Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i kto to mowi Tomboy ty tez nic sie nie odzywasz na forum :razz: ja jeszcze tylko dzisiaj i mam kwarantanne na forum do srody :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plastek2 nie powiem ze liczylismy na twoja obecnosc za kare wozisz nas na nastepnym spocie B7 :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zólwiczku zwierzaczku ty moj juz szykuje jakies fotki dla publicznosci ale wiem o co wam chodzi o siostre adasia :razz: ale adamooo zabronil mi pokazywac z nia zdjec [ Dodano: 20-12-2006, 23:30 ]
-
[B5 2.6 V6] A to moje A4...
ale dodaj jeszcze bledy wskazan czyli jakies 225 bylo nie masz klimatronika to nie sprawdzisz ile tak naprawde cie robi predkosciomierz
-
Funkcja predkosci klimatronika ...
troche juz bylo nawet tutaj http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=70&postdays=0&postorder=asc&start=0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to teraz jest was dwoch :razz: no ale poczekajmy na wyjasnienie POZKA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty nam lepiej powiedz czemu nie bylo rezerwacji w tej bibliotece :?: i musielismy sie bujac i czukac lokalu :?:
-
[B5 2.6 V6] A to moje A4...
Czepiacie sie :razz: wazne ze wyroznia sie z tłumu i koledze sie podoba :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plati wazne ze byles zamiast oplatka byla pizza ale tez sie podzielilismy :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś widze ze Poziek zabladzil hmm a moze boi sie odezwac :mrgreen:
-
Grill RS4 - czarne ringi czy srebrne?
Wiesz co Kunio chyba jedanak srebrny ladniejszy zartowałem dobrze jest myslalem ze zobacze to dzisiaj w realu :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No panowie i panie bylo lodzio miodzio Kurtale juz oddałem z wypozyczalni 50 zyla zaplacilem ale jaki efekt Poziek ma liscia ale wszystko dobrze sie skonczylo Ostatni spot w tym roku byl na 5 Pozdrowienia dla siostry Adas bo pewnie juz jej szybko nie zobaczymy :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak tez zrobie :twisted: Panie i Panowie OSTATNIE SPOTKANIE WASZAWIAKÓW W TYM ROKU godz.19 torwar pozniej biblioteka policyjna na rakowieckiej Zapraszam
-
Grill RS4 - czarne ringi czy srebrne?
no dobra niech beda czarne Kunio :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tylko 3 osoby wiedza dokladniej ja Tomboy i Poziek bo juz tam bylismy raz na kuleczkach Wit.s wszystko w twoim poscie sie zgadza a dokladniej to jest na przeciw wiezienia :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono bardzo fajne miejsce spokojne i w bilardzik mozna pyknac to mozemy zebrac sie o 19 na torwarze i polecimy na rakowiecka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek podaj adres jutrzejszego spotkania bo wiele osob jeszcze nie wie
-
[B5 2.5 TDI AFB] Przepływomierz
spanky powinno byc "BEZCENNE" tak jak w reklamie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek musze cie zmartwic nie da rady no chyba ze by bylo duuuzo lzejsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak wlasnie widzialem w wiadomosciach ze zaczely drzewa kwitnać :mrgreen: Murzynek to mowisz ze moc jest z Toba i niech tak zostanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i bylby lisc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
numer poszedl na PW takze juz wiesz :razz: tego nie znalem ide pozbijam sie z kolegow w pracy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak dokladnie jakby cos to numer kazdy zna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra Dziewczynki juzem wrócił do swiata internatu :mrgreen: Poz mam nadzieje ze załatwisz to co obiecales Jutro kto sie melduje ostatni raz na spocie w tym roku :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
acha no jak tak mowisz to ok