Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ono spokojnie jeszcze chwila i bedzie tez do A4 nie ma co sie spinac wiadomo ze A4 to na koncu szeregu jak nawet zastepczego auta nie daja w serwisie :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak zapomnialem o Ani i psie klubowym :mrgreen: a i jeszcze byly felgi Kunia wyrezane na tokarce w ursusie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na spocie obezni to : Zółw tomboy ono plati Poziek nervusek ono Kichol Kunio Plastek2 margoth
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no to cos podobnego jak u ciebie adas :mrgreen: tylko cos czuje ze przy wadze ciezkiej ono to zacznie latac z tymi motylkami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
acha widziales co sie stalo jak spytalem czy moge popilnowac zeby nikt nie zaczepial ja nie wiem co mu sie stalo ale kiedys nie byl taki gwaltowny chyba melisy mu kupie taaa wiemy wiemy tylko jak narazie to siostra sie zaplatala w te twoje roze no i chemik biedny :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no widzialem ze sie ogladala bo ono specjalnie tak zaparkowal tylem zebysmy sie nie gapili tylko nie wiem czemu patrzyla na mnie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adas nie bylo czolowych dzikow scigantowych to nic ciekawego sie nie dzialo oprocz tego ze dzisiaj ono wylazl z auta na dluzsza chwile i pozostawil siostre sama w aucie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No stary to bylo wczesniej mowic albo dzwonic teraz to juz po spocie z 8 nas bylo jedna B6 dwie B7 i 5 B5 :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi to Wsiego Najlepsiego jak tak zbieramy chlopakow i wpadamy u Ciebie zrobic spota :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adas ty to tak jak zawsze co 2 wtorek praca takze masz usprawiedliwienie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
my tam cierpliwie poczekamy do marca na zlocie spije sie cie i polozy spac obok Tomboya a niewiaste beda pilnować Dziki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakie zboczuchy :?: cywilizowani ludzie :mrgreen: ja tam uwazam ze lepiej jakby zostalo wszystko w rodzinie czyli w klubie niz mialby ja ktos obcy odbierac np.listonosz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i po co mowiles bysmy sie zaopiekowali niewiasta taka Klubowa pomoc siostrom
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostatnio jakoś tak szybko konczymy bo chłopaki chca zdazyc na Magde M.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ostatnio bylo do 21 takze trzeba sie sprezac :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie i Panie no i Zółwiu :mrgreen: Spot dzisiaj tak jak zawsze Media na ostrobramskiej poziom -1 Zapraszam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ostatnio to bylo tyle siostr ze nie moglem sie polapac kto z kim i dlaczego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co to za pytanie oczywiscie ze WSZYSCY :!: tylko jutro moze juz bez naszych siostr :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak ktos musi sie Toba zajac jak bedziesz strzelal 5 minutowke :mrgreen: jakby cos to zajme sie w tym czasie Karolina :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niech no tylko sie baczek dowie to Zółwik na zlocie masz liscia jak sie patrzy jeszcze jak wyskoczysz w poscieli na powitanie jak ostatnio na mazurach to te przescieradla spadna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co ty zółw jakie prosto. Ja w życiu nie widziałem tyle znakow STOP co tam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale z kierunkowskazami to tez po amerykansku tam to nikt nie uzywa przez to i ja sie tak nauczylem :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziekować dziekować za uznanie :mrgreen:
-
Użytkownicy pokażcie sie..
Jak widać temat nie ruszył no chyba ze teraz cos drygnie :roll: PANIE I PANOWIE W tym temacie wklejamy zdjatka swoje (z zoną, Kochanka, babcia.....). Ważne zeby był na nim klubowicz :!: Zbedne dyskusje typu: nie poznalbym cie, ale ty jestes brzydki.... beda kasowane :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plastek 2 zobacz ile w klubie warszawskim jest A4ek kazde przechodzilo taki test :mrgreen: i wszystkie jezdza jeszcze