Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moge dać ci sie przejechac moim :mrgreen: wiesz to juz prawie klasyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja tez moge
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba 3,0 TDI :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Murzyn jak szukasz 1,9 quattro B6 to szukaj 2 sztuki ja tez biore no ale jak tak patrze na to twoje cabrio to :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Murzynek nie znasz Tomboya :?: Jak czlowiek marudny to nigdy nie kupi :mrgreen: a ty jak sprzedasz to czym bedziesz jezdzil :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
własnie to sobie wyobrazilem to cos podobnego jak Tomboy w A8 :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o Poziek jednak zyjesz bo Kichol to juz list gonczy wyslal za toba :mrgreen:
-
UWAGA na tę firmę !
jedna wiela mafia w tej Polsce :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o leasing cos nowego tomboy zawsze to jakis postep w pracach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko Tomboy zblokuje twoj numerek ale to co Andrzejku od nowego roku zabierasz sie za to auto wkoncu bo bedzie trzeba zebrac tajna narade i wykluczyc cie z klubu bo springery nie wchodza w gre :mrgreen: takze pomysl :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy mam nadzieje ze nie zawczesnie cie dzisiaj zbudzilismy :mrgreen: mogles jechac jakies pierdzi kolko bys sobie kupił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierwsze ta moja padake musze opchnac i zaczne sie rozgladac na powaznie ale to juz w nowym roku na gieldzie nie znalezlismy nic fajnego oprocz chorych cen za B5 Takze Norbi czekam na ciebie i szukamy tych 4,2 :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co ty zółw ty niedospany :mrgreen: W Słomczynie bylismy dzisiaj po garący towar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No bo to był bardzo dluuuugi spot z kielbaskami herbatkami, frytkami i lalami :mrgreen: Fakt bylo jedno tylko autko moje ale 3 Dzikow :twisted: I powiem tak nie ma tam po co jechac tam NIC nie ma Jak sie pyta o Audi A4 B6 to nikt nic nie ma i mowi "ale chlopaki te samochody sie nie psuja" :mrgreen: Lepiej jak sie pytasz o S-line a gosciu " a to czyms sie rózni " Takze spot był jako tako troche zimno ale dalismy rade :mrgreen: Kicholek ja tam caly dzien spalem ale na telu nic nie mialem ze ktos Phoning tu mi :mrgreen:
-
co myslicie o tych felach??
Szewczenko7, to Ty na nich bedziesz jezdzil takze jak pasuje to nabieraj
-
co myslicie o tych felach??
Ja tam takich bym nie załozyl. Kunia są dużo ladniejsze także pomysl
-
problem z wyswietlaniem temperatury
Wyjac zegary 5 minut roboty i zprawdzic u mnie to miejsce jest poprostu zlepione
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna ja to mam przechalpane 2 weekendy wolne w miesiacu a ja dzisiaj w pracy na remamencie
-
Kluczyk po rozbiórkach nie działa
no tyle to ja placilem za caly kluczyk dokladnie 120
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli nic nowego adaś ty to zawsze w pracy :razz: ooo czyli jednak jeden balował no piknie sprawdzimy jaki masz potencjal na Zlocie :mrgreen: czyli tez nic nowego rozumiem ze trenujesz tygodniowke ale mam nadzieje ze do niedzieli wytrzezwiejesz :razz: No a nasz Tomboy :?: ono :?: Bo Żółw to spi :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co tu taki spokoj dzisiaj umarł ktos czy tylko tak pochlaliscie wczoraj ze kimacie jeszcze :mrgreen:
-
"Jęk" przy wchodzeniu w zakręt
to sprawdz jeszcze te lozyska podnies auto do gory i poruszaj je prostopadle czy nie czuc luzow
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Hugo tak jak psiałem u mnie tez ich nie zamontowali ale ja tam tylko raz z tylu jechalem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aaa czyli nie pamietasz co to za film uwierz ze my nie zapominamy :mrgreen:
-
FMIC do naszych A4
Adaś ja nie wiem z czego ty dzisiaj wróżysz ale widać ze dobre to przywies na spota we wtorek :mrgreen: co do FMICA to tu taj masz zdjecie pogladowe i wyjasnienie http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3555&start=15