Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. na mazury tez troche ludzi chcialo jechac i co ... BYŁO ZAJEB..... :mrgreen: Dopoki nie zobacze pelnych wplat na impreze to nie uwierze a jak juz po tym ktos nie pojedzie to wypijemy jego zdrowie za jego kase :mrgreen:
  2. nie ze moze ale musisz a i jako nowy uzytkownik zapraszam do dzialu newbie przedstawic sie ladnie bedziesz lepiej wygladal na forum
  3. jak chwilowa to ok moze dam rade powstrzymac lzy :mrgreen:
  4. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    a ponoc taki malutki http://www.omwo.com/wp-content/uploads/2006/09/monster_smart_06.jpg
  5. Hugo ty nie miales jeszcze okazji pic w moim towarzystwie a ja jeszcze pozniej A4 prowadzilem :mrgreen:
  6. Poziek niech bierze panne bede mial z kim pogadac jak wy juz pod stołem bedziecie lezeć
  7. ilosc dni to mysle czwartek w nocy zajechac piatek sobota i niedziela powrot
  8. Co do terminu to trzeba brac pod uwage studentow i ich sesje zimowe czyli termin to mysle kolo 10 lutego czyli data powstania forum
  9. tak jak bylo juz powiedziane jedziemy :twisted: a miejsce to najlepiej zeby ktos tam mieszkal i wszystko zarezerwowal tak jak ostatnio piurko2.Wiem ze kolega grzesioo juz rozmawial z onem na ten temat
  10. :shock: ale wiesz ze nam chodzi o 7 listopada zrob tak zeby bylo dobrze moze byc i czwartek
  11. Znajac Tomboya to sie nie dodzwonil :razz:
  12. plati jakis tir wsiakl czy jak a tak normalnie to ile kosztuje bo sie nie znam
  13. bo to jest Q7 wyrezany w notaniku na Q9 :mrgreen:
  14. specjalna wersja Q7 tamten mi sie znudzil :mrgreen: a tak naprawde to rezalem avatarka dla prezesa to i sobie zminilem
  15. O nie !! nie przypominaj mi:) No co Tomboy to lepiej jak w erze u ciebie mozna sobie dopasować
  16. a nie no jak tak Adamooo to zamawiamy z oniaczem specjalne wersje dla miesniakow bo ostatnio to widze ze przed zima to mi idze w bary
  17. adas i powiesz ze maja jeszcze rozowe :mrgreen: takiego czegos to ja nie chce :razz:
  18. jak to dobrze zrobione zdjecia potrafia odmienic samochod co do zmian to kierunki na blotnikach sa beee
  19. nawet ostatnio mialem go na sobie taki kremowy naprawde fajna sprawa jest nawet zdjecie w albumie w pierwszym spocie
  20. nie no za 120zl to tylko u Tomboya :mrgreen:
  21. Tomboy oni tez inaczej ich zdegradujemy ono to nawet dwa wezmie bo teraz nad wisla zimno to i panna bedzie miala w co sie ubrac :mrgreen:
  22. Tak jest Norbi ekipa warszawska kupuje polary i i felgi od rsa z grawerem A4-klub bedziemy jak bracia :mrgreen:
  23. Tomboy czego ty sie mnie pytasz czy sie zapisuje na polar jak sie juz zapisalem :razz:
  24. a po co mu samochod jak on ma 3 kierowcow wystarczy jeden telefon
  25. Tomboy wykonaj dzisiaj ten telefon bo za 2 tyg pasowalo by kogos zabic :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.