Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. ale dzwonil juz ze ma dobre i bedziecie drugi raz cwiczyc zdejmowanie kola
  2. gdzie jest cale towarzycho pojechalo sie slizgac czy jak
  3. bedzie trzeba zaczac sie sprezac z tym autem bo snieg to jednak snieg szuter tez dobry ale na niskim zawiasie moze byc grozny
  4. no ladnie sypie a ja nie mam :frown: zanim kupie to moje to bedzie juz wiosna
  5. Czyli dzisiaj spot u Prezesa slyszalem ze tor juz zamowiony szampan tez :biggrin:
  6. Ale Dziki to jest TIP a to przeciez zło no nie NORBI
  7. jaki wniosek ze zmieniamy na arkiadie :twisted: mi to akurat pasi bo bede mogl piechota chodzic tak 30 min i bede
  8. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  9. byla ja taka mialem, wyjmij zegary i sprawdz czy go posiadasz 5minut roboty
  10. Czyli wyszlo ze ta cala ochrona ma szczescie ze pleban byl bo inaczej to I Wit by ich tylko wyspowiadal w ostatniej chwili zycia
  11. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No panie i panowie dostalem info od Murzyna ze potrzebuje POMOCY bo auto nie jedzie znowu ten gaz ktos ma jeszcze jakies pomysly moze
  12. no prosze to za tydzien trzeba zmienic lokal na jakis inny bo jak te kurduple urosnal
  13. a nozki jak dluuugo ci sie jeszcze telepaly no ladnie to dlaczego te karczki chcieli was lac spokojnie panowie jeszcze miesiac i wracamy na torwar
  14. e tam odlam marne podrobki tylko ze tak do Konca to my jestesmy A4 WARSAW TEAM :twisted:
  15. a cos wiecej stracilem czy jeszcze impreza trwa tylko przeniosla sie do ono razem z pralka
  16. to my sobie sebmis tu pogadamy :biggrin:
  17. czyli bedzie przyjemne z pozytecznym
  18. ono tylko nie kupuj zamrazarki bo to juz ciezkie czyli stoi tak w sam raz jak na Warszawe
  19. ale ze jak nie wiesz jak sie obsluguje ono ty lepiej uwazaj bo to nie samochod jeszcze ci krzywde zrobi :biggrin:
  20. nie mam pojazdu i nie ruszam sie z domku a powod to 3 egzaminy w ten weekend :confused:
  21. ja odpadam dzisiaj (chyba jestem jakis chory pierwszy raz na spocie nie bede :eek: )
  22. teraz to juz ma co 5 samochod takze na trasie nie ma problemu a znakow to juz nikt nie daje takze montowac chlopaki CB
  23. Temat poruszany chyba juz ze 100 razy na forum stary jak malo ci moczu a masz okolo 10 tys to pakuj silnik z T ale czy warto nastepnym razem nalezy sie przylozyc i znalesc 1,8T i nie bedzie problemow
  24. no prosze to ja ide sprawdze czy moze jakies awizo lezy z zaproszeniem :biggrin: ale z czego co wiem to Zółw ostatnio byl na parapetowie i tak sie nalykal procentow ze oba pietra zapaskudzil i nie bedzie wiecej imprez
  25. o widze ze plati pierwszy raz wpadl w szau to oznacza ze trzeba chyba spotkac sie przy krowce np. u ono bo cos mowil ze ma jakis apartament czy cos do podlania :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.