Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. ujek a dasz sie przejechac :diabel: oby auto bylo całe i nie pili w nim bo nasz adas to ma kiszki krotkie :053: pasowało by go wyslac na dosztukowanie
  2. OT : a skad wiesz przeciez nie byles u nas na spocie zeby zobaczyc tego dzika :053: nie moglem pohamowac bajery zdeniu :one: a co do S4 to ile Ci spala tylko nie jak zona jezdzi tylko Ty
  3. czyli cos kolo kwietnia hmm :564:
  4. o prosze i niuniek do nas zawitał :one: ale Warszawa to sie szykuje na zimowego zlota w marcu :diabel2:
  5. :one: mam nadzieje ze adas nie bedzie zalowal samochodu Pozia i przedmucha mu ta rure a wlasnie Poziu obiecal we wtorek oddac nam na testy swoja rakiete :diabel:
  6. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  7. no prosze ono piknie normalnie a ja dostalem info ze nasze Dziewczynki pojechaly do Krakowa :564:
  8. :509: Niuniek musisz zamiscic jakies lepszejesze zdjecia bo z tch to nie moge oceniac ale ufam na slowo ze piekna :one:
  9. wustyle, to moze ty nam wyjasnisz co ty chcesz zakladac bo chyba nie te stery od motorowki jak Zólw mowi :one:
  10. ale Zółw my tu nie rozmawiamy o zderzaku tylko o bojlerze na gorze :one:
  11. Mi wyszlo tyle co na G_techu prawie ale to zalezalo od wagi swoja znam auta nie do konca jaki z tego wniosek jak chcesz zeby twoje auto bylo niebieska strzala to oddaj je nam :diabel: :one:
  12. nie no w sam raz babski samochodzik :one: pewnie nie jednemu kopara opada jak strzela na zielonym :galy:
  13. ja mam 12 letnie i jezdzi jeszcze :one: a z tym 10 letnim to jakos dawno matematyke mialem :diabel: Al_Capone, pokazesz furaka na zywo to ocenim jak to wyglada :one:
  14. auto z takiego rocznika musi miec jakies wady przeciez to tylko audi nowe auta maja wady a co mowic 10 letnie
  15. ale wiesz odmulanie swojego auta to nie to samo co obcy kierowca ten jak sie przejedzie to az tarcze powygina :053:
  16. stary ale masz Audi tylko ze trafiles na felerny ale tez nie do konca egzemplarz pojaw sie na spocie to wyjasnimy wsio
  17. no to jeszcze sie pochwal w jakim rejonie mozna tocudo zobaczyc :one:
  18. Ja odbieram Hugowi on odbiera mi :diabel: ale i tak wszsytko w rodzinie zostaje :564:a tak na marginesie to kto by nie wiedzial gdzie sie dziki zbieraja :one:
  19. no zapowiada sie interesujaco a jakies inne zdjecia :027:
  20. ale to ja ze zapraszasz wujkow na imprezke :564:
  21. chlopaki poszukajcie sobie w warsztacie u nas rezanie ramek na zegarach tem jest opis jak wyjac zegary ze zdjeciami zadna filozofia
  22. dlatego nie mozna zmienic koloru podswietlenia w A4 np.na niebieskie :one:
  23. jak pomaranczowe przeciez to zegary sa malowane a nie zarowki, zarowki sa biale
  24. wystarzylo poszukac a sa to zarowki R5 kupic lepiej odrazu na zapas tak z 5 sztuk bo przy wymianie moze sie kilka zepsuc :one:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.