Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No bo zaraz bedzie lisc na nowy rok bedzie nowy aparat :razz: tylko kto dzisaij bedzie bo niebardzo to widze adamooo dal ciala i wogole :razz: to panowie dzisiaj STRZELAMY :twisted:
-
[B6] Dziwne turkotanie podczas skrętu tylko jak jest wilgoć
no to jak w prawo i w lewo to oba przeguby :roll: ale jak masz pelny skret to bardziej jarmoli :?: wraz ze zmniejszaniem skretu powinno ciszej sie odzywac :roll:
-
Telefon AUDI
ja w SCANII sprowadzonej z Dani tez mialem telfon tylko wlasnie jak sie wylamalo karte sim to bylo po zawodach cala karte sie wkladalo bez wylamywania i wszystko ladnie dziala nie wiem jak w A4
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
No co ja duzo moge powiedziec tylko tyle ze JADE :twisted:
-
[B5 AFN] Wolne nagrzewanie sie silnika.
czyli w sumie ten karton to tylko oslania przed sola nasza chlodnice klimatyzacji chyba w tym roku ja zaloze
-
[B6] Dziwne turkotanie podczas skrętu tylko jak jest wilgoć
wszystko na to wskazuje Spanky tylko co do niego ma wilgoć :roll: moze kolega nam nagra ten dzwiek to bedzie nam latwiej wymyslec cos :mrgreen:
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Pierwsze kolego siwekk1, to zapraszam do regulaminu bo widze ze kolega odemnie a taki zly start co do tego przycisku to tak ten od wew cyrkulacji taki z zawinieta strzaleczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No własnie ja nie wiem co sie dzieje rozumiem Zółwik tego to zobaczymy na wiosne ale reszta kto bedzie jutro na kulkach bo jak tam pojedziemy w 5 to bedzie smiech na sali
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Fajna gratuluje szkoda ze nie sedan :mrgreen: ale wazne ze TDI
-
mocno parują szyby
tak tam wlasnie znajduje sie filtr i spokojnie sam to zrobisz sciagasz podszybie zmieniasz i po sprawie
-
3 sygnaly przy zapaleniu silnika ! co to moze byc
sadzisz ze cos przymarza po dluzszym postoju :?:
-
sygnal przy odpalaniu 1.9tdi
no to jak sa to 3 sygnaly to polecam zaprzyjaznic sie z pania szukaczka bo temat jest troche nizej pod twoim :!:
-
Strefa Śmiechu
- sygnal przy odpalaniu 1.9tdi
Po pierwsze to zapraszam do regulaminu od tego sie powinno zaczynac uzytkowanie forum a jaki to jest sygnal pewnie 3 razy pikniecie :roll:- A4 Assistance
jak dales to cierpliwie czekaj na aktualizacje to dostaniesz i swoja assistance- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie raz dwa mi ogladac polsat i uczyc sie strzelac przyda sie we wtorek :twisted:- [B5] Brak kontrolki od swiatel ...
a widzisz to bylo tak odrazu gadać teraz to wszystko jasne a juz myslalem ze mam jakies inne auto :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba u ciebie nie pada :razz: we wtorek to juz ciemno bedzie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
strzelanie do wszystkiego co sie rusza takze zapraszam- Strefa Śmiechu
gosć w maluszku to chyba ma mokro z tej radosci http://www.wrzuta.pl/film/suKDKEL5G6/szalony_tir- I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
ale nikt nie twierdzi ze to juz musimy wplacic calosc na 5 miesiecy wczesniej- 3 sygnaly przy zapaleniu silnika ! co to moze byc
ale ja aqu zmienialem w sierpniu a piszczal dzisiaj poprostu jest nienaladowany- [A4 b5 2,8 193ps] prezentacja mojej A4
Pikna tylko zawias pasowało by do ziemi troszke- Bezpieczny tuning 1.8TQ..da sie?
z jego tytulu wyglada ze tak "A4 powered by VTG :)"- Co Cię denerwuje w audi A4
A dziwisz się .Jak jeździsz z zimym łokciem to opadają ale to prawe drzwi a takiego lansu to az nie uprawiam :mrgreen: - sygnal przy odpalaniu 1.9tdi