Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. i o to wlasnie chodzi zebys sie wkoncu przelamal :mrgreen:
  2. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    pewnie wsadzili mu silnik 2,0TFSI to nic dziwnego ze kicha
  3. bieniu dzisiaj beda tylko w pracy nie mam kabla do telu no chyba ze mnie CARBON tak wciagnie i nie dam rady :mrgreen:
  4. ale Poz jak zawias zglebujesz to juz nie bedzie widac tak ladnie swiecacego sie wydechu takze moze tylko przod do dolu :mrgreen:
  5. ale to ze jak ze jakby mial 2,0 to by musial juz pchac no patrz jak to audi schodzi z poziomu jakby to bylo B7 w sedanie to fakt zrobilbys blad :razz:
  6. a o 21:30 polecialem na domek :razz: i to z odlaczonym tylem i w bagazniku z Tomboyem i Murzynem
  7. znowu foty jeszcze jednych nie wrzucilem :mrgreen:
  8. a wiesz adamooo ze jak do tej pory to mi sie dobrze oddychalo przez prosty nos ale widocznie to sie zmieni :mrgreen: on to slabo wygalada jeszcze troche to wcale nie bedzie go widac w tym B7
  9. Poz to mamy juz dwa liscie zarobione a ono mial byc kolo 12 ale widocznie wisla go wciagla
  10. a po co foty myslisz ze nie damy sobie z tym rady bedziemy zaczynac od adamooo bo tam i tak wszystko odstaje bedzie latwiej srubaka wsadzic :mrgreen: PS. tak tak adamooo wiem szykuje mi sie lisc roku
  11. Dokladnie ladna koszuleczka najlepiej polo w kolorze wiadomym :mrgreen:
  12. i pewnie jeszcze na gazie bedziesz lecial
  13. jestem ciekawy jak to w srodku gra bo z zewnatrz to naprawde zaczelem sie rozgladac po moim aucie co to sie dzieje dopiero jak zaczales sie oddalac to zgapilem o co ci chodzilo z nieustraszonym :mrgreen:
  14. srubak krzyzakowy wystarczy srubki sa pod pokrywa bezpiecznikow i po prawej i lewej stronie kiery tak od dolu w tych niby schowkach napewno zauwazysz jak odkrecisz to wysuwasz do siebie i po sprawie
  15. zanim pomyslalem ze moze zadzwonie to juz bylem za krzyzowka nic nie rezał na jutro sie ustawiaja chyba
  16. adaś kurna mialem do ciebie zajechac ale pomyslalem ze tabake masz czasow nie znam bo nie pojechalem na wal za nimi i tak bym pewnie nie nadazyl :razz:
  17. NO to moze lista obecnosci ps kolejnosc przyjazdu zeby nie bylo ze siebie wywyzszam :mrgreen: lukas23 bienio + koledzy paskiem ono janek kunio wit.s - zapraszamy teraz regularnie platiniumm poziek
  18. ja tam sie moge na cos zapsiac ale z panna no to po spocie działo sie działo bienio jaki ty masz dziwny ten wydech fakt NIEUSTRASZONY jak siemasz tak gwizdalo ze na poczatku to myslalem ze cos mi kolo nie bangla Poziek a tobie to ten nowy wydech tak sie swieci jakbys mial tam halogen zalozony :shock: Kunio bryka chyba jeszcze niedomaga bo baty od Pozia dostales :mrgreen:
  19. prosze http://www.a4-klub.pl/forum/album.php
  20. Pierwsze to klika sie tu http://www.a4-klub.pl/forum/search.php a jak nie da rady to moze tutaj http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=167
  21. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ten link to juz chyba byl ale gosciu mnie rozbawil znowu do lez tyle upadkow a on sie nie poddaje http://www.courttv.com/onair/shows/red/red_player.html?id=331&link=RED
  22. To chyba w miare jak na warszawe usluga
  23. Dobrze ze mamy takiego speca od srubakow
  24. ja jak wczoraj uslyszalem o co chodzi to odrazu kazalem dzwonic do speca chemika :mrgreen:
  25. zdejmujesz boczek tak samo jak od bezpiecznikow i tam sa sruby w srodku sa chyba 3 i schowek masz na kolanach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.