Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i o to wlasnie chodzi zebys sie wkoncu przelamal :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
pewnie wsadzili mu silnik 2,0TFSI to nic dziwnego ze kicha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bieniu dzisiaj beda tylko w pracy nie mam kabla do telu no chyba ze mnie CARBON tak wciagnie i nie dam rady :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale Poz jak zawias zglebujesz to juz nie bedzie widac tak ladnie swiecacego sie wydechu takze moze tylko przod do dolu :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to ze jak ze jakby mial 2,0 to by musial juz pchac no patrz jak to audi schodzi z poziomu jakby to bylo B7 w sedanie to fakt zrobilbys blad :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a o 21:30 polecialem na domek :razz: i to z odlaczonym tylem i w bagazniku z Tomboyem i Murzynem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znowu foty jeszcze jednych nie wrzucilem :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a wiesz adamooo ze jak do tej pory to mi sie dobrze oddychalo przez prosty nos ale widocznie to sie zmieni :mrgreen: on to slabo wygalada jeszcze troche to wcale nie bedzie go widac w tym B7
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poz to mamy juz dwa liscie zarobione a ono mial byc kolo 12 ale widocznie wisla go wciagla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a po co foty myslisz ze nie damy sobie z tym rady bedziemy zaczynac od adamooo bo tam i tak wszystko odstaje bedzie latwiej srubaka wsadzic :mrgreen: PS. tak tak adamooo wiem szykuje mi sie lisc roku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokladnie ladna koszuleczka najlepiej polo w kolorze wiadomym :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i pewnie jeszcze na gazie bedziesz lecial
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem ciekawy jak to w srodku gra bo z zewnatrz to naprawde zaczelem sie rozgladac po moim aucie co to sie dzieje dopiero jak zaczales sie oddalac to zgapilem o co ci chodzilo z nieustraszonym :mrgreen:
-
Lokalizacja centralki alarmu
srubak krzyzakowy wystarczy srubki sa pod pokrywa bezpiecznikow i po prawej i lewej stronie kiery tak od dolu w tych niby schowkach napewno zauwazysz jak odkrecisz to wysuwasz do siebie i po sprawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zanim pomyslalem ze moze zadzwonie to juz bylem za krzyzowka nic nie rezał na jutro sie ustawiaja chyba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adaś kurna mialem do ciebie zajechac ale pomyslalem ze tabake masz czasow nie znam bo nie pojechalem na wal za nimi i tak bym pewnie nie nadazyl :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO to moze lista obecnosci ps kolejnosc przyjazdu zeby nie bylo ze siebie wywyzszam :mrgreen: lukas23 bienio + koledzy paskiem ono janek kunio wit.s - zapraszamy teraz regularnie platiniumm poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tam sie moge na cos zapsiac ale z panna no to po spocie działo sie działo bienio jaki ty masz dziwny ten wydech fakt NIEUSTRASZONY jak siemasz tak gwizdalo ze na poczatku to myslalem ze cos mi kolo nie bangla Poziek a tobie to ten nowy wydech tak sie swieci jakbys mial tam halogen zalozony :shock: Kunio bryka chyba jeszcze niedomaga bo baty od Pozia dostales :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prosze http://www.a4-klub.pl/forum/album.php
-
podswietlanie regulatorow od nawiewu
Pierwsze to klika sie tu http://www.a4-klub.pl/forum/search.php a jak nie da rady to moze tutaj http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=167
-
Strefa Śmiechu
Ten link to juz chyba byl ale gosciu mnie rozbawil znowu do lez tyle upadkow a on sie nie poddaje http://www.courttv.com/onair/shows/red/red_player.html?id=331&link=RED
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To chyba w miare jak na warszawe usluga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze ze mamy takiego speca od srubakow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jak wczoraj uslyszalem o co chodzi to odrazu kazalem dzwonic do speca chemika :mrgreen:
-
Wentylator od nawiewu piszczy
zdejmujesz boczek tak samo jak od bezpiecznikow i tam sa sruby w srodku sa chyba 3 i schowek masz na kolanach