Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ono Masters to Masters i zawsze masz go pod nosem takze pomysl dobrze
-
Już kupiłem felgi do mojej A4 B5
tylko jeden seat ma takie felgi no jak twierdzisz ze ET 50 to ok mi sie tylko wydawało ze 57
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to duza firma nie wiem czy wejdzie zawsze jakies nowe wyzwanie no to czekam na efekty :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a fuj ty swintuchu :razz: to jednak masters sie tego podejmie a co z gwarancja BMW wyrazilo zgode :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe wszylo ze ono ma najtansza fure dobre sebmis Żółw masz najbardziej wartosciowe auta ja zaraz po tobie
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
Pewnie dostane baty ale wolny kraj to tak zaczne Ładny kolor i TDI no i B6 to jest plus a teraz minusy brak quattro avant brak zenonow no i ten silnik 2,5 A tak ogolnie to w ogole mnie nie czytaj jestem po 13 godzinach zajec :mrgreen: życze miłego bezawaryjnego smigania
-
Już kupiłem felgi do mojej A4 B5
jak bedzie za duzo to załozy dystans a co do seata to ALHAMBRA tylko ze tam to chyba ET 57 to bedzie grubszy ten dystans
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chyba ze chlopaki tam wiecie tiu tiu tiu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale on nie pojechal nad W tylko do A a tam to mu nie trzeba sily
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe i tak by go nikt nie poznal niech on tu tylko wpadnie to zrobi porzadek :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ONO ty to jestes zawodowa modelka dobrze ze klisza nie pekla z mazur masz identyczne zdjecie
-
Kaseta - Adapter
Kolega w fordzie uzywa takiego zestawu palm kaseta adapter ale jak sie patrze jak on to non stop montuje skada do kupy i te wiszace kable to jakos mi sie odechciewa tego wszystkiego. jakos dziweku tak jak Radek mowi tak jak z kasety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna jakies podobne te zdjecia wszystkie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no w sumie moze i dobrze ale jak z 30 % znizek by mi zabrali bo jakis frajer wjechal mi w drzwi to bym sie niezle wpienił
-
Strefa Śmiechu
- Gdzie Chipować benzyne ?
no ctv to jednak udało sie cos konkretnego wyrezać przez tyle czasu pokaz jeszcze papierek- Siedzimy na nowym serwerze :)
a teraz mi pokazało wiecej "Strona wygenerowana w 13,04 sekund" no chyba ze cyferki kłamia- Siedzimy na nowym serwerze :)
tak samo 0,19 ale fakt faktem czasami cos muli :???:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokladnie nic nie znajdziesz u niego pewnie nawet sladu nie ma lekka polerka na lakierze i otarcia na zderzaczku nie widać a u Ciebie zonk- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamooo drzwi całe do wymiany czy tylko kilogram szpachli ktora odpadnie po roku :?:- Które felgi do A4 b6 byście wybrali ?
a ja tam jesli tylko z tych dwoch to steciu te 1 zawsze to orginał i fajnie nawet wygladaja MAM tez sa fajne ale jakoś :???: Twoja A4 twoja kasa wybor nalezy do ciebie :mrgreen: ale pamietaj ze to A4 WARSAW TEAM je bedzie ogladał na spotach takze musza byc łądne :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kur..... no to ładnie Cie adaś załatwil :???:- [ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
ja na swoim czarnym mam takie same cleary jak pokazales i mi sie tam podoba- [B5 1.9 TDI AFN] No to koniec końców kupiłem :) - update
No to super ze sie udało pomoc teraz zapraszam do działania na forum- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spanky mam nadzieje ze sie jeszcze odwazysz nie naleze do strachliwych ...... :twisted: wiem dlatego sie dziwiłem ze tak długo nas nie odwiedzałes - Gdzie Chipować benzyne ?