Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wit.s, jakby cos to smialo dzwon do kogos damy info a jakby cos to mam juz carbona dzisaij kolega mi nagral
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze tomboy zolw jeszcze kilka razy sie nie pojawisz i oficjalnie cie z WARSAW TEAM WYKLUCZYMY :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie wiem kiedy ty juz ostatnio byles :razz: nic nie wiadomo trzeba cos zadecydować i dzialac
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
nie ze TDI szkoda ze nie QUATTRO :razz: Tak jak kazda B6 mi sie bardzo podoba tak i twoja Kurcze musze sie kiedys przejechac z lewej strony za pasazera
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
no ale wazne ze sa Murzyn teraz tylko musze je rozdzielic
-
Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
ale wczesniej dostaniesz pismo ze wyplaty w tym miesiacu nie bedzie takze w szoku nie bedziesz :shock:
-
Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
no ostatnio koledze z pracy po roku potracili z pensji za mandacik takze nie ma co trzeba placic
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
to jednak Hugo co 4 rece to nie dwie dobrze ze Bosek wrocil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie wiem po co te bulwersje przeciesz wsio ladnie chodzi tylko trzeba przywyknac a co co giercy to jakby ktos mial carbona to dac znac to moze od forum odwykne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba jak bedziesz wazyl tyle co ja ale wiesz plati ze tam rekawa nie ma :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
teraz to ja chyba w nowym miesiacu jak bedzie nowa wyplata a moze IMOLE bysmy sprobowali :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OD Tomboya pierwsze Panowie jutro wracam mam nadzieje ze tam sniegu jeszcze nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
platiniumm, co tak dlugo cie nie bylo juz myslalem ze zostales ranny na kulkach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co to za pazdziochy adamooo daj cos ladnego :razz:
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
a wlasnie Murzyn doszly moje 4 koszulki takze jestesmy kwita Podziekowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no stary ty to masz liscia jak w banku jak nie bedzie naszej klubowiczki :razz: wiesz o kogo chodzi a tak ogolnie to juz nie ma miejsc na zlot :mrgreen:
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
jak dla mnie moze byc bo i tak jade na wioske a tam netu nie ma :mrgreen:
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
no raczej nie kazdy zobacz ile postow jest dziennie a przed poniedzialkiem po 200 dziennie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Murzynek ale wszystko o WARSZAWIE poza rejon nie wybiegamy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no prosze jeszcze jedna osoba i finito i zaczynamy robic liste rezerwowa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale tego tomboy nie napisał Hugo tylko Poziek A wlasnie Poz jak fura zrobiona ladnie buczy :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to wszystko przez te remonty na forum bienio masz czas do zapisu do 15 listopada take mysle ze sie uda ale wiesz ze moze to byc niebezpieczne wkoncu ktos sie zagapi i ci zgarazuje tyłek zeby nie bylo ze nie ostrzegalem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tutaj bienio, http://frakir.man.lublin.pl/~hugo/forum/viewtopic.php?t=3434&start=0&sid=888af33a2c117c771608f80200397194
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
obiecywanki a znales wczesniej Murzyna bo ponoc byl albinosem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak co wplacasz kase podajesz rozmiar i wujek Tomboy wyreza :mrgreen: