez mozna bylo jezdzic z tym wykrzyknikiem :exclaim: to co w nastepny wtorek znowu upalamy S4 jak juz ma hamulce :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak Wit mam wycieraki i klocki takze zapraszam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no zólw ty to mozesz uzyczyc swojego talentu w tom tomie
-
felgi 18" jak wam sie podoba
jak dwie przeciez to tylko jedna na przymiarke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no co ty zólw ty tak nie szalej bo ci pikawa siadzie od tych wrazen z jazdy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to zes teraz pojechal po bandzie tak samo jak Zólw po pomoscie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten klekot pozniej ledwo co dawal rade ale Dzik ladnie wyjechal z media :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a oniacz mial fuksa mial bilecik wazny i starczylo nam na Maca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o to chodzi ze nie bylo 6 samochodow i 7 ludziow stalismy przy onowozie i nic wiecej nawet kola nie sciagalismy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyszlo takich dwoch smiesznych i powiedzialo ze tak maksymalnie do 21:20 bo pozniej nas tu zatrzymaja brama a my ze to dopiero 20:30 ale pozniej wpadl gosc starszy padaka i mowi ze ma skargi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oki panowie to teraz trzeba zmienic miejsce spotkan do czasu az bedzie cieplo na torwarek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono po mnie przyjedzie takze jak ja bede to beda wszyscy a i smycze odbieracie dzisiaj bo trzeba mi kasy na nowe
-
[B5 AFN] Dolna osłona silnika
ja za swoja placilem na allegro 90 zł i juz 2 zimy na niej latalem i jest cala takze nie wiem gdzie ty ja wynalazles w sklepie z porcelana :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To kto po mnie przyjedzie
-
Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
co do stolu szwedzkiego to beda ciastka na zagryche tak jak na Mazurach bylo wodka pod Hity :biggrin: