Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Moge dać ci sie przejechac moim :mrgreen: wiesz to juz prawie klasyk
  2. a ja tez moge
  3. chyba 3,0 TDI :twisted:
  4. Murzyn jak szukasz 1,9 quattro B6 to szukaj 2 sztuki ja tez biore no ale jak tak patrze na to twoje cabrio to :roll:
  5. Murzynek nie znasz Tomboya :?: Jak czlowiek marudny to nigdy nie kupi :mrgreen: a ty jak sprzedasz to czym bedziesz jezdzil :?:
  6. własnie to sobie wyobrazilem to cos podobnego jak Tomboy w A8 :mrgreen:
  7. o Poziek jednak zyjesz bo Kichol to juz list gonczy wyslal za toba :mrgreen:
  8. jedna wiela mafia w tej Polsce :roll:
  9. o leasing cos nowego tomboy zawsze to jakis postep w pracach
  10. spoko Tomboy zblokuje twoj numerek ale to co Andrzejku od nowego roku zabierasz sie za to auto wkoncu bo bedzie trzeba zebrac tajna narade i wykluczyc cie z klubu bo springery nie wchodza w gre :mrgreen: takze pomysl :mrgreen:
  11. Tomboy mam nadzieje ze nie zawczesnie cie dzisiaj zbudzilismy :mrgreen: mogles jechac jakies pierdzi kolko bys sobie kupił
  12. pierwsze ta moja padake musze opchnac i zaczne sie rozgladac na powaznie ale to juz w nowym roku na gieldzie nie znalezlismy nic fajnego oprocz chorych cen za B5 Takze Norbi czekam na ciebie i szukamy tych 4,2 :mrgreen:
  13. no co ty zółw ty niedospany :mrgreen: W Słomczynie bylismy dzisiaj po garący towar
  14. No bo to był bardzo dluuuugi spot z kielbaskami herbatkami, frytkami i lalami :mrgreen: Fakt bylo jedno tylko autko moje ale 3 Dzikow :twisted: I powiem tak nie ma tam po co jechac tam NIC nie ma Jak sie pyta o Audi A4 B6 to nikt nic nie ma i mowi "ale chlopaki te samochody sie nie psuja" :mrgreen: Lepiej jak sie pytasz o S-line a gosciu " a to czyms sie rózni " Takze spot był jako tako troche zimno ale dalismy rade :mrgreen: Kicholek ja tam caly dzien spalem ale na telu nic nie mialem ze ktos Phoning tu mi :mrgreen:
  15. Szewczenko7, to Ty na nich bedziesz jezdzil takze jak pasuje to nabieraj
  16. Ja tam takich bym nie załozyl. Kunia są dużo ladniejsze także pomysl
  17. Wyjac zegary 5 minut roboty i zprawdzic u mnie to miejsce jest poprostu zlepione
  18. Kurna ja to mam przechalpane 2 weekendy wolne w miesiacu a ja dzisiaj w pracy na remamencie
  19. no tyle to ja placilem za caly kluczyk dokladnie 120
  20. czyli nic nowego adaś ty to zawsze w pracy :razz: ooo czyli jednak jeden balował no piknie sprawdzimy jaki masz potencjal na Zlocie :mrgreen: czyli tez nic nowego rozumiem ze trenujesz tygodniowke ale mam nadzieje ze do niedzieli wytrzezwiejesz :razz: No a nasz Tomboy :?: ono :?: Bo Żółw to spi :mrgreen:
  21. A co tu taki spokoj dzisiaj umarł ktos czy tylko tak pochlaliscie wczoraj ze kimacie jeszcze :mrgreen:
  22. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    to sprawdz jeszcze te lozyska podnies auto do gory i poruszaj je prostopadle czy nie czuc luzow
  23. Hugo tak jak psiałem u mnie tez ich nie zamontowali ale ja tam tylko raz z tylu jechalem
  24. aaa czyli nie pamietasz co to za film uwierz ze my nie zapominamy :mrgreen:
  25. Adaś ja nie wiem z czego ty dzisiaj wróżysz ale widać ze dobre to przywies na spota we wtorek :mrgreen: co do FMICA to tu taj masz zdjecie pogladowe i wyjasnienie http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3555&start=15

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.