Treść opublikowana przez Lukas
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
na mazury tez troche ludzi chcialo jechac i co ... BYŁO ZAJEB..... :mrgreen: Dopoki nie zobacze pelnych wplat na impreze to nie uwierze a jak juz po tym ktos nie pojedzie to wypijemy jego zdrowie za jego kase :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ze moze ale musisz a i jako nowy uzytkownik zapraszam do dzialu newbie przedstawic sie ladnie bedziesz lepiej wygladal na forum
-
Jutro przeprowadzka :)
jak chwilowa to ok moze dam rade powstrzymac lzy :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
a ponoc taki malutki http://www.omwo.com/wp-content/uploads/2006/09/monster_smart_06.jpg
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Hugo ty nie miales jeszcze okazji pic w moim towarzystwie a ja jeszcze pozniej A4 prowadzilem :mrgreen:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Poziek niech bierze panne bede mial z kim pogadac jak wy juz pod stołem bedziecie lezeć
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
ilosc dni to mysle czwartek w nocy zajechac piatek sobota i niedziela powrot
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Co do terminu to trzeba brac pod uwage studentow i ich sesje zimowe czyli termin to mysle kolo 10 lutego czyli data powstania forum
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
tak jak bylo juz powiedziane jedziemy :twisted: a miejsce to najlepiej zeby ktos tam mieszkal i wszystko zarezerwowal tak jak ostatnio piurko2.Wiem ze kolega grzesioo juz rozmawial z onem na ten temat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shock: ale wiesz ze nam chodzi o 7 listopada zrob tak zeby bylo dobrze moze byc i czwartek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znajac Tomboya to sie nie dodzwonil :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
plati jakis tir wsiakl czy jak a tak normalnie to ile kosztuje bo sie nie znam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo to jest Q7 wyrezany w notaniku na Q9 :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
specjalna wersja Q7 tamten mi sie znudzil :mrgreen: a tak naprawde to rezalem avatarka dla prezesa to i sobie zminilem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O nie !! nie przypominaj mi:) No co Tomboy to lepiej jak w erze u ciebie mozna sobie dopasować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a nie no jak tak Adamooo to zamawiamy z oniaczem specjalne wersje dla miesniakow bo ostatnio to widze ze przed zima to mi idze w bary
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adas i powiesz ze maja jeszcze rozowe :mrgreen: takiego czegos to ja nie chce :razz:
-
[B5 1.6] W koncu przyszedł czas by zaprezentować moja A4..:)
jak to dobrze zrobione zdjecia potrafia odmienic samochod co do zmian to kierunki na blotnikach sa beee
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nawet ostatnio mialem go na sobie taki kremowy naprawde fajna sprawa jest nawet zdjecie w albumie w pierwszym spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no za 120zl to tylko u Tomboya :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy oni tez inaczej ich zdegradujemy ono to nawet dwa wezmie bo teraz nad wisla zimno to i panna bedzie miala w co sie ubrac :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jest Norbi ekipa warszawska kupuje polary i i felgi od rsa z grawerem A4-klub bedziemy jak bracia :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy czego ty sie mnie pytasz czy sie zapisuje na polar jak sie juz zapisalem :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a po co mu samochod jak on ma 3 kierowcow wystarczy jeden telefon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy wykonaj dzisiaj ten telefon bo za 2 tyg pasowalo by kogos zabic :mrgreen: