Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Ono spokojnie jeszcze chwila i bedzie tez do A4 nie ma co sie spinac wiadomo ze A4 to na koncu szeregu jak nawet zastepczego auta nie daja w serwisie :roll:
  2. tak zapomnialem o Ani i psie klubowym :mrgreen: a i jeszcze byly felgi Kunia wyrezane na tokarce w ursusie
  3. na spocie obezni to : Zółw tomboy ono plati Poziek nervusek ono Kichol Kunio Plastek2 margoth
  4. a no to cos podobnego jak u ciebie adas :mrgreen: tylko cos czuje ze przy wadze ciezkiej ono to zacznie latac z tymi motylkami
  5. acha widziales co sie stalo jak spytalem czy moge popilnowac zeby nikt nie zaczepial ja nie wiem co mu sie stalo ale kiedys nie byl taki gwaltowny chyba melisy mu kupie taaa wiemy wiemy tylko jak narazie to siostra sie zaplatala w te twoje roze no i chemik biedny :mrgreen:
  6. nie no widzialem ze sie ogladala bo ono specjalnie tak zaparkowal tylem zebysmy sie nie gapili tylko nie wiem czemu patrzyla na mnie :mrgreen:
  7. adas nie bylo czolowych dzikow scigantowych to nic ciekawego sie nie dzialo oprocz tego ze dzisiaj ono wylazl z auta na dluzsza chwile i pozostawil siostre sama w aucie :mrgreen:
  8. No stary to bylo wczesniej mowic albo dzwonic teraz to juz po spocie z 8 nas bylo jedna B6 dwie B7 i 5 B5 :mrgreen:
  9. Norbi to Wsiego Najlepsiego jak tak zbieramy chlopakow i wpadamy u Ciebie zrobic spota :mrgreen:
  10. adas ty to tak jak zawsze co 2 wtorek praca takze masz usprawiedliwienie
  11. my tam cierpliwie poczekamy do marca na zlocie spije sie cie i polozy spac obok Tomboya a niewiaste beda pilnować Dziki
  12. jakie zboczuchy :?: cywilizowani ludzie :mrgreen: ja tam uwazam ze lepiej jakby zostalo wszystko w rodzinie czyli w klubie niz mialby ja ktos obcy odbierac np.listonosz
  13. i po co mowiles bysmy sie zaopiekowali niewiasta taka Klubowa pomoc siostrom
  14. Ostatnio jakoś tak szybko konczymy bo chłopaki chca zdazyc na Magde M.
  15. ostatnio bylo do 21 takze trzeba sie sprezac :mrgreen:
  16. Panowie i Panie no i Zółwiu :mrgreen: Spot dzisiaj tak jak zawsze Media na ostrobramskiej poziom -1 Zapraszam
  17. ostatnio to bylo tyle siostr ze nie moglem sie polapac kto z kim i dlaczego
  18. a co to za pytanie oczywiscie ze WSZYSCY :!: tylko jutro moze juz bez naszych siostr :mrgreen:
  19. no tak ktos musi sie Toba zajac jak bedziesz strzelal 5 minutowke :mrgreen: jakby cos to zajme sie w tym czasie Karolina :mrgreen:
  20. niech no tylko sie baczek dowie to Zółwik na zlocie masz liscia jak sie patrzy jeszcze jak wyskoczysz w poscieli na powitanie jak ostatnio na mazurach to te przescieradla spadna
  21. no co ty zółw jakie prosto. Ja w życiu nie widziałem tyle znakow STOP co tam
  22. ale z kierunkowskazami to tez po amerykansku tam to nikt nie uzywa przez to i ja sie tak nauczylem :mrgreen:
  23. dziekować dziekować za uznanie :mrgreen:
  24. Jak widać temat nie ruszył no chyba ze teraz cos drygnie :roll: PANIE I PANOWIE W tym temacie wklejamy zdjatka swoje (z zoną, Kochanka, babcia.....). Ważne zeby był na nim klubowicz :!: Zbedne dyskusje typu: nie poznalbym cie, ale ty jestes brzydki.... beda kasowane :!:
  25. Plastek 2 zobacz ile w klubie warszawskim jest A4ek kazde przechodzilo taki test :mrgreen: i wszystkie jezdza jeszcze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.