Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. wit.s, jakby cos to smialo dzwon do kogos damy info a jakby cos to mam juz carbona dzisaij kolega mi nagral
  2. jeszcze tomboy zolw jeszcze kilka razy sie nie pojawisz i oficjalnie cie z WARSAW TEAM WYKLUCZYMY :razz:
  3. ja nie wiem kiedy ty juz ostatnio byles :razz: nic nie wiadomo trzeba cos zadecydować i dzialac
  4. nie ze TDI szkoda ze nie QUATTRO :razz: Tak jak kazda B6 mi sie bardzo podoba tak i twoja Kurcze musze sie kiedys przejechac z lewej strony za pasazera
  5. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no ale wazne ze sa Murzyn teraz tylko musze je rozdzielic
  6. ale wczesniej dostaniesz pismo ze wyplaty w tym miesiacu nie bedzie takze w szoku nie bedziesz :shock:
  7. no ostatnio koledze z pracy po roku potracili z pensji za mandacik takze nie ma co trzeba placic
  8. to jednak Hugo co 4 rece to nie dwie dobrze ze Bosek wrocil
  9. ja nie wiem po co te bulwersje przeciesz wsio ladnie chodzi tylko trzeba przywyknac a co co giercy to jakby ktos mial carbona to dac znac to moze od forum odwykne
  10. chyba jak bedziesz wazyl tyle co ja ale wiesz plati ze tam rekawa nie ma :twisted:
  11. teraz to ja chyba w nowym miesiacu jak bedzie nowa wyplata a moze IMOLE bysmy sprobowali :?:
  12. OD Tomboya pierwsze Panowie jutro wracam mam nadzieje ze tam sniegu jeszcze nie ma
  13. platiniumm, co tak dlugo cie nie bylo juz myslalem ze zostales ranny na kulkach
  14. Co to za pazdziochy adamooo daj cos ladnego :razz:
  15. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a wlasnie Murzyn doszly moje 4 koszulki takze jestesmy kwita Podziekowal
  16. no stary ty to masz liscia jak w banku jak nie bedzie naszej klubowiczki :razz: wiesz o kogo chodzi a tak ogolnie to juz nie ma miejsc na zlot :mrgreen:
  17. jak dla mnie moze byc bo i tak jade na wioske a tam netu nie ma :mrgreen:
  18. no raczej nie kazdy zobacz ile postow jest dziennie a przed poniedzialkiem po 200 dziennie
  19. Murzynek ale wszystko o WARSZAWIE poza rejon nie wybiegamy
  20. no prosze jeszcze jedna osoba i finito i zaczynamy robic liste rezerwowa
  21. ale tego tomboy nie napisał Hugo tylko Poziek A wlasnie Poz jak fura zrobiona ladnie buczy :?:
  22. to wszystko przez te remonty na forum bienio masz czas do zapisu do 15 listopada take mysle ze sie uda ale wiesz ze moze to byc niebezpieczne wkoncu ktos sie zagapi i ci zgarazuje tyłek zeby nie bylo ze nie ostrzegalem
  23. a tutaj bienio, http://frakir.man.lublin.pl/~hugo/forum/viewtopic.php?t=3434&start=0&sid=888af33a2c117c771608f80200397194
  24. obiecywanki a znales wczesniej Murzyna bo ponoc byl albinosem
  25. no jak co wplacasz kase podajesz rozmiar i wujek Tomboy wyreza :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.