Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie juz niedlugo Poziek zmien tytuł uzytkownika z duzych liter musi byc "A4 WARSAW TEAM" :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na spocie :razz: no jesli juz to 2,5 automat 1,9 automat jeszcze nie mamy takze twoj jest pierwszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakby sie bylo na spocie to by sie wiedzialo :razz: nie bede sie powtarzał dwie linijki wyzej :mrgreen:
-
navi plus dvd
tego nie znaja nawet najstarsi indianie miala byc we wrzesniu tylko widocznie nie na ten :roll:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
ej no jakos tego kaca trzeba zneutralizowac swiezym powietrzem ciagle nie bedzie sie pilo a moze bedzie :mrgreen: ostatnio tez tak mowilismy i 3 dni wyjete z zycia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak beda juz wszystkie niunie no i musimy zebrac towarzystwo zeby bylo nas z 14 aut a moja niunia dzisiaj dostala nowe klocuszki i swieczki Platiniumm odwalil kawał dobrej roboty za co bardzo mu dziekuje
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
mysle ze nawet mozna by sie pokosic o 3 dni balowania i byc tam juz w czwartek bo moze czasu zbraknac na wytrzezwienie
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
No data juz jest 17,18 luty nie bylo sprzeciwu :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
W jednym z pokoi akademika studenci wciąż wznoszą toast: - Za Janka, żeby zdał! W pewnym momencie do pokoju wchodzi Janek. Koledzy krzyczą: - I co Janek zdałeś?! - Zdałem, zdałem. Tylko jednej nie przyjęli, bo miała szyjkę obitą.
-
Jutro przeprowadzka :)
jejku akcja prawie jak z filmu haker :mrgreen: Oby sie wsio udało trzymać kciuki
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
a wypozyczenie samych san bo my to mamy quattro i konie nam nie potrzebne
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
widzisz zdeniu takie myslenie to lubie a nie odrazu ze nie oby sie powiodlo
-
Co to za wyświetlacz??
chcesz wyrezac w manualu zeby pokazywalo ci biegi w tej linijce pewnie da rade ale to nie jest latwe no chyba ze Cie nie zrozumialem :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie chcialbym przypomniec ze ekipa "A4 WARSAW TEAM" musi :!: pod kara lisciowania zrobic przelew Hugowi :!: jak narazie tylko 5 to zrobilo a reszta :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lono kolorowy sie zrobiles :mrgreen: a gdzie nasz wodz Tomboy dzisiaj sie podziewa :?:
-
Moderatorzy
ale przeciez sie nic nie stalo nikomu glowy za to nie urywaja no i od tego jestesmy zeby zwracac uwage jesli komus to przeszkadza no coz musi sie przyzwyczaic sorki :razz:
-
Moderatorzy
Wiemy jak chodzi szukajka dlatego nie zostalo to odrazu skasowane tylko czekamy zeby zainteresowani przeczytali i sie ustosunkowali
-
Swiatelka wewnatrz samochodu
jesli dziala to z przodu to uwazam ze to z tylu tez musi bo raczej na tych samych kablach idzie i nie ma rozroznienia przod tyl jak sie myle to mnie poprawcie posluchaj sie Murzyna i sprawdz napiecie
-
Swiatelka wewnatrz samochodu
to widocznie mam inny model A4 bo u mnie w prawo na lewo ciale a na srodku wogole
-
Swiatelka wewnatrz samochodu
Tak na prawo ciesz sie ze je wogole masz bo ja ich nie mam :mrgreen:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Murzynek jeden bedzie jechal tysiac zeby byc i sie pokazac a drugi to moze jakby robili u niego w miescie to moze sie pojawi Dlatego Pozdrawiam wszystkich tych co rusza swoje 4 litery i beda na rocznicy
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
nie no moze mu damy spokoj teraz bo biedny ma kawal drogi w te gory ale w lecie go pomeczymy :mrgreen:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
no mi to do 8 lutego czyli 18,19 luty mozemy jechac OK termin ustalony teraz kasa :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plati cos koło po obiedzie 14-15 Cos naszego Tomboya nie ma dzisiaj pewnie znowu jakies A4 szuka :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak zalatwi :razz: plati pamietasz o niedzieli dla mnie :roll: