Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przepraszam szanowne grono a pazdziochy B5 tez wchodza w gre
-
Ładowanie akumulatora
ale przy wyciaganiu aqu trzeba pozniej robic adaptacje takze po co odpinac a korki lepiej odkrecic jak jest obslugowy kiedys na akp byl taki watek :roll:
-
[B5 AFN] Wizyta u diagnostyka
a mi sie nie udalo bo kabelka nie bylo u ciebie :razz: ale piwko bedzie i tak w normalnym warsztacie w wawie 50 zł chcieli za ta usluge
-
[B5] Brak kontrolki od swiatel ...
z tego co pamietam u siebie tez szukalem problemu czemu nie ma tej lampki i fakt byla zaslepka ale ta sciezka nie byla nigdzie podlaczona takze dalej nic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adaś w takim razie czakamy bo w zimie to i tak bedzie nam ciezko zebrac tylu chetnych do grupowego foto
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
zdeniu jak tak to lepiej uwazaj zeby pozniej nie trzeba bylo placic za psychoterapie :mrgreen: z nami to nie zarty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba trzeba bedzie poczekac do wiosny z fotkami albo robimy na zimowkach co za problem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a w radiu wlasnie pozdrawiali wszystkich co maja letnie opony i zyczyli im plytkich rowow :mrgreen:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
no to zony uspi sie kolo 23 (jak do tej pory wytrzymaja z nami ) a my dalej do rana :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ty adas nie masz quattro :razz: ale ladnie sypie :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czuje sie zaszczycony wazne ze mmsy dochodza bo fotos to zrobil taka furore na forum ze hoho :mrgreen: a i najwazniejsze do wtorku masz wrocic tak mamusia mowi :mrgreen:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
no nic nie poradzimy dzieciaki maja pierwszenstwo
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
oj na to raczej nikt nie pojdzie bo sesje sie zaczynaja chociaz zaraz po nowym roku
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
a wtedy to bedzie jeszcze snieg :?:
-
Wytarte przyciski od elektrycznych szyb
to nie byla wina wlasciciela poprzedniego a samochodu ten typ B6 juz tak ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak albo wymienia kierowce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest ale juz maja go dosyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko musze go pierwej dobrze spic bo na trzezwego to nie chce mi dawac bo mu dwumase zjade znowu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lub 1,8T na full wypasie :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to witamy w klubie :mrgreen: Murzyn kup to quattro do lutego bo nie bede mial czym smigac i was wozic :twisted:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
to po obejrzeniu mojego filmu i zdjatek rozwodowych :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wy to se mozecie przy quattro ja juz od 2 tyg na zimoweczkach :twisted:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
ja tak jak mowilem jade sam Kobiete mam dosc czesto a taki zlot to 2 razy do roku tylko :mrgreen: [ Dodano: 01-11-2006, 22:41 ] jak sam a Zakazana przeciez to tez klubowiczka
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
raz dwa trzy mi tu konkretnie pisac a nie glupoty wam w glowie a tak apropo to jak ktos chce Kobiety niech zabiera przydadza sie a reszta pojedzie na disco :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tomboy slyszales koniec spotowania w trzewiczkach :mrgreen: