Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daje rade wszystko dla was Chlopaki i specjalnie dla Adasia dobrze ze Klaudia tego nie widzi :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli znowu bedzie S4 hmm trzeba to ogłosic to bedzie wiecej ludziow :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to bedzie nas mnogo we wtorek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokladnie zawsze jest we wtorek i nie ma to tamto zeby nie bylo :564:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te wit.s na onecie podaja ze zatrzymali wit.Z to jakis twoj ZIOMAL :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
bedzie wstepna selekcja :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a ja to mam jeszcze jedna propozycje zeby kazdy kto jedzie na ZLOT odwiedzil ten tamt i napisał stosownego poscika http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4088 :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no moze poprostu wydoroslal :one: a nie tylko dziwczynki i samochodziki teraz beda ksiazeczki :053:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tez ostatnio duzo czytam ale Forum A4 :diabel: chyba musze dac ogłoszenie ze szukam SPONSORA na B6 :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zółw to waga ciezka takze wole nie ryzykowac zaduszenia :053: ale Kunio ma ponoc dostac jakis avans tak sie chwalil to moze pomoze :one:
-
[B5 AJM] Przegub
byly juz podawane ceny od 200 do 250 zl :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek ale moglbys nie chwalic ze cos my tutaj ten teges powiedzialem ze jak cos to numer znasz a ja wtedy bede myslal od kogo tu kase pozyczyc :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ale Norbi Poz prawde pisze jak wparował pod imole to pierwsze co padlo to "gdzie S4" i blysk w oczach umarl jak powiedzielismy ze nie ma az musialem dać mu polara bo zaczelo nim rzucac :one:
-
[b5 1Z] pomiar na hamowni-seria
Czyli zdrowy kondonek :one: eh od 2 tys ten moj 1Z dopiero jedzie i to tylko przy 2 tysia :/
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no to trzeba bedzie pogadac z wladzami Wisly czy mozemy zrobic przejazd przez miasto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A o to tablica wyników moj jest numer 4 :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ale onowozu to nikt by nie dogonil :diabelek: no chyba ze Norbi takze lepiej ze lecimy w czwartek :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
bo to Niunia centrum Polski jakby nie bylo najwiecej A4 :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale w dzien to tam kreci sie za duzo ludzi to tez nie wiem czy tai dobry pomysl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo tobie dali M to cie uwiera ja tam bralem L bo ostanio to podpakowalem :one: to co panowie we wtorek za tydzien jak bedzie pogoda lecim na "S" lub na "A" albo "W" :?: :?:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ale to ze jak masz jakies tajne info od gorali ze snieg bedzie :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
witamy w elicie :diabel: teraz pytanie tylko czy sam :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyznam sie bez bicia ze pogadalem na starcie z gosciem i wskazal mi numerek 4 karta :diabelek: ale i tak waga robi swoje :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak ja tam siedzialem za koleczkiem :diabel: ale powiem tak u ona bardziej mozna sie nabawic choroby kregoslupa ale ten dzwiek Norbiego hmm piekny no i daje rade :one: a co do Kartów to znowu bylem NAJPESZY 22,8s :diabelek: waga robi swoje :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak dobrze pojdzie to dzisiaj na spocie odbior POLAROW ci co nie wplacili kasy Poziek i Kichol to nie dostana