Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to jakie trzeba prawko wystarczy karta rowerowa czy juz trzeba motorowerowa posiadac
-
Lampka kabinowa - ma sie zapalac czy nie.
tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak narazie to nie ma o czym opowiadać bo takich bandziorów to juz kilka widzialem i zaden nie byl perfekcyjny :confused:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas nie ma czym sie przemieszczac takze zapraszam po polary do mnie no dzieki Wit mialem do ciebie dawac znac ale jutro sobie odpuszcze i zostaje na chacie jak cos mi sie zmieni to przetelefonuje
-
a4 b5 1.9 tdi 110 km 99 rok deska rozdzielcza
Tak no chyba ze masz klimatronik i na nim sie pobawisz a jak to juz tez bylo
-
[B5] problem z panelem sterowania klimatronika
ja w swoim ex mialem tak ze ciagle mi przygasały cyferki ale reagował na guziki to tak jezdzilem ale gdy przestały dzialac guziki rozebralem go na czesci pierwsze i okazalo sie ze wtyk na plytce wyswietlacza w jednym pinie sie poluzowal i nie laczylo wystarczylo poprawic luty i bylo ok.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
punkcik 3 nie wchodzi w rachube :twisted: kurcze jestem Ciekaw kto mi podpis zmienil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no szybko tydzien czasu z 20 telefonow i 2 ogladajacych tylko zebys wiedzial ze sie poslucham
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
a sa jakies nagrody w tym konkursie co to za wir bo ja wiem no ale ok Plati jak dasz wykres to zobaczymy co to warte
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no mowi sie trudno jakos trzeba dojechac szkoda ze Tomboy odpadl bo bysmy razem chodzili na PeKaeSa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no co ty Wojtek ja nie mam tych gabarytów co ty bede wygladal jak Tomboy w tej S8 no nie POZIEK szukam A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no wtedy to juz jej ostatnie tchnienie bylo no mam nadzieje ze cos szybko znajde bo ta kase to zaraz przepije bedziesz poinformowany chudineze o spocie w zamosciu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No moze i nowy klubowicz nie wiem mlody gosc ze 2 lata starszy odemnie mam nadzieje ze nie bedzie dzwonil z pretensjami bo ogladal go 2 dni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chlopaki moje AUDI SPRZEDANE dzisiaj pojechalo sobie jezdzic po Warszawie Pazdzioch sprzedany teraz szukajcie nowego A4 ale juz nie pazdziocha tylko prawdziwego DZIKA :twisted: i w
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a gdzie jest cala reszta ekipy ono to pewnie nie wie w ktorej czesci laptoka zostawil i na forum nie moze wskoczyc lub cos gotuje (mniej realne) :biggrin: a co do chomika to niezle polecial chlopaczyna ale wazne ze juz jest ok
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no to jedno mniej bo ja lece z oniaczem
-
[S4 4.2 V8] Wilk w oczej skórze
No panowie S4 jednak jest realna zdjec nie udalo mi sie zrobic ale Dziki warszawskie mogli sobie posluchac silnika jak i podotykac go co uczynił Zółwik :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no S4 nie dostalo zdjecia ale dostanie nastepnym razem takze spokojnie a zólwia i twoje plati zdjecie bedzie dzisiaj tez poddane ocenie :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy to sa stringi naszej siostry klubowej :?: :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma to jak byc fotogenicznym klubowiczem a kask jest zajebiozo :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
S4 byla tak szybka ze moj aparacik jej nie zdolal ogarnac ale strzelil fotke niezidentyfikowanemu klubowiczowi jak ktos wie co to ło jest to pisac :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to po spocie najwazniejsza dzisiaj to byla pierwsza S4 B6 warszawska "prawdziwy Dzik" :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie chcieli dolozyc na flaszke :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mało brakowało a by moj potwor znalazl juz nowego wlasciciela :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no fakt same A4 i A6 tam widzialem na placu takze na audi sie trochu zna