Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale dzwonil juz ze ma dobre i bedziecie drugi raz cwiczyc zdejmowanie kola
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzie jest cale towarzycho pojechalo sie slizgac czy jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bedzie trzeba zaczac sie sprezac z tym autem bo snieg to jednak snieg szuter tez dobry ale na niskim zawiasie moze byc grozny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ladnie sypie a ja nie mam :frown: zanim kupie to moje to bedzie juz wiosna
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
Czyli dzisiaj spot u Prezesa slyszalem ze tor juz zamowiony szampan tez :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale Dziki to jest TIP a to przeciez zło no nie NORBI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaki wniosek ze zmieniamy na arkiadie :twisted: mi to akurat pasi bo bede mogl piechota chodzic tak 30 min i bede
-
Strefa Śmiechu
- Zegary w A4 prosze o pomoc !!
byla ja taka mialem, wyjmij zegary i sprawdz czy go posiadasz 5minut roboty- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli wyszlo ze ta cala ochrona ma szczescie ze pleban byl bo inaczej to I Wit by ich tylko wyspowiadal w ostatniej chwili zycia- [B5 AJM] Sensor pozycji gazu
No panie i panowie dostalem info od Murzyna ze potrzebuje POMOCY bo auto nie jedzie znowu ten gaz ktos ma jeszcze jakies pomysly moze- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze to za tydzien trzeba zmienic lokal na jakis inny bo jak te kurduple urosnal- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a nozki jak dluuugo ci sie jeszcze telepaly no ladnie to dlaczego te karczki chcieli was lac spokojnie panowie jeszcze miesiac i wracamy na torwar- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam odlam marne podrobki tylko ze tak do Konca to my jestesmy A4 WARSAW TEAM :twisted:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a cos wiecej stracilem czy jeszcze impreza trwa tylko przeniosla sie do ono razem z pralka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to my sobie sebmis tu pogadamy :biggrin:- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
czyli bedzie przyjemne z pozytecznym- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono tylko nie kupuj zamrazarki bo to juz ciezkie czyli stoi tak w sam raz jak na Warszawe- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ze jak nie wiesz jak sie obsluguje ono ty lepiej uwazaj bo to nie samochod jeszcze ci krzywde zrobi :biggrin:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mam pojazdu i nie ruszam sie z domku a powod to 3 egzaminy w ten weekend :confused:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja odpadam dzisiaj (chyba jestem jakis chory pierwszy raz na spocie nie bede :eek: )- Znaki świetlne
teraz to juz ma co 5 samochod takze na trasie nie ma problemu a znakow to juz nikt nie daje takze montowac chlopaki CB- Zmiana silnika 1.8 - 1.8T
Temat poruszany chyba juz ze 100 razy na forum stary jak malo ci moczu a masz okolo 10 tys to pakuj silnik z T ale czy warto nastepnym razem nalezy sie przylozyc i znalesc 1,8T i nie bedzie problemow- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze to ja ide sprawdze czy moze jakies awizo lezy z zaproszeniem :biggrin: ale z czego co wiem to Zółw ostatnio byl na parapetowie i tak sie nalykal procentow ze oba pietra zapaskudzil i nie bedzie wiecej imprez- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o widze ze plati pierwszy raz wpadl w szau to oznacza ze trzeba chyba spotkac sie przy krowce np. u ono bo cos mowil ze ma jakis apartament czy cos do podlania :twisted: - Zegary w A4 prosze o pomoc !!